U17 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
185569
on03-04 2024
18:30
Oversidder
Skibby Stadion
03. apr
18:30
FC Hornsherred
Oversidder
185556
06-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
06. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
185570
13-04 2024
13:00
Oversidder
Oversidder
13. apr
13:00
Oversidder
Oversidder
185572
14-04 2024
13:00
Oversidder
14. apr
13:00
Oversidder
Såby Fodbold
185573
20-04 2024
10:00
Oversidder
20. apr
10:00
Oversidder
FC Hornsherred
185574
20-04 2024
13:30
Oversidder
Lejrehallen Kunstbanen
20. apr
13:30
Såby Fodbold
Oversidder
185575
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Taastrup FC
185578
on24-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
2
-
1
24. apr
18:30
FC Hornsherred
2
Såby Fodbold
1
185576
27-04 2024
10:00
Oversidder
27. apr
10:00
Oversidder
Taastrup FC
185577
28-04 2024
13:00
Oversidder
Oversidder
28. apr
13:00
Oversidder
Oversidder
185571
ti30-04 2024
18:30 NyBolig Park
3
-
3
30. apr
18:30
Taastrup FC
3
FC Hornsherred
3
185579
04-05 2024
11:00
Oversidder
Såby Stadion
04. maj
11:00
Såby Fodbold
Oversidder
185613
04-05 2024
11:00
Oversidder
04. maj
11:00
Oversidder
FC Hornsherred
185612
04-05 2024
13:00
Oversidder
NyBolig Park - Kunstgræs
04. maj
13:00
Taastrup FC
Oversidder
185563
on08-05 2024
19:00 Såby Stadion
6
-
1
08. maj
19:00
Såby Fodbold
6
Taastrup FC
1
185616
12-05 2024
11:00
Oversidder
Oversidder
12. maj
11:00
Oversidder
Oversidder
185615
12-05 2024
11:45 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
12. maj
11:45
Taastrup FC
2
Såby Fodbold
5
185614
12-05 2024
13:00
Oversidder
12. maj
13:00
Oversidder
FC Hornsherred
185619
on22-05 2024
18:30 Skibby Stadion
1
-
3
22. maj
18:30
FC Hornsherred
1
Taastrup FC
3
185617
25-05 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
25. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
185618
25-05 2024
11:00
Oversidder
Såby Stadion
25. maj
11:00
Såby Fodbold
Oversidder
185620
01-06 2024
13:00
Oversidder
01. jun
13:00
Oversidder
Såby Fodbold
185621
02-06 2024
11:30
Oversidder
NyBolig Park - Kunstgræs
02. jun
11:30
Taastrup FC
Oversidder
185623
08-06 2024
10:00 Såby Stadion
3
-
1
08. jun
10:00
Såby Fodbold
3
FC Hornsherred
1
185625
09-06 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
185624
09-06 2024
12:00
Oversidder
NyBolig Park
09. jun
12:00
Taastrup FC
Oversidder
185622
on12-06 2024
18:30
Oversidder
Møllegårdhallen
12. jun
18:30
FC Hornsherred
Oversidder
185626
15-06 2024
10:00
Oversidder
15. jun
10:00
Oversidder
Såby Fodbold
185627
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
Taastrup FC
185628
16-06 2024
12:00
Oversidder
Skibby Stadion Kunstgræs
16. jun
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind