U15 Drenge 1 (09) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195968
07-04 2024
11:30 Værløse Stadion Kunstgræs
4
-
1
07. apr
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
4
Lyngby Boldklub 1921
1
195971
13-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
1
-
1
13. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Espergærde IF
1
195972
14-04 2024
12:00 Virum Stadion
0
-
6
14. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Hareskov IF/Værløse BK
6
195967
on17-04 2024
18:00 Virum Stadion
2
-
1
17. apr
18:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Hillerød Fodbold
1
195974
to18-04 2024
18:00 Værløse Stadion
4
-
0
18. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Snekkersten IF
0
195973
21-04 2024
11:00 Hillerød Stadion
0
-
2
21. apr
11:00
Hillerød Fodbold
0
Espergærde IF
2
195975
21-04 2024
12:00 Virum Stadion
1
-
1
21. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Lyngby Boldklub 1921
1
195970
on24-04 2024
17:30 Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
24. apr
17:30
Snekkersten IF
2
Hillerød Fodbold
3
195976
28-04 2024
11:00 Hillerød Stadion
3
-
0
28. apr
11:00
Hillerød Fodbold
3
Lyngby Boldklub 1921
0
195977
ma29-04 2024
18:30 Snekkersten Idrætscenter
6
-
0
29. apr
18:30
Snekkersten IF
6
Virum-Sorgenfri BK
0
195978
on01-05 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
2
-
1
01. maj
18:30
Espergærde IF
2
Hareskov IF/Værløse BK
1
195980
to02-05 2024
18:30 Lyngby Stadion
3
-
2
02. maj
18:30
Lyngby Boldklub 1921
3
Snekkersten IF
2
195979
04-05 2024
11:30 Værløse Stadion
4
-
0
04. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
4
Hillerød Fodbold
0
195981
ti07-05 2024
18:30 Virum Stadion
0
-
4
07. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Espergærde IF
4
195983
12-05 2024
10:00 Lyngby Stadion
1
-
7
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Hareskov IF/Værløse BK
7
195984
12-05 2024
12:00 Hillerød Stadion
UMH
12. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
UMH
195969
on15-05 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
1
15. maj
18:30
Espergærde IF
4
Snekkersten IF
1
195986
26-05 2024
11:30 Værløse Stadion
8
-
0
26. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
8
Virum-Sorgenfri BK
0
195987
26-05 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
2
26. maj
12:00
Espergærde IF
7
Lyngby Boldklub 1921
2
195982
on29-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
5
29. maj
19:00
Snekkersten IF
2
Espergærde IF
5
195988
01-06 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
01. jun
10:00
Snekkersten IF
2
Hareskov IF/Værløse BK
3
195990
02-06 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
2
02. jun
12:00
Espergærde IF
3
Hillerød Fodbold
2
195989
02-06 2024
13:30 Lyngby Stadion
3
-
2
02. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
3
Virum-Sorgenfri BK
2
195985
on05-06 2024
18:00 Hillerød Stadion
2
-
0
05. jun
18:00
Hillerød Fodbold
2
Snekkersten IF
0
195993
08-06 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
3
-
2
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Snekkersten IF
2
195992
08-06 2024
13:30 Lyngby Stadion
1
-
5
08. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Hillerød Fodbold
5
195991
09-06 2024
11:00 Værløse Stadion
7
-
2
09. jun
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
7
Espergærde IF
2
195995
15-06 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
15. jun
12:00
Snekkersten IF
4
Lyngby Boldklub 1921
1
195994
16-06 2024
11:00 Hillerød Stadion
16. jun
11:00
Hillerød Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
195996
16-06 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
16. jun
12:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind