Serie 4A - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
522620
06-04 2024
11:00 Tune Stadion Kunstgræs
5
-
2
06. apr
11:00
Tune IF
5
Fårevejle BK
2
522725
06-04 2024
11:00 Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
3
06. apr
11:00
FC Hornsherred
1
Hagested IF
3
522619
06-04 2024
11:30 Himmelev Idrætspark
1
-
4
06. apr
11:30
Rosa La FC
1
Tølløse BK
4
522724
06-04 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
5
-
0
06. apr
12:00
Gundsølille SGIF
5
Asnæs BK
0
522621
06-04 2024
13:00 Gislinge Stadion
2
-
2
06. apr
13:00
Gislinge BK
2
Såby Fodbold
2
522723
07-04 2024
13:15 Tusehallen
1
-
0
07. apr
13:15
Boldklubben Bæk City
1
Himmelev-Veddelev BK
0
522727
13-04 2024
12:00 Faarevejle Stadion
4
-
4
13. apr
12:00
Fårevejle BK
4
Gislinge BK
4
522731
13-04 2024
14:00 Såby Stadion
2
-
2
13. apr
14:00
Såby Fodbold
2
Rosa La FC
2
522728
13-04 2024
15:30 Himmelev Kunstgræsbane
4
-
0
13. apr
15:30
Himmelev-Veddelev BK
4
Tune IF
0
522729
14-04 2024
12:00 Asnæs Stadion
0
-
1
14. apr
12:00
Asnæs BK
0
Boldklubben Bæk City
1
522730
14-04 2024
12:00 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
1
14. apr
12:00
Tølløse BK
0
FC Hornsherred
1
522726
14-04 2024
13:30 Hagested Idrætsplads
0
-
12
14. apr
13:30
Hagested IF
0
Gundsølille SGIF
12
522732
20-04 2024
11:00 Tune Stadion
3
-
1
20. apr
11:00
Tune IF
3
Asnæs BK
1
522737
20-04 2024
11:00 Møllegårdhallen
3
-
0
20. apr
11:00
FC Hornsherred
3
Såby Fodbold
0
522734
20-04 2024
12:00 Faarevejle Stadion
0
-
6
20. apr
12:00
Fårevejle BK
0
Himmelev-Veddelev BK
6
522736
20-04 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
2
-
2
20. apr
12:00
Gundsølille SGIF
2
Tølløse BK
2
522733
20-04 2024
13:00 Gislinge Stadion
1
-
4
20. apr
13:00
Gislinge BK
1
Rosa La FC
4
522735
21-04 2024
15:00 Tusehallen
2
-
3
21. apr
15:00
Boldklubben Bæk City
2
Hagested IF
3
522740
fr26-04 2024
19:00 Himmelev Kunstgræsbane
8
-
2
26. apr
19:00
Himmelev-Veddelev BK
8
Gislinge BK
2
522739
27-04 2024
11:00 Målfeltet
5
-
0
27. apr
11:00
Rosa La FC
5
FC Hornsherred
0
522743
27-04 2024
14:00 Såby Stadion
0
-
1
27. apr
14:00
Såby Fodbold
0
Gundsølille SGIF
1
522741
28-04 2024
12:00 Asnæs Stadion
3
-
1
28. apr
12:00
Asnæs BK
3
Fårevejle BK
1
522742
28-04 2024
12:00 Tølløse Stadion
2
-
4
28. apr
12:00
Tølløse BK
2
Boldklubben Bæk City
4
522738
28-04 2024
13:30 Hagested Idrætsplads
5
-
7
28. apr
13:30
Hagested IF
5
Tune IF
7
522744
04-05 2024
11:30 Tune Stadion
3
-
0
04. maj
11:30
Tune IF
3
Tølløse BK
0
522749
04-05 2024
12:00 Gundsølillehallen
4
-
1
04. maj
12:00
Gundsølille SGIF
4
Rosa La FC
1
522746
04-05 2024
12:00 Faarevejle Stadion
0
-
8
04. maj
12:00
Fårevejle BK
0
Hagested IF
8
522745
04-05 2024
13:00 Gislinge Stadion
4
-
3
04. maj
13:00
Gislinge BK
4
FC Hornsherred
3
522748
04-05 2024
15:30 Himmelev Kunstgræsbane
UHT
04. maj
15:30
Himmelev-Veddelev BK
Asnæs BK
UHT
522747
05-05 2024
13:15 Tusehallen
10
-
1
05. maj
13:15
Boldklubben Bæk City
10
Såby Fodbold
1
522753
11-05 2024
11:00 Møllegårdhallen
1
-
5
11. maj
11:00
FC Hornsherred
1
Gundsølille SGIF
5
522755
11-05 2024
14:00 Såby Stadion
1
-
6
11. maj
14:00
Såby Fodbold
1
Tune IF
6
522752
12-05 2024
11:00 Asnæs Stadion
4
-
4
12. maj
11:00
Asnæs BK
4
Gislinge BK
4
522754
12-05 2024
12:00 Tølløse Stadion
5
-
0
12. maj
12:00
Tølløse BK
5
Fårevejle BK
0
522750
12-05 2024
13:30 Hagested Idrætsplads
2
-
5
12. maj
13:30
Hagested IF
2
Himmelev-Veddelev BK
5
522751
ti14-05 2024
19:00 Målfeltet
2
-
5
14. maj
19:00
Rosa La FC
2
Boldklubben Bæk City
5
522756
18-05 2024
11:00 Tune Stadion
1
-
1
18. maj
11:00
Tune IF
1
Rosa La FC
1
522824
18-05 2024
12:00 Faarevejle Stadion
0
-
5
18. maj
12:00
Fårevejle BK
0
Såby Fodbold
5
522757
18-05 2024
13:00 Gislinge Stadion
2
-
6
18. maj
13:00
Gislinge BK
2
Gundsølille SGIF
6
523682
18-05 2024
15:30 Himmelev Kunstgræsbane
1
-
2
18. maj
15:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Tølløse BK
2
523683
19-05 2024
12:00 Asnæs Stadion
0
-
0
19. maj
12:00
Asnæs BK
0
Hagested IF
0
523681
19-05 2024
13:15 Tusehallen
3
-
0
19. maj
13:15
Boldklubben Bæk City
3
FC Hornsherred
0
523687
25-05 2024
11:00 Skibby Stadion
HHT
25. maj
11:00
FC Hornsherred
Tune IF
HHT
523685
25-05 2024
12:00 Målfeltet
UHT
25. maj
12:00
Rosa La FC
Fårevejle BK
UHT
523686
25-05 2024
12:00 Gundsølillehallen
2
-
2
25. maj
12:00
Gundsølille SGIF
2
Boldklubben Bæk City
2
523689
25-05 2024
14:00 Såby Stadion
1
-
3
25. maj
14:00
Såby Fodbold
1
Himmelev-Veddelev BK
3
523684
26-05 2024
13:30 Hagested Idrætsplads
9
-
1
26. maj
13:30
Hagested IF
9
Gislinge BK
1
523691
01-06 2024
11:00 Tune Stadion
1
-
5
01. jun
11:00
Tune IF
1
Gundsølille SGIF
5
523693
01-06 2024
12:00 Faarevejle Stadion
3
-
2
01. jun
12:00
Fårevejle BK
3
FC Hornsherred
2
523692
01-06 2024
13:00 Gislinge Stadion
1
-
4
01. jun
13:00
Gislinge BK
1
Boldklubben Bæk City
4
523694
01-06 2024
15:30 Himmelev Kunstgræsbane
8
-
1
01. jun
15:30
Himmelev-Veddelev BK
8
Rosa La FC
1
523695
02-06 2024
12:00 Asnæs Stadion
6
-
1
02. jun
12:00
Asnæs BK
6
Såby Fodbold
1
523690
02-06 2024
13:30 Hagested Idrætsplads
3
-
6
02. jun
13:30
Hagested IF
3
Tølløse BK
6
523688
ti04-06 2024
18:30 Tølløse Stadion
0
-
0
04. jun
18:30
Tølløse BK
0
Asnæs BK
0
523700
08-06 2024
11:00 Møllegårdhallen
HHT
08. jun
11:00
FC Hornsherred
Himmelev-Veddelev BK
HHT
523699
08-06 2024
12:00 Gundsølillehallen
12
-
0
08. jun
12:00
Gundsølille SGIF
12
Fårevejle BK
0
523696
08-06 2024
12:00 Målfeltet
3
-
8
08. jun
12:00
Rosa La FC
3
Asnæs BK
8
523697
08-06 2024
13:00 Gislinge Stadion
1
-
6
08. jun
13:00
Gislinge BK
1
Tølløse BK
6
523701
08-06 2024
14:00 Såby Stadion
3
-
3
08. jun
14:00
Såby Fodbold
3
Hagested IF
3
523698
09-06 2024
13:00 Tusehallen
3
-
2
09. jun
13:00
Boldklubben Bæk City
3
Tune IF
2
523706
to13-06 2024
18:45 Asnæs Stadion
2
-
1
13. jun
18:45
Asnæs BK
2
FC Hornsherred
1
523703
15-06 2024
11:00 Tune Stadion
5
-
1
15. jun
11:00
Tune IF
5
Gislinge BK
1
523704
15-06 2024
12:00 Faarevejle Stadion
1
-
7
15. jun
12:00
Fårevejle BK
1
Boldklubben Bæk City
7
523705
15-06 2024
15:30 Himmelev Kunstgræsbane
2
-
3
15. jun
15:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Gundsølille SGIF
3
523702
16-06 2024
11:30 Hagested Idrætsplads
HHT
16. jun
11:30
Hagested IF
Rosa La FC
HHT
523707
16-06 2024
12:00 Tølløse Stadion
16. jun
12:00
Tølløse BK
Såby Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind