U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024, Pulje 713

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
450270
on21-02 2024
19:00 Vojens Kunstgræsbane
4
-
4
21. feb
19:00
Haderslev FK
4
FC Fredericia
4
450269
02-03 2024
10:30 Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
1
02. mar
10:30
FC Sønderborg
2
Esbjerg fB
1
450271
02-03 2024
10:30 Brande Stadion
1
-
0
02. mar
10:30
Brande IF
1
FC Kolding Nord
0
450272
03-03 2024
13:00 Stensballe Hallen
0
-
1
03. mar
13:00
Stensballe IK
0
Ringkøbing IF
1
450278
10-03 2024
12:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
2
10. mar
12:00
Esbjerg fB
3
Stensballe IK
2
450276
10-03 2024
12:30 KFUM Park Kunstgræs
7
-
2
10. mar
12:30
FC Fredericia
7
FC Sønderborg
2
450279
10-03 2024
13:00 Forum Kolding Bramdrupdam
2
-
1
10. mar
13:00
FC Kolding Nord
2
Haderslev FK
1
450277
ma11-03 2024
18:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
3
-
3
11. mar
18:00
Ringkøbing IF
3
Brande IF
3
450280
16-03 2024
11:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
1
16. mar
11:00
FC Sønderborg
2
FC Kolding Nord
1
450283
ma18-03 2024
18:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
1
-
6
18. mar
18:00
Ringkøbing IF
1
Esbjerg fB
6
450284
23-03 2024
10:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
2
-
5
23. mar
10:00
Haderslev FK
2
FC Sønderborg
5
450281
24-03 2024
13:00 Stensballe Hallen
2
-
1
24. mar
13:00
Stensballe IK
2
FC Fredericia
1
450285
ma01-04 2024
13:00 KFUM Park Kunstgræs
2
-
5
01. apr
13:00
FC Fredericia
2
Ringkøbing IF
5
450293
ma01-04 2024
13:00 Forum Kolding Bramdrupdam
2
-
2
01. apr
13:00
FC Kolding Nord
2
Stensballe IK
2
450292
ma01-04 2024
16:00 Esbjerg Kunstgræsbane
7
-
0
01. apr
16:00
Esbjerg fB
7
Brande IF
0
450798
fr05-04 2024
17:15 Ringkøbing Kunstgræsbane
4
-
2
05. apr
17:15
Ringkøbing IF
4
FC Kolding Nord
2
450296
06-04 2024
10:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
0
06. apr
10:00
Esbjerg fB
3
FC Fredericia
0
450294
06-04 2024
11:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
2
06. apr
11:00
FC Sønderborg
1
Brande IF
2
450300
07-04 2024
13:00 Stensballe Hallen
2
-
4
07. apr
13:00
Stensballe IK
2
Haderslev FK
4
450800
13-04 2024
10:30 Brande Stadion
1
-
2
13. apr
10:30
Brande IF
1
FC Fredericia
2
450799
13-04 2024
11:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
1
13. apr
11:00
FC Sønderborg
1
Stensballe IK
1
450802
14-04 2024
11:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
2
14. apr
11:00
Haderslev FK
0
Ringkøbing IF
2
450801
14-04 2024
13:00 Forum Kolding Bramdrupdam
0
-
4
14. apr
13:00
FC Kolding Nord
0
Esbjerg fB
4
450804
20-04 2024
11:00 KFUM Parken
7
-
1
20. apr
11:00
FC Fredericia
7
FC Kolding Nord
1
450806
20-04 2024
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
7
-
0
20. apr
12:00
Esbjerg fB
7
Haderslev FK
0
450803
21-04 2024
16:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
2
-
4
21. apr
16:00
Ringkøbing IF
2
FC Sønderborg
4
450805
to25-04 2024
18:30 Stensballe Hallen
1
-
0
25. apr
18:30
Stensballe IK
1
Brande IF
0
450282
28-04 2024
11:00 Brande Stadion
3
-
0
28. apr
11:00
Brande IF
3
Haderslev FK
0
450857
ma29-04 2024
19:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
1
29. apr
19:00
FC Sønderborg
1
FC Fredericia
1
450808
04-05 2024
11:00 KFUM Parken
3
-
2
04. maj
11:00
FC Fredericia
3
Haderslev FK
2
450856
04-05 2024
11:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
1
-
5
04. maj
11:00
Ringkøbing IF
1
Stensballe IK
5
450807
04-05 2024
15:00 Esbjerg Kunstgræsbane
1
-
1
04. maj
15:00
Esbjerg fB
1
FC Sønderborg
1
450855
05-05 2024
13:00 Lyshøjskolen
1
-
1
05. maj
13:00
FC Kolding Nord
1
Brande IF
1
450861
ti07-05 2024
18:30 Stensballe Hallen
1
-
0
07. maj
18:30
Stensballe IK
1
Esbjerg fB
0
450862
12-05 2024
11:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
2
12. maj
11:00
Haderslev FK
2
FC Kolding Nord
2
450880
18-05 2024
11:00 KFUM Parken
1
-
3
18. maj
11:00
FC Fredericia
1
Stensballe IK
3
450877
19-05 2024
13:00 Lyshøjskolen
19. maj
13:00
FC Kolding Nord
FC Sønderborg
450858
ma20-05 2024
18:00 Brande Stadion
20. maj
18:00
Brande IF
Ringkøbing IF
450909
25-05 2024
11:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
25. maj
11:00
FC Sønderborg
Haderslev FK
450910
25-05 2024
11:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
25. maj
11:00
Ringkøbing IF
FC Fredericia
450911
26-05 2024
10:30 Brande Stadion
26. maj
10:30
Brande IF
Esbjerg fB
450912
26-05 2024
13:00 Stensballe Hallen
26. maj
13:00
Stensballe IK
FC Kolding Nord
450914
01-06 2024
10:30 Covia Arena
01. jun
10:30
FC Fredericia
Esbjerg fB
450916
01-06 2024
11:00 Forum Kolding Bramdrupdam
01. jun
11:00
FC Kolding Nord
Ringkøbing IF
450904
01-06 2024
11:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
01. jun
11:00
Haderslev FK
Brande IF
450913
08-06 2024
10:30 Brande Stadion
08. jun
10:30
Brande IF
FC Sønderborg
450915
09-06 2024
11:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
09. jun
11:00
Haderslev FK
Stensballe IK
450908
on12-06 2024
17:15 Esbjerg Kunstgræsbane
12. jun
17:15
Esbjerg fB
Ringkøbing IF
450918
15-06 2024
11:00 KFUM Parken
15. jun
11:00
FC Fredericia
Brande IF
450919
15-06 2024
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
15. jun
12:00
Esbjerg fB
FC Kolding Nord
450920
16-06 2024
11:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
16. jun
11:00
Ringkøbing IF
Haderslev FK
450917
16-06 2024
13:00 Stensballe Hallen
16. jun
13:00
Stensballe IK
FC Sønderborg
450923
22-06 2024
10:30 Brande Stadion
22. jun
10:30
Brande IF
Stensballe IK
450921
22-06 2024
11:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
22. jun
11:00
FC Sønderborg
Ringkøbing IF
450925
23-06 2024
11:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
23. jun
11:00
Haderslev FK
Esbjerg fB
450922
23-06 2024
13:00 Lyshøjskolen
23. jun
13:00
FC Kolding Nord
FC Fredericia
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind