Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
13:00
VSK Aarhus
1
Søften GF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Thorsø/Tungelund IF
Viborg Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Oversidder
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:30
Viborg Q
1
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Harlev IK
1
Thorsø/Tungelund IF
5
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Søften GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Virup IF
1
Grenaa IF
9
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Bjerre Herred Fodbold
7
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Grenaa IF
4
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Virup IF
3
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Oversidder
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Hadsten SK
1
Thorsø/Tungelund IF
7
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Grenaa IF
4
Bjerre Herred Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Harlev IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Søften GF
2
Grenaa IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Viborg Q
1
Virup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Grenaa IF
Thorsø/Tungelund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Virup IF
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Oversidder
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Søften GF
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Thorsø/Tungelund IF
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
VSK Aarhus
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hadsten SK
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Bjerre Herred Fodbold
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Viborg Q
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Thorsø/Tungelund IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Harlev IK
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hadsten SK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Bjerre Herred Fodbold
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Viborg Q
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Virup IF
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:45
Grenaa IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Oversidder
Thorsø/Tungelund IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Søften GF
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
VSK Aarhus
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Bjerre Herred Fodbold
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Grenaa IF
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Thorsø/Tungelund IF
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
VSK Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Hadsten SK
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Søften GF
Thorsø/Tungelund IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Viborg Q
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Harlev IK
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Virup IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Oversidder
Grenaa IF
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden