U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024, Pulje 526

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973917
14-04 2024
10:30 ed Park (Skødstrup)
1
-
1
14. apr
10:30
Skødstrup SF
1
Kolind/Perstrup IF
1
952140
14-04 2024
11:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
1
-
4
14. apr
11:30
FC Aarhus Syd
1
Stautrup/Viby
4
973916
14-04 2024
16:15 Lyseng Idrætspark
1
-
1
14. apr
16:15
IF Lyseng
1
TRIF
1
973919
to18-04 2024
18:30 Tirstrup Idrætsefterskole
3
-
3
18. apr
18:30
Kolind/Perstrup IF
3
FC Aarhus Syd
3
973920
21-04 2024
10:45 ed Park (Skødstrup)
3
-
1
21. apr
10:45
Skødstrup SF
3
IF Lyseng
1
973921
fr26-04 2024
17:45 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
UHT
26. apr
17:45
Stautrup/Viby
IF Lyseng
UHT
973922
28-04 2024
11:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
2
-
10
28. apr
11:30
FC Aarhus Syd
2
Skødstrup SF
10
952137
on01-05 2024
18:45 AURA Park (Stavtrup)
0
-
2
01. maj
18:45
Stautrup/Viby
0
Skødstrup SF
2
973925
05-05 2024
15:15 Lyseng Idrætspark
5
-
1
05. maj
15:15
IF Lyseng
5
FC Aarhus Syd
1
973926
ma06-05 2024
18:30 ed Park (Skødstrup)
5
-
0
06. maj
18:30
Skødstrup SF
5
TRIF
0
952138
ti07-05 2024
17:40 KPI's Klubhus
2
-
4
07. maj
17:40
Kolind/Perstrup IF
2
IF Lyseng
4
973929
12-05 2024
11:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
7
-
3
12. maj
11:30
FC Aarhus Syd
7
TRIF
3
973928
12-05 2024
11:40 Lyseng Idrætspark
2
-
3
12. maj
11:40
IF Lyseng
2
Kolind/Perstrup IF
3
973927
on15-05 2024
17:30 ed Park (Skødstrup)
4
-
1
15. maj
17:30
Skødstrup SF
4
Stautrup/Viby
1
973923
on22-05 2024
17:30 TRIF Kunstgræsbane
5
-
1
22. maj
17:30
TRIF
5
Kolind/Perstrup IF
1
973930
25-05 2024
13:00 AURA Park (Stavtrup)
2
-
2
25. maj
13:00
Stautrup/Viby
2
FC Aarhus Syd
2
973931
26-05 2024
11:00 TRIF Kunstgræsbane
0
-
5
26. maj
11:00
TRIF
0
IF Lyseng
5
973924
ti28-05 2024
17:40 Tirstrup Idrætsefterskole
3
-
0
28. maj
17:40
Kolind/Perstrup IF
3
Stautrup/Viby
0
683959
01-06 2024
15:15 Lyseng Idrætspark
0
-
5
01. jun
15:15
IF Lyseng
0
Skødstrup SF
5
683958
02-06 2024
11:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
5
-
3
02. jun
11:30
FC Aarhus Syd
5
Kolind/Perstrup IF
3
973933
02-06 2024
12:00 TRIF Kunstgræsbane
2
-
2
02. jun
12:00
TRIF
2
Stautrup/Viby
2
973932
ti04-06 2024
17:40 KPI's Klubhus
1
-
5
04. jun
17:40
Kolind/Perstrup IF
1
Skødstrup SF
5
952139
on05-06 2024
18:00 TRIF Kunstgræsbane
3
-
5
05. jun
18:00
TRIF
3
FC Aarhus Syd
5
973918
to06-06 2024
18:30 AURA Park (Stavtrup)
2
-
2
06. jun
18:30
Stautrup/Viby
2
TRIF
2
683961
09-06 2024
11:00 Studstrup Idrætsanlæg
6
-
0
09. jun
11:00
Skødstrup SF
6
FC Aarhus Syd
0
683960
09-06 2024
11:30 Lyseng Idrætspark
2
-
1
09. jun
11:30
IF Lyseng
2
Stautrup/Viby
1
683962
ti11-06 2024
17:40 KPI's Klubhus
6
-
1
11. jun
17:40
Kolind/Perstrup IF
6
TRIF
1
683963
15-06 2024
12:15 AURA Park (Stavtrup)
1
-
2
15. jun
12:15
Stautrup/Viby
1
Kolind/Perstrup IF
2
683965
16-06 2024
11:00 TRIF Kunstgræsbane
1
-
5
16. jun
11:00
TRIF
1
Skødstrup SF
5
683964
16-06 2024
11:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
1
-
2
16. jun
11:30
FC Aarhus Syd
1
IF Lyseng
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind