Serie 5 - Forår, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
529603
to04-04 2024
19:30 Svogerslev Idrætspark kunst
3
-
0
04. apr
19:30
Svogerslev BK (1)
3
Hvidebæk IF
0
529600
fr05-04 2024
18:30 Svebølle Stadion
UHT
05. apr
18:30
Svebølle BI 2016
Tølløse BK
UHT
529601
07-04 2024
12:00 Undløse Stadion
2
-
0
07. apr
12:00
Undløse BK
2
Jernløse BK
0
529602
07-04 2024
12:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
4
07. apr
12:00
Hvalsø IF
1
Rørby-Værslev IF
4
529605
07-04 2024
16:30 Røsnæshallen
2
-
3
07. apr
16:30
Raklev GI
2
Hagested IF (1)
3
529604
ti09-04 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
3
-
3
09. apr
19:00
Kalundborg GB
3
Roskilde Boldklub (1)
3
529611
13-04 2024
16:15 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
13. apr
16:15
Roskilde Boldklub (1)
2
Svogerslev BK (1)
2
529609
14-04 2024
14:00 Jernløse Hallen
0
-
0
14. apr
14:00
Jernløse BK
0
Hvalsø IF
0
529606
14-04 2024
15:30 Hagested Idrætsplads
3
-
2
14. apr
15:30
Hagested IF (1)
3
Kalundborg GB
2
529610
ma15-04 2024
19:00 Svebølle Stadion
4
-
4
15. apr
19:00
Hvidebæk IF
4
Undløse BK
4
529644
to18-04 2024
19:00 Hagested Idrætsplads
0
-
3
18. apr
19:00
Svogerslev BK (1)
0
Hagested IF (1)
3
529645
to18-04 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
3
-
2
18. apr
19:00
Kalundborg GB
3
Tølløse BK
2
529647
fr19-04 2024
17:00 Røsnæshallen
2
-
4
19. apr
17:00
Raklev GI
2
Rørby-Værslev IF
4
529641
21-04 2024
12:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
1
21. apr
12:00
Hvalsø IF
1
Svebølle BI 2016
1
529642
21-04 2024
14:00 Jernløse Hallen
1
-
1
21. apr
14:00
Jernløse BK
1
Hvidebæk IF
1
529612
on24-04 2024
19:30 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
7
24. apr
19:30
Tølløse BK
0
Raklev GI
7
529640
to25-04 2024
19:00 Undløse Stadion
4
-
2
25. apr
19:00
Undløse BK
4
Roskilde Boldklub (1)
2
529650
fr26-04 2024
18:30 Svebølle Stadion
2
-
6
26. apr
18:30
Svebølle BI 2016
2
Raklev GI
6
529656
27-04 2024
13:00 Rørby Stadion
3
-
1
27. apr
13:00
Rørby-Værslev IF
3
Kalundborg GB
1
529655
27-04 2024
14:00 Tølløse Stadion
3
-
3
27. apr
14:00
Tølløse BK
3
Svogerslev BK (1)
3
529649
28-04 2024
15:30 Hagested Idrætsplads
2
-
6
28. apr
15:30
Hagested IF (1)
2
Undløse BK
6
529651
ma29-04 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
1
-
3
29. apr
19:00
Hvidebæk IF
1
Hvalsø IF
3
529661
to02-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
2
-
3
02. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
2
Rørby-Værslev IF
3
529663
to02-05 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
1
-
2
02. maj
19:00
Kalundborg GB
1
Svebølle BI 2016
2
529657
05-05 2024
12:00 Undløse Stadion
8
-
2
05. maj
12:00
Undløse BK
8
Tølløse BK
2
529658
05-05 2024
12:00 Hvalsø ny Idrætsplads
4
-
4
05. maj
12:00
Hvalsø IF
4
Raklev GI
4
529660
05-05 2024
14:00 Jernløse Hallen
HHT
05. maj
14:00
Jernløse BK
Hagested IF (1)
HHT
529662
ma06-05 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
6
-
1
06. maj
19:00
Hvidebæk IF
6
Roskilde Boldklub (1)
1
529668
ti07-05 2024
18:30 Røsnæshallen
4
-
1
07. maj
18:30
Raklev GI
4
Kalundborg GB
1
529702
fr10-05 2024
18:00 Rørby Stadion
3
-
2
10. maj
18:00
Rørby-Værslev IF
3
Undløse BK
2
529666
fr10-05 2024
18:30 Svebølle Stadion
UHT
10. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Svogerslev BK (1)
UHT
529701
11-05 2024
14:00 Tølløse Stadion
HUMH
11. maj
14:00
Tølløse BK
Jernløse BK
HUMH
529665
12-05 2024
15:30 Hagested Idrætsplads
UHT
12. maj
15:30
Hagested IF (1)
Hvidebæk IF
UHT
529667
ma13-05 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
13. maj
19:30
Roskilde Boldklub (1)
1
Hvalsø IF
2
529639
on15-05 2024
19:00 Rørby Stadion
5
-
0
15. maj
19:00
Rørby-Værslev IF
5
Svebølle BI 2016
0
529708
on15-05 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
UHT
15. maj
19:00
Hvidebæk IF
Tølløse BK
UHT
529705
to16-05 2024
19:00 Hvalsø ny Idrætsplads
0
-
2
16. maj
19:00
Hvalsø IF
0
Kalundborg GB
2
529707
to16-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
0
-
3
16. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
0
Raklev GI
3
529652
to16-05 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
16. maj
19:30
Roskilde Boldklub (1)
2
Jernløse BK
0
529703
19-05 2024
12:00 Undløse Stadion
2
-
2
19. maj
12:00
Undløse BK
2
Svebølle BI 2016
2
529706
19-05 2024
14:00 Jernløse Hallen
3
-
2
19. maj
14:00
Jernløse BK
3
Rørby-Værslev IF
2
529713
ti21-05 2024
18:30 Munkesø Stadion
2
-
2
21. maj
18:30
Kalundborg GB
2
Svogerslev BK (1)
2
529714
ti21-05 2024
18:30 Røsnæshallen
UHT
21. maj
18:30
Raklev GI
Undløse BK
UHT
529716
25-05 2024
13:00 Rørby Stadion
5
-
1
25. maj
13:00
Rørby-Værslev IF
5
Hvidebæk IF
1
529715
25-05 2024
14:00 Tølløse Stadion
3
-
1
25. maj
14:00
Tølløse BK
3
Roskilde Boldklub (1)
1
529710
26-05 2024
15:30 Hagested Idrætsplads
1
-
0
26. maj
15:30
Hagested IF (1)
1
Hvalsø IF
0
529723
to30-05 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
3
-
1
30. maj
19:00
Hvidebæk IF
3
Svebølle BI 2016
1
529724
01-06 2024
15:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
01. jun
15:30
Roskilde Boldklub (1)
3
Rørby-Værslev IF
3
529720
02-06 2024
12:00 Undløse Stadion
2
-
1
02. jun
12:00
Undløse BK
2
Kalundborg GB
1
529721
02-06 2024
12:00 Hvalsø ny Idrætsplads
5
-
0
02. jun
12:00
Hvalsø IF
5
Svogerslev BK (1)
0
529722
02-06 2024
14:00 Jernløse Hallen
3
-
6
02. jun
14:00
Jernløse BK
3
Raklev GI
6
529718
02-06 2024
15:30 Hagested Idrætsplads
UHT
02. jun
15:30
Hagested IF (1)
Tølløse BK
UHT
529725
ma03-06 2024
18:45 Svebølle Stadion
3
-
3
03. jun
18:45
Svebølle BI 2016
3
Roskilde Boldklub (1)
3
529727
ti04-06 2024
18:30 Munkesø Stadion
2
-
1
04. jun
18:30
Kalundborg GB
2
Jernløse BK
1
529728
ti04-06 2024
18:30 Røsnæshallen
1
-
0
04. jun
18:30
Raklev GI
1
Hvidebæk IF
0
529726
to06-06 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
2
-
5
06. jun
19:00
Svogerslev BK (1)
2
Undløse BK
5
529730
08-06 2024
13:00 Rørby Stadion
4
-
2
08. jun
13:00
Rørby-Værslev IF
4
Hagested IF (1)
2
529729
09-06 2024
12:00 Hvalsø ny Idrætsplads
0
-
3
09. jun
12:00
Hvalsø IF
0
Tølløse BK
3
529709
ma10-06 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
4
10. jun
19:30
Roskilde Boldklub (1)
0
Hagested IF (1)
4
529711
on12-06 2024
18:30 Svebølle Stadion
5
-
7
12. jun
18:30
Svebølle BI 2016
5
Jernløse BK
7
529734
on12-06 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
2
-
2
12. jun
19:00
Hvidebæk IF
2
Kalundborg GB
2
529735
to13-06 2024
18:45 Roskilde Idrætspark
4
-
2
13. jun
18:45
Roskilde Boldklub (1)
4
Raklev GI
2
529733
15-06 2024
11:00 Jernløse Hallen
0
-
1
15. jun
11:00
Jernløse BK
0
Svogerslev BK (1)
1
529736
15-06 2024
14:00 Tølløse Stadion
3
-
0
15. jun
14:00
Tølløse BK
3
Rørby-Værslev IF
0
529731
15-06 2024
16:00 Hagested Idrætsplads
3
-
0
15. jun
16:00
Hagested IF (1)
3
Svebølle BI 2016
0
529732
16-06 2024
12:00 Undløse Stadion
UHT
16. jun
12:00
Undløse BK
Hvalsø IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind