U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024, Pulje 952

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
127487
24-02 2024
10:50 Ikast FC Stadion Allé
5
-
0
24. feb
10:50
Ikast FC
5
Vojens, Dybbøl, Haderslev
0
128338
10-03 2024
12:30 Vojens Fritidscenter
1
-
2
10. mar
12:30
Vojens, Dybbøl, Haderslev
1
Vildbjerg SF
2
127481
16-03 2024
11:30 Ikast FC Stadion Allé
8
-
0
16. mar
11:30
Ikast FC
8
Dalum/Næsby
0
127479
16-03 2024
12:00 VB Parken
0
-
3
16. mar
12:00
Vejle B
0
Vojens, Dybbøl, Haderslev
3
127480
16-03 2024
12:00 Fynske Bank Arena (kunst)
0
-
1
16. mar
12:00
Kolding IF
0
Vildbjerg SF
1
127478
ti19-03 2024
17:45 Normal Arena, 11-mands (kunst)
0
-
2
19. mar
17:45
Skanderborg/Ry/Hørning
0
Stensballe IK
2
127485
ti19-03 2024
18:30 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
2
19. mar
18:30
Vildbjerg SF
0
Vejle B
2
127482
23-03 2024
12:00 Vojens Fritidscenter
UHT
23. mar
12:00
Vojens, Dybbøl, Haderslev
Skanderborg/Ry/Hørning
UHT
127484
24-03 2024
15:00 Stensballe Hallen
2
-
2
24. mar
15:00
Stensballe IK
2
Ikast FC
2
127489
ma01-04 2024
10:30 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
01. apr
10:30
Dalum/Næsby
1
Stensballe IK
4
127486
ma01-04 2024
14:15 Ry Fodbold Kunstgræsbane
0
-
3
01. apr
14:15
Skanderborg/Ry/Hørning
0
Vildbjerg SF
3
127488
on03-04 2024
18:30 Fynske Bank Arena (kunst)
5
-
1
03. apr
18:30
Kolding IF
5
Vejle B
1
127490
06-04 2024
10:00 VB Parken
2
-
1
06. apr
10:00
Vejle B
2
Skanderborg/Ry/Hørning
1
127502
07-04 2024
11:30 Stensballe Hallen
0
-
0
07. apr
11:30
Stensballe IK
0
Kolding IF
0
127503
07-04 2024
12:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
0
07. apr
12:00
Vildbjerg SF
0
Ikast FC
0
127491
07-04 2024
12:30 Vojens Fritidscenter
4
-
0
07. apr
12:30
Vojens, Dybbøl, Haderslev
4
Dalum/Næsby
0
127483
on10-04 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
6
10. apr
18:30
Dalum/Næsby
0
Kolding IF
6
127506
13-04 2024
10:00 Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
2
-
0
13. apr
10:00
Ikast FC
2
Vejle B
0
127504
14-04 2024
11:15 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
4
14. apr
11:15
Skanderborg/Ry/Hørning
1
Kolding IF
4
127505
14-04 2024
12:00 Stensballe Hallen
0
-
2
14. apr
12:00
Stensballe IK
0
Vojens, Dybbøl, Haderslev
2
127507
14-04 2024
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
0
14. apr
13:00
Dalum/Næsby
0
Vildbjerg SF
0
128325
20-04 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
2
20. apr
13:00
Vildbjerg SF
0
Stensballe IK
2
128323
21-04 2024
12:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
1
-
6
21. apr
12:00
Skanderborg/Ry/Hørning
1
Ikast FC
6
128326
21-04 2024
12:00 VB Parken
3
-
1
21. apr
12:00
Vejle B
3
Dalum/Næsby
1
128324
on24-04 2024
18:35 Fynske Bank KunstNord
0
-
0
24. apr
18:35
Kolding IF
0
Vojens, Dybbøl, Haderslev
0
128340
28-04 2024
12:00 Stensballe Hallen
5
-
1
28. apr
12:00
Stensballe IK
5
Vejle B
1
128337
28-04 2024
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
0
28. apr
13:00
Dalum/Næsby
1
Skanderborg/Ry/Hørning
0
128339
ma29-04 2024
18:15 Ikast FC Stadion Allé
1
-
3
29. apr
18:15
Ikast FC
1
Kolding IF
3
128341
to02-05 2024
18:30 Stensballe Hallen
3
-
1
02. maj
18:30
Stensballe IK
3
Skanderborg/Ry/Hørning
1
128344
04-05 2024
14:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
04. maj
14:00
Dalum/Næsby
1
Ikast FC
3
128343
05-05 2024
12:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
2
05. maj
12:00
Vildbjerg SF
2
Kolding IF
2
128342
ti07-05 2024
18:30 Vojens Fritidscenter
3
-
0
07. maj
18:30
Vojens, Dybbøl, Haderslev
3
Vejle B
0
128348
12-05 2024
12:00 VB Parken
2
-
4
12. maj
12:00
Vejle B
2
Vildbjerg SF
4
128345
12-05 2024
13:00 Hørning Idrætscenter
0
-
3
12. maj
13:00
Skanderborg/Ry/Hørning
0
Vojens, Dybbøl, Haderslev
3
128346
on15-05 2024
18:30 Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
0
15. maj
18:30
Kolding IF
4
Dalum/Næsby
0
128347
18-05 2024
12:00 Ikast FC Thrigesvej
2
-
2
18. maj
12:00
Ikast FC
2
Stensballe IK
2
128351
25-05 2024
11:00 VB Parken
1
-
3
25. maj
11:00
Vejle B
1
Kolding IF
3
128350
25-05 2024
12:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
1
-
1
25. maj
12:00
Vojens, Dybbøl, Haderslev
1
Ikast FC
1
128349
25-05 2024
15:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
5
-
1
25. maj
15:00
Vildbjerg SF
5
Skanderborg/Ry/Hørning
1
128352
26-05 2024
12:00 Stensballe Hallen
26. maj
12:00
Stensballe IK
Dalum/Næsby
128354
ti28-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
28. maj
18:45
Dalum/Næsby
Vojens, Dybbøl, Haderslev
128353
to30-05 2024
18:30 team.blue arena
30. maj
18:30
Skanderborg/Ry/Hørning
Vejle B
128355
01-06 2024
12:00 Fynske Bank Arena (kunst)
01. jun
12:00
Kolding IF
Stensballe IK
128356
on05-06 2024
14:00 Ikast FC Thrigesvej
05. jun
14:00
Ikast FC
Vildbjerg SF
128357
08-06 2024
12:00 Fynske Bank Arena (kunst)
08. jun
12:00
Kolding IF
Skanderborg/Ry/Hørning
128358
08-06 2024
12:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
08. jun
12:00
Vojens, Dybbøl, Haderslev
Stensballe IK
128359
08-06 2024
13:00 VB Parken
08. jun
13:00
Vejle B
Ikast FC
128360
09-06 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
09. jun
13:00
Vildbjerg SF
Dalum/Næsby
128362
on12-06 2024
18:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
12. jun
18:00
Vojens, Dybbøl, Haderslev
Kolding IF
128361
15-06 2024
12:00 Ikast FC Thrigesvej
15. jun
12:00
Ikast FC
Skanderborg/Ry/Hørning
128363
15-06 2024
12:00 Stensballe Hallen
15. jun
12:00
Stensballe IK
Vildbjerg SF
128364
on19-06 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
19. jun
18:30
Dalum/Næsby
Vejle B
128368
22-06 2024
11:30 VB Parken
22. jun
11:30
Vejle B
Stensballe IK
128367
22-06 2024
12:00 Fynske Bank Arena (kunst)
22. jun
12:00
Kolding IF
Ikast FC
128365
23-06 2024
12:30 Hørning Idrætscenter
23. jun
12:30
Skanderborg/Ry/Hørning
Dalum/Næsby
128366
23-06 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
23. jun
13:00
Vildbjerg SF
Vojens, Dybbøl, Haderslev
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind