Serie 4A - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521472
06-04 2024
10:30 Gladsaxe Stadion
UHT
06. apr
10:30
Gladsaxe-Hero BK
FC Jonstrup
UHT
521470
06-04 2024
11:00
LSF
Greve Idræts Center
1
-
2
06. apr
11:00
Greve Fodbold
1
LSF
2
521471
06-04 2024
13:15 Måløv Idrætspark
6
-
3
06. apr
13:15
Mladost IF
6
Måløv BK
3
521478
07-04 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
07. apr
11:15
Taastrup FC (2)
1
BK Avarta
1
521473
07-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
3
07. apr
12:00
FC Ishøj
2
Football Club Albertslund
3
521480
13-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
0
13. apr
14:45
Vallensbæk IF
3
Taastrup FC (2)
0
521488
13-04 2024
15:30
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
4
13. apr
15:30
LSF
1
Bosna IF
4
521487
14-04 2024
11:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
14. apr
11:00
BK Avarta
FC Ishøj
HHT
521481
14-04 2024
12:45 Måløv Idrætspark
1
-
3
14. apr
12:45
Måløv BK
1
Gladsaxe-Hero BK
3
521486
14-04 2024
13:00 Albertslund Stadion
2
-
1
14. apr
13:00
Football Club Albertslund
2
Mladost IF
1
521585
20-04 2024
10:30 Gladsaxe Stadion
3
-
3
20. apr
10:30
Gladsaxe-Hero BK
3
Greve Fodbold
3
521588
20-04 2024
13:00
LSF
NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
4
20. apr
13:00
Taastrup FC (2)
1
LSF
4
521589
20-04 2024
13:00 Langbjergskolen
6
-
2
20. apr
13:00
Bosna IF
6
FC Jonstrup
2
521490
20-04 2024
15:30 Damgårdsparken, Ballerup
7
-
3
20. apr
15:30
Mladost IF
7
BK Avarta
3
521587
21-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
6
21. apr
12:00
FC Ishøj
5
Vallensbæk IF
6
521586
21-04 2024
12:45 Måløv Idrætspark
1
-
2
21. apr
12:45
Måløv BK
1
Football Club Albertslund
2
521489
ti23-04 2024
18:30 Jonstrupvangvej
3
-
2
23. apr
18:30
FC Jonstrup
3
Greve Fodbold
2
521479
on24-04 2024
19:00 Langbjergskolen
7
-
2
24. apr
19:00
Bosna IF
7
Vallensbæk IF
2
521591
27-04 2024
14:00 Greve Idræts Center
0
-
3
27. apr
14:00
Greve Fodbold
0
Bosna IF
3
521590
27-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
4
27. apr
14:45
Vallensbæk IF
1
Mladost IF
4
521594
27-04 2024
15:30
LSF
Smørum Idrætscenter
5
-
1
27. apr
15:30
LSF
5
FC Ishøj
1
521592
28-04 2024
13:00 Albertslund Stadion
1
-
0
28. apr
13:00
Football Club Albertslund
1
Gladsaxe-Hero BK
0
521619
ti30-04 2024
20:00 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
30. apr
20:00
Taastrup FC (2)
0
Greve Fodbold
2
521616
fr03-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
8
-
5
03. maj
18:30
Måløv BK
8
Vallensbæk IF
5
521614
04-05 2024
13:00
LSF
Damgårdsparken, Ballerup
6
-
3
04. maj
13:00
Mladost IF
6
LSF
3
521617
04-05 2024
15:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
04. maj
15:30
FC Ishøj
FC Jonstrup
HHT
521618
05-05 2024
13:00 Albertslund Stadion
2
-
1
05. maj
13:00
Football Club Albertslund
2
BK Avarta
1
521593
ti07-05 2024
18:30 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
4
07. maj
18:30
BK Avarta
4
Måløv BK
4
521613
ti07-05 2024
19:00 Jonstrupvangvej
3
-
0
07. maj
19:00
FC Jonstrup
3
Taastrup FC (2)
0
521622
11-05 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
11. maj
13:00
BK Avarta
Gladsaxe-Hero BK
HHT
521694
11-05 2024
13:00 Langbjergskolen
8
-
2
11. maj
13:00
Bosna IF
8
Taastrup FC (2)
2
521696
11-05 2024
13:00 Jonstrupvangvej
2
-
8
11. maj
13:00
FC Jonstrup
2
Mladost IF
8
521621
11-05 2024
14:00 Greve Idræts Center
8
-
6
11. maj
14:00
Greve Fodbold
8
FC Ishøj
6
521620
11-05 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
3
11. maj
14:45
Vallensbæk IF
1
Football Club Albertslund
3
521695
ti14-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
3
14. maj
19:00
LSF
4
Måløv BK
3
521698
18-05 2024
10:30 Gladsaxe Stadion
2
-
2
18. maj
10:30
Gladsaxe-Hero BK
2
Taastrup FC (2)
2
521699
18-05 2024
12:00 Måløv Idrætspark
2
-
5
18. maj
12:00
Måløv BK
2
FC Jonstrup
5
521697
18-05 2024
15:30 Damgårdsparken, Ballerup
3
-
2
18. maj
15:30
Mladost IF
3
Greve Fodbold
2
521700
19-05 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
19. maj
11:00
FC Ishøj
Bosna IF
HHT
521701
19-05 2024
13:00
LSF
Albertslund Stadion
3
-
1
19. maj
13:00
Football Club Albertslund
3
LSF
1
521705
ti21-05 2024
18:30 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
3
21. maj
18:30
Taastrup FC (2)
1
FC Ishøj
3
521708
25-05 2024
13:00 Jonstrupvangvej
1
-
2
25. maj
13:00
FC Jonstrup
1
Football Club Albertslund
2
521706
25-05 2024
13:00 Langbjergskolen
1
-
3
25. maj
13:00
Bosna IF
1
Mladost IF
3
521704
25-05 2024
14:00 Greve Idræts Center
6
-
1
25. maj
14:00
Greve Fodbold
6
Måløv BK
1
521703
25-05 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
25. maj
14:45
Vallensbæk IF
2
Gladsaxe-Hero BK
3
521707
25-05 2024
15:30
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
25. maj
15:30
LSF
BK Avarta
UHT
521712
fr31-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
0
-
4
31. maj
18:30
Måløv BK
0
Bosna IF
4
521711
01-06 2024
10:30 Gladsaxe Stadion
7
-
1
01. jun
10:30
Gladsaxe-Hero BK
7
FC Ishøj
1
521709
01-06 2024
14:45
LSF
Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
01. jun
14:45
Vallensbæk IF
2
LSF
4
521710
01-06 2024
15:30 Damgårdsparken, Ballerup
9
-
1
01. jun
15:30
Mladost IF
9
Taastrup FC (2)
1
521713
02-06 2024
13:00 Sportspladsen i Syd
UHT
02. jun
13:00
Football Club Albertslund
Greve Fodbold
UHT
521615
ti04-06 2024
18:30 Gladsaxe Stadion
3
-
2
04. jun
18:30
Gladsaxe-Hero BK
3
Bosna IF
2
521702
ti04-06 2024
18:30 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
04. jun
18:30
BK Avarta
2
Vallensbæk IF
3
521718
ti04-06 2024
19:15 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
3
04. jun
19:15
Taastrup FC (2)
1
Måløv BK
3
521716
08-06 2024
10:30
LSF
Gladsaxe Stadion
5
-
0
08. jun
10:30
Gladsaxe-Hero BK
5
LSF
0
521722
08-06 2024
13:00 Langbjergskolen
2
-
4
08. jun
13:00
Bosna IF
2
Football Club Albertslund
4
522612
08-06 2024
13:00 Jonstrupvangvej
5
-
1
08. jun
13:00
FC Jonstrup
5
Vallensbæk IF
1
521715
08-06 2024
14:00 Greve Idræts Center
UHT
08. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
UHT
521717
09-06 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
0
09. jun
12:00
FC Ishøj
3
Mladost IF
0
521714
ti11-06 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
5
-
5
11. jun
19:00
BK Avarta
5
FC Jonstrup
5
522615
fr14-06 2024
18:30 Måløv Idrætspark
7
-
5
14. jun
18:30
Måløv BK
7
FC Ishøj
5
522613
15-06 2024
12:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
15. jun
12:00
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
522618
15-06 2024
13:30
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
15. jun
13:30
LSF
FC Jonstrup
UHT
522614
15-06 2024
15:30 Damgårdsparken, Ballerup
8
-
1
15. jun
15:30
Mladost IF
8
Gladsaxe-Hero BK
1
522617
16-06 2024
11:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
16. jun
11:00
BK Avarta
Bosna IF
HHT
522616
16-06 2024
13:00 Albertslund Stadion
UHT
16. jun
13:00
Football Club Albertslund
Taastrup FC (2)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind