U15 Drenge 2 (09) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
200546
06-04 2024
10:00 Viby Idrætsanlæg
1
-
0
06. apr
10:00
VG Fodbold
1
Roskilde Boldklub
0
200545
06-04 2024
10:30 Svinninge Sportscenter
1
-
4
06. apr
10:30
Svinninge IF
1
Nykøbing FC
4
200544
06-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
2
-
1
06. apr
11:00
Ringsted IF
2
Herlufsholm GF
1
200548
13-04 2024
10:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
3
13. apr
10:00
Roskilde Boldklub
5
Ringsted IF
3
200549
13-04 2024
11:15 Nykøbing FC
1
-
1
13. apr
11:15
Nykøbing FC
1
VG Fodbold
1
200550
14-04 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
1
14. apr
12:00
Herlufsholm GF
5
Svinninge IF
1
200553
20-04 2024
10:30 Svinninge Sportscenter
3
-
3
20. apr
10:30
Svinninge IF
3
Roskilde Boldklub
3
200554
21-04 2024
15:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
21. apr
15:30
Herlufsholm GF
3
Nykøbing FC
0
200556
27-04 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
0
-
5
27. apr
10:00
Roskilde Boldklub
0
Herlufsholm GF
5
200555
27-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
UHT
27. apr
11:00
Ringsted IF
Nykøbing FC
UHT
200558
04-05 2024
10:30 Svinninge Sportscenter
5
-
3
04. maj
10:30
Svinninge IF
5
Ringsted IF
3
200559
04-05 2024
12:30 Nykøbing FC
4
-
2
04. maj
12:30
Nykøbing FC
4
Roskilde Boldklub
2
200561
ma06-05 2024
18:45 Herlufsholm Stadion
2
-
2
06. maj
18:45
Herlufsholm GF
2
VG Fodbold
2
200562
11-05 2024
11:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UHT
11. maj
11:00
Roskilde Boldklub
VG Fodbold
UHT
200563
11-05 2024
12:30 Nykøbing FC
6
-
8
11. maj
12:30
Nykøbing FC
6
Svinninge IF
8
200564
12-05 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
2
12. maj
12:00
Herlufsholm GF
4
Ringsted IF
2
200557
ma20-05 2024
11:00 Ramsøhallen
2
-
3
20. maj
11:00
VG Fodbold
2
Svinninge IF
3
200566
25-05 2024
10:00 Svinninge Sportscenter
2
-
3
25. maj
10:00
Svinninge IF
2
Herlufsholm GF
3
200565
25-05 2024
11:30 Ringsted Stadion
4
-
0
25. maj
11:30
Ringsted IF
4
Roskilde Boldklub
0
200551
to30-05 2024
18:45 Ringsted Stadion
1
-
6
30. maj
18:45
Ringsted IF
1
VG Fodbold
6
200571
fr31-05 2024
19:00 Nykøbing FC
0
-
1
31. maj
19:00
Nykøbing FC
0
Herlufsholm GF
1
200568
01-06 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
UHT
01. jun
10:00
Roskilde Boldklub
Svinninge IF
UHT
200572
01-06 2024
10:00 Ramsøhallen
0
-
0
01. jun
10:00
VG Fodbold
0
Ringsted IF
0
200573
08-06 2024
10:30 Svinninge Sportscenter
5
-
6
08. jun
10:30
Svinninge IF
5
VG Fodbold
6
200574
08-06 2024
11:45 Nykøbing FC
0
-
2
08. jun
11:45
Nykøbing FC
0
Ringsted IF
2
200607
09-06 2024
14:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
09. jun
14:00
Herlufsholm GF
5
Roskilde Boldklub
0
200567
on12-06 2024
19:00 Ramsøhallen
3
-
2
12. jun
19:00
VG Fodbold
3
Nykøbing FC
2
200609
15-06 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
1
-
3
15. jun
10:00
Roskilde Boldklub
1
Nykøbing FC
3
200610
15-06 2024
10:00 Ramsøhallen
1
-
2
15. jun
10:00
VG Fodbold
1
Herlufsholm GF
2
200608
16-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
2
-
2
16. jun
11:00
Ringsted IF
2
Svinninge IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Søndag den 23. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind