U19 Drenge 1 (05-06) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
597479
13-04 2024
14:00 Ishøj Idrætscenter
4
-
1
13. apr
14:00
Ishøj IF
4
B. 1973, Herlev
1
597480
13-04 2024
14:00
Oversidder
13. apr
14:00
Oversidder
Måløv BK
597487
13-04 2024
14:00 Herlev IF Engen
11
-
3
13. apr
14:00
Herlev IF
11
Farum BK
3
597489
14-04 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
1
14. apr
14:00
LSF
4
Hareskov IF/Værløse BK
1
603905
14-04 2024
14:00 Virum Stadion
3
-
3
14. apr
14:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Lyngby Boldklub 1921
3
604345
20-04 2024
12:00
Oversidder
Farum Park
20. apr
12:00
Farum BK
Oversidder
603936
21-04 2024
11:00 Birkevang
5
-
7
21. apr
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
5
Virum-Sorgenfri BK
7
604346
21-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
5
-
1
21. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
5
Herlev IF
1
604291
21-04 2024
14:10
LSF
Elverroad Kunstgræs
3
-
1
21. apr
14:10
B. 1973, Herlev
3
LSF
1
604344
on24-04 2024
19:30 Måløv Idrætspark
1
-
3
24. apr
19:30
Måløv BK
1
Ishøj IF
3
604348
27-04 2024
14:00 Ishøj Idrætscenter
UHT
27. apr
14:00
Ishøj IF
Farum BK
UHT
604349
27-04 2024
14:00
Oversidder
27. apr
14:00
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
604347
28-04 2024
11:00 Birkevang
4
-
4
28. apr
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
B. 1973, Herlev
4
604366
28-04 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
28. apr
14:00
LSF
2
Måløv BK
1
605350
04-05 2024
12:00
LSF
Farum Park
HHT
04. maj
12:00
Farum BK
LSF
HHT
605321
04-05 2024
14:00
Oversidder
Herlev IF Engen
04. maj
14:00
Herlev IF
Oversidder
605320
05-05 2024
12:00 Måløv Idrætspark
4
-
4
05. maj
12:00
Måløv BK
4
Hareskov IF/Værløse BK
4
605307
05-05 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
4
-
0
05. maj
13:00
B. 1973, Herlev
4
Virum-Sorgenfri BK
0
605351
05-05 2024
14:15 Lyngby Stadion
4
-
0
05. maj
14:15
Lyngby Boldklub 1921
4
Ishøj IF
0
606401
fr10-05 2024
18:00
Oversidder
Virum Stadion
10. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
605353
11-05 2024
11:45 Ishøj Idrætscenter
2
-
0
11. maj
11:45
Ishøj IF
2
Herlev IF
0
605352
12-05 2024
11:00 Birkevang
HHT
12. maj
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
Farum BK
HHT
606195
12-05 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
4
12. maj
12:00
LSF
3
Lyngby Boldklub 1921
4
605490
12-05 2024
16:00 Elverroad Kunstgræs
1
-
0
12. maj
16:00
B. 1973, Herlev
1
Måløv BK
0
605295
fr17-05 2024
18:15 Virum Stadion
3
-
3
17. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
3
Herlev IF
3
606404
25-05 2024
11:45
LSF
Herlev IF Engen
7
-
2
25. maj
11:45
Herlev IF
7
LSF
2
606405
25-05 2024
12:00 Farum Park
3
-
5
25. maj
12:00
Farum BK
3
B. 1973, Herlev
5
606403
25-05 2024
12:00 Måløv Idrætspark
5
-
3
25. maj
12:00
Måløv BK
5
Virum-Sorgenfri BK
3
606402
25-05 2024
14:00
Oversidder
25. maj
14:00
Oversidder
Ishøj IF
606406
26-05 2024
13:30 Lyngby Stadion
8
-
1
26. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
8
Hareskov IF/Værløse BK
1
606411
fr31-05 2024
18:00 Virum Stadion
2
-
1
31. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Ishøj IF
1
606407
01-06 2024
10:15 Birkevang
8
-
7
01. jun
10:15
Hareskov IF/Værløse BK
8
Herlev IF
7
606409
01-06 2024
11:00 Måløv Idrætspark
2
-
2
01. jun
11:00
Måløv BK
2
Farum BK
2
606410
02-06 2024
14:00
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
02. jun
14:00
LSF
Oversidder
606408
02-06 2024
16:00 Elverroad Kunstgræs
4
-
1
02. jun
16:00
B. 1973, Herlev
4
Lyngby Boldklub 1921
1
606415
fr07-06 2024
18:00 Virum Stadion
9
-
3
07. jun
18:00
Virum-Sorgenfri BK
9
Farum BK
3
606414
08-06 2024
11:45 Herlev IF Engen
2
-
3
08. jun
11:45
Herlev IF
2
B. 1973, Herlev
3
606413
08-06 2024
14:00
Oversidder
08. jun
14:00
Oversidder
Hareskov IF/Værløse BK
606412
08-06 2024
14:30
LSF
Ishøj Idrætscenter
1
-
5
08. jun
14:30
Ishøj IF
1
LSF
5
606416
09-06 2024
11:30 Lyngby Stadion
UHT
09. jun
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Måløv BK
UHT
606419
fr14-06 2024
18:00 Måløv Idrætspark
1
-
8
14. jun
18:00
Måløv BK
1
Herlev IF
8
606421
15-06 2024
12:00 Farum Park
0
-
5
15. jun
12:00
Farum BK
0
Lyngby Boldklub 1921
5
606420
16-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
16. jun
14:00
LSF
2
Virum-Sorgenfri BK
2
606418
16-06 2024
15:00
Oversidder
Elverroad Kunstgræs
16. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Oversidder
606417
ma17-06 2024
18:30 Birkevang
17. jun
18:30
Hareskov IF/Værløse BK
Ishøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind