Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:30
Tårnborg IF
11
Hashøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:30
Team AS Fodbold
3
Sorø Freja
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Oversidder
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
FC Storebælt
14
Eggeslevmagle FK
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
FS Hashøj
3
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:45
Sorø Freja
0
Korsør IF 2018
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Boeslunde BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Hashøj IF
6
FS Hashøj
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Eggeslevmagle FK
1
Team AS Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Suså IF
3
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Tårnborg IF
6
FS Hashøj
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Korsør IF 2018
11
Eggeslevmagle FK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Oversidder
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Team AS Fodbold
4
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Kr. Helsinge IF
5
Boeslunde BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FC Storebælt
7
Hashøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Boeslunde BK
2
Tårnborg IF
7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Sorø Freja
Kr. Helsinge IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Suså IF
2
Korsør IF 2018
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hashøj IF
0
Team AS Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Eggeslevmagle FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
FS Hashøj
6
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Tårnborg IF
1
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Korsør IF 2018
4
Hashøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Boeslunde BK
Sorø Freja
HMH
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Oversidder
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Team AS Fodbold
1
FS Hashøj
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Kr. Helsinge IF
12
Eggeslevmagle FK
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Kr. Helsinge IF
1
Tårnborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
Sorø Freja
2
Tårnborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Suså IF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Hashøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Eggeslevmagle FK
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
FS Hashøj
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FC Storebælt
Team AS Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Tårnborg IF
Team AS Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:45
Sorø Freja
Eggeslevmagle FK
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Korsør IF 2018
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Boeslunde BK
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Oversidder
FS Hashøj
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Kr. Helsinge IF
Hashøj IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:15
Suså IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Team AS Fodbold
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hashøj IF
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Eggeslevmagle FK
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Storebælt
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
FS Hashøj
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Tårnborg IF
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Sorø Freja
Hashøj IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Boeslunde BK
FS Hashøj
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Oversidder
Team AS Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Eggeslevmagle FK
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Kr. Helsinge IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Korsør IF 2018
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Tårnborg IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Korsør IF 2018
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Team AS Fodbold
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hashøj IF
Eggeslevmagle FK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FC Storebælt
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
17:00
FS Hashøj
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Sorø Freja
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Boeslunde BK
Team AS Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Oversidder
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Suså IF
Hashøj IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Eggeslevmagle FK
FS Hashøj
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Kr. Helsinge IF
Korsør IF 2018
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.