Serie 5 - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
124962
06-04 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
06. apr
11:00
Ejby IF 1968
3
BK Friheden
3
124960
06-04 2024
14:30 Ballerup Idrætspark
1
-
4
06. apr
14:30
BSF (2)
1
Herstedøster IC
4
124961
07-04 2024
14:00 Greve Idræts Center
1
-
5
07. apr
14:00
Greve Fodbold
1
Kontra BK
5
124965
13-04 2024
11:00 Avedøre Stadion
3
-
5
13. apr
11:00
Avedøre IF
3
BSF (2)
5
124966
14-04 2024
10:00 Brøndbyvester Skole
2
-
0
14. apr
10:00
Kontra BK
2
BK Avarta
0
124969
14-04 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
7
14. apr
10:00
Herstedøster IC
2
IF Hjorten
7
124968
14-04 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
2
14. apr
11:00
FC Ishøj
2
Hundige BK (1)
2
124964
14-04 2024
16:30 Gladsaxe skole
UHT
14. apr
16:30
IF Bytoften (1)
Ejby IF 1968
UHT
128452
ti16-04 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
4
-
1
16. apr
19:00
Ejby IF 1968
4
Kontra BK
1
124972
20-04 2024
11:00 Avedøre Stadion
0
-
7
20. apr
11:00
Avedøre IF
0
Kontra BK
7
124970
20-04 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
17
20. apr
14:00
BK Avarta
0
BK Friheden
17
124973
21-04 2024
14:00 Greve Idræts Center
HHT
21. apr
14:00
Greve Fodbold
IF Bytoften (1)
HHT
124971
21-04 2024
15:00 Ballerup Idrætspark
3
-
1
21. apr
15:00
BSF (2)
3
IF Hjorten
1
124974
ti23-04 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
8
-
2
23. apr
18:30
Ejby IF 1968
8
FC Ishøj
2
124979
fr26-04 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
0
26. apr
19:00
BK Friheden
2
Avedøre IF
0
124977
27-04 2024
14:00 Skinderskovgård
5
-
2
27. apr
14:00
IF Hjorten
5
Hundige BK (1)
2
124978
28-04 2024
10:00 Brøndbyvester Skole
11
-
1
28. apr
10:00
Kontra BK
11
BSF (2)
1
125165
28-04 2024
11:30 Herstedøster Stadion
UHT
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
UHT
125141
28-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
28. apr
12:00
FC Ishøj
Greve Fodbold
UHT
124976
28-04 2024
16:30 Gladsaxe skole
UHT
28. apr
16:30
IF Bytoften (1)
BK Avarta
UHT
125168
04-05 2024
11:00 Avedøre Stadion
2
-
8
04. maj
11:00
Avedøre IF
2
IF Bytoften (1)
8
125171
04-05 2024
11:00 Ejby Friluftscenter
2
-
2
04. maj
11:00
Ejby IF 1968
2
IF Hjorten
2
125166
04-05 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
04. maj
14:00
BK Avarta
FC Ishøj
HHT
125170
05-05 2024
10:00 Brøndbyvester Skole
1
-
1
05. maj
10:00
Kontra BK
1
BK Friheden
1
125169
05-05 2024
14:00 Greve Idræts Center
2
-
3
05. maj
14:00
Greve Fodbold
2
Herstedøster IC
3
125167
05-05 2024
16:00 Ballerup Idrætspark
2
-
6
05. maj
16:00
BSF (2)
2
Hundige BK (1)
6
124959
on08-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
08. maj
19:00
BK Avarta
Avedøre IF
HHT
125175
fr10-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
13
-
2
10. maj
19:00
BK Friheden
13
BSF (2)
2
125174
11-05 2024
13:00 Skinderskovgård
7
-
0
11. maj
13:00
IF Hjorten
7
Greve Fodbold
0
125176
12-05 2024
11:00 Hundige Boldfælled
UHT
12. maj
11:00
Hundige BK (1)
Ejby IF 1968
UHT
125188
12-05 2024
13:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
12. maj
13:00
FC Ishøj
Avedøre IF
UHT
125189
12-05 2024
13:30 Herstedøster Stadion
UHT
12. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Avarta
UHT
125173
ma13-05 2024
19:45 Gladsaxe skole
4
-
4
13. maj
19:45
IF Bytoften (1)
4
Kontra BK
4
124861
to16-05 2024
18:30 Skinderskovgård
UHT
16. maj
18:30
IF Hjorten
FC Ishøj
UHT
125549
18-05 2024
11:00 Avedøre Stadion
0
-
5
18. maj
11:00
Avedøre IF
0
Herstedøster IC
5
125547
18-05 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
18. maj
14:00
BK Avarta
IF Hjorten
HHT
125551
19-05 2024
10:00 Brøndbyvester Skole
ANK
19. maj
10:00
Kontra BK
FC Ishøj
ANK
125550
19-05 2024
14:00 Greve Idræts Center
1
-
13
19. maj
14:00
Greve Fodbold
1
Hundige BK (1)
13
124967
on22-05 2024
19:00 Langhøjskolen
UHT
22. maj
19:00
BK Friheden
Greve Fodbold
UHT
124975
to23-05 2024
18:30 Hundige Boldfælled
4
-
3
23. maj
18:30
Hundige BK (1)
4
Herstedøster IC
3
125553
fr24-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
9
-
1
24. maj
19:15
IF Bytoften (1)
9
BSF (2)
1
125554
25-05 2024
11:00 Skinderskovgård
3
-
1
25. maj
11:00
IF Hjorten
3
Avedøre IF
1
125555
25-05 2024
15:00 Ejby Friluftscenter
UHT
25. maj
15:00
Ejby IF 1968
Greve Fodbold
UHT
125556
26-05 2024
11:00 Hundige Boldfælled
UHT
26. maj
11:00
Hundige BK (1)
BK Avarta
UHT
125557
26-05 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
26. maj
12:00
FC Ishøj
1
BK Friheden
4
125558
26-05 2024
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
4
26. maj
13:30
Herstedøster IC
3
Kontra BK
4
124963
on29-05 2024
19:00 Hundige Boldfælled
2
-
3
29. maj
19:00
Hundige BK (1)
2
IF Bytoften (1)
3
125917
fr31-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
UMH
31. maj
19:00
BK Friheden
Herstedøster IC
UMH
125909
01-06 2024
11:00 Avedøre Stadion
1
-
5
01. jun
11:00
Avedøre IF
1
Hundige BK (1)
5
125907
01-06 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
01. jun
14:00
BK Avarta
Ejby IF 1968
HHT
125908
01-06 2024
15:00 Ballerup Idrætspark
UHT
01. jun
15:00
BSF (2)
Greve Fodbold
UHT
125916
02-06 2024
10:00 Brøndbyvester Skole
4
-
1
02. jun
10:00
Kontra BK
4
IF Hjorten
1
125668
02-06 2024
12:00 Gladsaxe skole
7
-
5
02. jun
12:00
IF Bytoften (1)
7
FC Ishøj
5
125548
on05-06 2024
19:00 Ballerup Idrætspark
1
-
6
05. jun
19:00
BSF (2)
1
Ejby IF 1968
6
125918
08-06 2024
13:00 Skinderskovgård
7
-
2
08. jun
13:00
IF Hjorten
7
BK Friheden
2
126828
08-06 2024
15:00 Ejby Friluftscenter
3
-
3
08. jun
15:00
Ejby IF 1968
3
Avedøre IF
3
128446
09-06 2024
11:00 Hundige Boldfælled
1
-
3
09. jun
11:00
Hundige BK (1)
1
Kontra BK
3
128448
09-06 2024
13:30 Herstedøster Stadion
0
-
1
09. jun
13:30
Herstedøster IC
0
IF Bytoften (1)
1
125974
09-06 2024
14:00 Greve Idræts Center
UHT
09. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
UHT
128447
09-06 2024
15:00 Ballerup Idrætspark
1
-
10
09. jun
15:00
BSF (2)
1
FC Ishøj
10
128451
on12-06 2024
19:00 Avedøre Stadion
3
-
1
12. jun
19:00
Avedøre IF
3
Greve Fodbold
1
125552
on12-06 2024
19:30 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
0
12. jun
19:30
BK Friheden
2
IF Bytoften (1)
0
128450
15-06 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
15. jun
14:00
BK Avarta
BSF (2)
HHT
128454
16-06 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10
-
0
16. jun
11:00
FC Ishøj
10
Herstedøster IC
0
128449
16-06 2024
12:45 Gladsaxe skole
6
-
1
16. jun
12:45
IF Bytoften (1)
6
IF Hjorten
1
128453
16-06 2024
13:00 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
16. jun
13:00
BK Friheden
3
Hundige BK (1)
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind