U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024, Pulje 832

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
846683
07-04 2024
11:00 Nibe B Kunstgræs
UHT
07. apr
11:00
Nibe/Skalborg/St. Restrup
Aars IK
UHT
846682
07-04 2024
16:15 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
2
07. apr
16:15
Aalborg KFUM
4
Skive IK
2
846723
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
10. apr
18:30
Aars IK
Oversidder
846725
14-04 2024
11:00 Liseborgcentret
1
-
2
14. apr
11:00
Viborg Q
1
Aalborg KFUM
2
846726
on17-04 2024
18:30
Oversidder
17. apr
18:30
Oversidder
Nibe/Skalborg/St. Restrup
846728
to18-04 2024
18:30 Liseborgcentret
4
-
0
18. apr
18:30
Viborg Q
4
Skive IK
0
846727
21-04 2024
16:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
5
-
2
21. apr
16:00
Aars IK
5
Aalborg KFUM
2
846732
on24-04 2024
18:30
Oversidder
UHT
24. apr
18:30
Oversidder
Skive IK
UHT
846733
to25-04 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
7
-
3
25. apr
18:30
Aars IK
7
Viborg Q
3
850238
28-04 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
HHT
28. apr
13:00
Skive IK
Aalborg KFUM
HHT
850236
to02-05 2024
18:30 Liseborgcentret
0
-
1
02. maj
18:30
Viborg Q
0
Nibe/Skalborg/St. Restrup
1
850234
04-05 2024
13:50
Oversidder
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. maj
13:50
Aalborg KFUM
Oversidder
846724
05-05 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
HHT
05. maj
13:00
Skive IK
Nibe/Skalborg/St. Restrup
HHT
850239
11-05 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
1
-
0
11. maj
15:00
Aars IK
1
Nibe/Skalborg/St. Restrup
0
850237
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
Liseborgcentret
13. maj
18:30
Viborg Q
Oversidder
846681
on15-05 2024
18:30
Oversidder
15. maj
18:30
Oversidder
Viborg Q
855089
on15-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
2
15. maj
18:30
Aalborg KFUM
0
Nibe/Skalborg/St. Restrup
2
850235
fr17-05 2024
18:00 Egeris Idrætsanlæg
HHT
17. maj
18:00
Skive IK
Aars IK
HHT
850240
on22-05 2024
18:30
Oversidder
22. maj
18:30
Oversidder
Aars IK
850241
26-05 2024
15:00 Skalborg Stadion
UHT
26. maj
15:00
Nibe/Skalborg/St. Restrup
Skive IK
UHT
850272
on29-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
6
-
2
29. maj
18:30
Aalborg KFUM
6
Viborg Q
2
850274
01-06 2024
10:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
1
01. jun
10:00
Aalborg KFUM
0
Aars IK
1
850273
01-06 2024
13:15
Oversidder
Nibe B Kunstgræs
01. jun
13:15
Nibe/Skalborg/St. Restrup
Oversidder
850275
ti04-06 2024
18:30 Egeris Idrætsanlæg
HHT
04. jun
18:30
Skive IK
Viborg Q
HHT
850276
on05-06 2024
18:30
Oversidder
Egeris Idrætsanlæg
HHT
05. jun
18:30
Skive IK
Oversidder
HHT
850233
08-06 2024
13:00 Skalborg Stadion
5
-
1
08. jun
13:00
Nibe/Skalborg/St. Restrup
5
Aalborg KFUM
1
855091
ti11-06 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
UHT
11. jun
18:30
Aars IK
Skive IK
UHT
855090
on12-06 2024
18:30
Oversidder
12. jun
18:30
Oversidder
Aalborg KFUM
850277
to13-06 2024
18:30 Liseborgcentret
13. jun
18:30
Viborg Q
Aars IK
855092
16-06 2024
13:30 Nibe Stadion
16. jun
13:30
Nibe/Skalborg/St. Restrup
Viborg Q
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind