Serie 4B - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
528676
06-04 2024
12:00 Hedehusene Idrætspark
4
-
0
06. apr
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
Kontra BK
0
528678
06-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
3
06. apr
12:00
Ishøj IF
1
Herstedøster IC
3
528681
06-04 2024
15:00 Espelunden Kunstgræs
1
-
3
06. apr
15:00
B. 77, Rødovre
1
Brøndby Strand IK
3
528680
07-04 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
5
-
0
07. apr
14:00
Taastrup Idrætsforening
5
Svogerslev BK
0
528883
07-04 2024
15:00 Hundige Boldfælled Kunst
1
-
2
07. apr
15:00
Hundige BK
1
VG Fodbold
2
528887
13-04 2024
14:00 Langbjergskolen
1
-
1
13. apr
14:00
Brøndby Strand IK
1
Taastrup Idrætsforening
1
528886
13-04 2024
14:45 Svogerslev Idrætspark kunst
7
-
3
13. apr
14:45
Svogerslev BK
7
Greve Fodbold
3
528885
14-04 2024
12:00 Albertslund Stadion
8
-
0
14. apr
12:00
Football Club Albertslund
8
Ishøj IF
0
528888
14-04 2024
12:00 Brøndbyvester Skole
3
-
0
14. apr
12:00
Kontra BK
3
Hundige BK
0
528889
14-04 2024
12:45 Herstedøster Stadion
4
-
4
14. apr
12:45
Herstedøster IC
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
528884
14-04 2024
13:00 Viby Idrætsanlæg
3
-
9
14. apr
13:00
VG Fodbold
3
B. 77, Rødovre
9
528894
20-04 2024
15:00 Valhøj Skole
2
-
3
20. apr
15:00
B. 77, Rødovre
2
Kontra BK
3
528895
21-04 2024
11:45 Hundige Boldfælled
HHT
21. apr
11:45
Hundige BK
Herstedøster IC
HHT
528890
21-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
4
-
0
21. apr
12:00
Greve Fodbold
4
Brøndby Strand IK
0
528891
21-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
9
21. apr
12:00
Ishøj IF
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
9
528892
21-04 2024
12:00 Albertslund Stadion
7
-
3
21. apr
12:00
Football Club Albertslund
7
Svogerslev BK
3
528893
21-04 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
UHT
21. apr
14:00
Taastrup Idrætsforening
VG Fodbold
UHT
528899
27-04 2024
12:00 Langbjergskolen
3
-
3
27. apr
12:00
Brøndby Strand IK
3
Football Club Albertslund
3
528896
28-04 2024
11:00 Viby Idrætsanlæg
0
-
3
28. apr
11:00
VG Fodbold
0
Greve Fodbold
3
528900
28-04 2024
12:00 Brøndbyvester Skole
5
-
2
28. apr
12:00
Kontra BK
5
Taastrup Idrætsforening
2
528901
28-04 2024
13:30 Herstedøster Stadion
4
-
1
28. apr
13:30
Herstedøster IC
4
B. 77, Rødovre
1
528677
on01-05 2024
19:00 Greve Idræts Center
5
-
2
01. maj
19:00
Greve Fodbold
5
Football Club Albertslund
2
528903
04-05 2024
14:30 Ishøj Idrætscenter
2
-
4
04. maj
14:30
Ishøj IF
2
Hundige BK
4
528906
04-05 2024
15:00 Svogerslev Idrætspark kunst
2
-
4
04. maj
15:00
Svogerslev BK
2
Brøndby Strand IK
4
528907
04-05 2024
16:00 Valhøj Skole
HHT
04. maj
16:00
B. 77, Rødovre
Fløng-Hedehusene Fodbold
HHT
528902
05-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
7
-
2
05. maj
12:00
Greve Fodbold
7
Kontra BK
2
528904
05-05 2024
12:00 Albertslund Stadion
2
-
3
05. maj
12:00
Football Club Albertslund
2
VG Fodbold
3
528905
05-05 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
4
-
5
05. maj
14:00
Taastrup Idrætsforening
4
Herstedøster IC
5
528898
ti07-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
10
-
1
07. maj
19:00
Svogerslev BK
10
Ishøj IF
1
528909
11-05 2024
12:00 Hedehusene Idrætspark
3
-
2
11. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
Taastrup Idrætsforening
2
528908
12-05 2024
11:00 Viby Idrætsanlæg
7
-
2
12. maj
11:00
VG Fodbold
7
Svogerslev BK
2
528911
12-05 2024
11:30 Hundige Boldfælled
2
-
1
12. maj
11:30
Hundige BK
2
B. 77, Rødovre
1
529028
12-05 2024
11:30 Herstedøster Stadion
1
-
5
12. maj
11:30
Herstedøster IC
1
Greve Fodbold
5
528912
12-05 2024
12:00 Brøndbyvester Skole
3
-
5
12. maj
12:00
Kontra BK
3
Football Club Albertslund
5
528910
to16-05 2024
19:00 Langbjergskolen
3
-
2
16. maj
19:00
Brøndby Strand IK
3
Ishøj IF
2
529030
18-05 2024
10:00 Ishøj Idrætscenter
3
-
3
18. maj
10:00
Ishøj IF
3
B. 77, Rødovre
3
529033
18-05 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
8
-
3
18. maj
12:00
Svogerslev BK
8
Kontra BK
3
529029
19-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
3
-
5
19. maj
12:00
Greve Fodbold
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
5
529031
19-05 2024
12:00 Albertslund Stadion
1
-
1
19. maj
12:00
Football Club Albertslund
1
Herstedøster IC
1
529032
19-05 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
6
-
2
19. maj
14:00
Taastrup Idrætsforening
6
Hundige BK
2
528897
on22-05 2024
19:00 Hedehusene Idrætspark
UHT
22. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
UHT
529034
to23-05 2024
18:30 Langbjergskolen
2
-
0
23. maj
18:30
Brøndby Strand IK
2
VG Fodbold
0
529036
25-05 2024
12:00 Hedehusene Idrætspark
1
-
5
25. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
Football Club Albertslund
5
529038
25-05 2024
16:00 Valhøj Skole
3
-
0
25. maj
16:00
B. 77, Rødovre
3
Taastrup Idrætsforening
0
529043
26-05 2024
11:30 Hundige Boldfælled
6
-
2
26. maj
11:30
Hundige BK
6
Greve Fodbold
2
529046
26-05 2024
12:00 Herstedøster Stadion
HHT
26. maj
12:00
Herstedøster IC
Svogerslev BK
HHT
529035
ti28-05 2024
19:00 Ramsøhallen
2
-
4
28. maj
19:00
VG Fodbold
2
Ishøj IF
4
529052
on29-05 2024
18:30 Langbjergskolen
7
-
2
29. maj
18:30
Brøndby Strand IK
7
Herstedøster IC
2
529048
to30-05 2024
19:30 Greve Idræts Center
HHT
30. maj
19:30
Greve Fodbold
B. 77, Rødovre
HHT
529049
01-06 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
5
-
1
01. jun
11:00
Ishøj IF
5
Taastrup Idrætsforening
1
529051
01-06 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
2
-
0
01. jun
12:00
Svogerslev BK
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
529047
02-06 2024
11:00 Ramsøhallen
2
-
1
02. jun
11:00
VG Fodbold
2
Kontra BK
1
529050
02-06 2024
11:00 Sportspladsen i Syd
6
-
3
02. jun
11:00
Football Club Albertslund
6
Hundige BK
3
529044
on05-06 2024
19:00 Brøndbyvester Skole
UHT
05. jun
19:00
Kontra BK
Brøndby Strand IK
UHT
529053
08-06 2024
10:40 Hedehusene Idrætspark
4
-
5
08. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
Brøndby Strand IK
5
529055
08-06 2024
15:00 Valhøj Skole
1
-
7
08. jun
15:00
B. 77, Rødovre
1
Football Club Albertslund
7
529058
08-06 2024
15:30 Herstedøster Stadion
2
-
3
08. jun
15:30
Herstedøster IC
2
VG Fodbold
3
529056
09-06 2024
11:30 Hundige Boldfælled
0
-
5
09. jun
11:30
Hundige BK
0
Svogerslev BK
5
529057
09-06 2024
14:00 Ishøj Idrætscenter
PRO
09. jun
14:00
Ishøj IF
Kontra BK
PRO
529054
09-06 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
3
09. jun
14:00
Taastrup Idrætsforening
2
Greve Fodbold
3
529062
to13-06 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
5
-
3
13. jun
19:00
Svogerslev BK
5
B. 77, Rødovre
3
529059
15-06 2024
12:00 Ramsøhallen
0
-
1
15. jun
12:00
VG Fodbold
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
529060
16-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
16. jun
12:00
Greve Fodbold
Ishøj IF
529061
16-06 2024
12:00 Albertslund Stadion
16. jun
12:00
Football Club Albertslund
Taastrup Idrætsforening
529064
16-06 2024
12:00 Brøndbyvester Skole
16. jun
12:00
Kontra BK
Herstedøster IC
529063
ma17-06 2024
18:30 Langbjergskolen
UHT
17. jun
18:30
Brøndby Strand IK
Hundige BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 12.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind