U19 Drenge 2 (05-06) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
135783
to11-04 2024
18:00 Lundtofte Idrætsplads
6
-
0
11. apr
18:00
Lundtofte Boldklub
6
FC Hornsherred
0
135782
13-04 2024
13:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
13. apr
13:00
Snekkersten IF
Ålholm IF
UHT
135784
13-04 2024
13:30 Helsinge Stadion
UHT
13. apr
13:30
Helsinge Fodbold
Værløse BK
UHT
135781
13-04 2024
15:00
Oversidder
Oversidder
13. apr
15:00
Oversidder
Oversidder
135785
14-04 2024
12:00 Slangerup Stadion
1
-
5
14. apr
12:00
Slangerup & Omegn IF
1
Kirke Hyllinge IF
5
135786
ti16-04 2024
19:00 Værløse Stadion
3
-
2
16. apr
19:00
Værløse BK
3
Slangerup & Omegn IF
2
135790
to18-04 2024
18:30 Kirke Hyllinge Stadion
1
-
0
18. apr
18:30
Kirke Hyllinge IF
1
Lundtofte Boldklub
0
135787
20-04 2024
10:00
Oversidder
20. apr
10:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
135789
21-04 2024
11:00 Møllegårdhallen
2
-
2
21. apr
11:00
FC Hornsherred
2
Snekkersten IF
2
135788
21-04 2024
12:00
Oversidder
Ålholmskolen
21. apr
12:00
Ålholm IF
Oversidder
135791
ti23-04 2024
19:00
Oversidder
Værløse Stadion
23. apr
19:00
Værløse BK
Oversidder
135794
27-04 2024
13:30 Helsinge Stadion
2
-
7
27. apr
13:30
Helsinge Fodbold
2
Ålholm IF
7
135792
27-04 2024
15:00
Oversidder
27. apr
15:00
Oversidder
FC Hornsherred
135795
on01-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
UHT
01. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
Lundtofte Boldklub
UHT
135793
to02-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
02. maj
19:00
Snekkersten IF
2
Kirke Hyllinge IF
3
135796
04-05 2024
10:00
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
135799
05-05 2024
12:00 Møllegårdhallen
0
-
3
05. maj
12:00
FC Hornsherred
0
Helsinge Fodbold
3
135800
05-05 2024
12:00
Oversidder
Kirke Hyllinge Stadion
05. maj
12:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
135798
ma06-05 2024
17:45 Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
06. maj
17:45
Lundtofte Boldklub
1
Snekkersten IF
3
135801
ti07-05 2024
19:00 Værløse Stadion
4
-
1
07. maj
19:00
Værløse BK
4
FC Hornsherred
1
135803
11-05 2024
10:00
Oversidder
11. maj
10:00
Oversidder
Ålholm IF
135802
11-05 2024
15:00
Oversidder
11. maj
15:00
Oversidder
Lundtofte Boldklub
135797
on15-05 2024
18:00 Ålholmskolen
3
-
5
15. maj
18:00
Ålholm IF
3
Værløse BK
5
135805
to16-05 2024
19:00 Slangerup Stadion
0
-
5
16. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
0
Snekkersten IF
5
135808
fr24-05 2024
18:00 Lundtofte Idrætsplads
5
-
0
24. maj
18:00
Lundtofte Boldklub
5
Helsinge Fodbold
0
135806
25-05 2024
13:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
25. maj
13:00
Snekkersten IF
Oversidder
135809
26-05 2024
12:00
Oversidder
Skibby Stadion Kunstgræs
26. maj
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
135810
26-05 2024
12:00 Kirke Hyllinge Stadion
UHT
26. maj
12:00
Kirke Hyllinge IF
Værløse BK
UHT
135807
26-05 2024
14:00 Ålholmskolen
UMH
26. maj
14:00
Ålholm IF
Slangerup & Omegn IF
UMH
135811
ti28-05 2024
19:00 Værløse Stadion
2
-
1
28. maj
19:00
Værløse BK
2
Lundtofte Boldklub
1
135804
on29-05 2024
19:00 Helsinge Stadion
2
-
3
29. maj
19:00
Helsinge Fodbold
2
Kirke Hyllinge IF
3
135812
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Kirke Hyllinge IF
135814
01-06 2024
13:30 Helsinge Stadion
HHT
01. jun
13:30
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
HHT
135813
02-06 2024
12:00 Ålholmskolen
5
-
2
02. jun
12:00
Ålholm IF
5
FC Hornsherred
2
135815
02-06 2024
12:00
Oversidder
Slangerup Stadion
02. jun
12:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
135818
on05-06 2024
18:00
Oversidder
Lundtofte Idrætsplads
05. jun
18:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
135817
to06-06 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
3
06. jun
19:00
Snekkersten IF
3
Værløse BK
3
135816
08-06 2024
15:00
Oversidder
08. jun
15:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
135819
09-06 2024
12:00 Slangerup Stadion
UHT
09. jun
12:00
Slangerup & Omegn IF
FC Hornsherred
UHT
135821
ti11-06 2024
19:00
Oversidder
Værløse Stadion
11. jun
19:00
Værløse BK
Oversidder
135820
on12-06 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
4
-
5
12. jun
19:00
Kirke Hyllinge IF
4
Ålholm IF
5
135825
fr14-06 2024
19:00 Møllegårdhallen
2
-
3
14. jun
19:00
FC Hornsherred
2
Kirke Hyllinge IF
3
135822
15-06 2024
10:00
Oversidder
15. jun
10:00
Oversidder
Snekkersten IF
135824
15-06 2024
10:00 Helsinge Stadion
UHT
15. jun
10:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF
UHT
135823
15-06 2024
14:00 Ålholmskolen
0
-
0
15. jun
14:00
Ålholm IF
0
Lundtofte Boldklub
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind