Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
2
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
B. 1973, Herlev
2
Lyngby Boldklub 1921
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Lynge-Uggeløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
IF Skjold Birkerød
10
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
1
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:20
B. 1973, Herlev
1
Lynge-Uggeløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
9
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Lynge-Uggeløse IF
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Lyngby Boldklub 1921
2
Lynge-Uggeløse IF
9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:20
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B. 1973, Herlev
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Lynge-Uggeløse IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:30
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
B. 1973, Herlev
IF Skjold Birkerød
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2