Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr
19:00
Helsinge Fodbold
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
B. 1973, Herlev
1
Helsingør IF Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:55
IF Bytoften
3
FC Holte
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
BSF
1
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
3
IF Bytoften
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
FC Rudersdal
4
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Helsingør IF Fodbold
5
SSL
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
FC Holte
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
IF Bytoften
2
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Helsinge Fodbold
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Helsingør IF Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
SSL
1
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
SSL
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
B. 1973, Herlev
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
SSL
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold
BSF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:25
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
KFUM BK, Roskilde
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
FC Holte
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Helsinge Fodbold
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
FC Rudersdal
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
SSL
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
BSF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
IF Bytoften
BSF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
KFUM BK, Roskilde
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
B. 1973, Herlev
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
SSL
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
BSF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
FC Holte
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
FC Holte
SSL
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Helsinge Fodbold
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
KFUM BK, Roskilde
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
FC Rudersdal
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
SSL
BSF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
IF Bytoften
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
BSF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
FC Holte
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
BSF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
B. 1973, Herlev
SSL
|
Finale
Søndag den 23. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2