U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024, Pulje 471

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
627430
06-04 2024
16:45 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
2
06. apr
16:45
Aalborg KFUM
3
St. Restrup IF
2
627432
07-04 2024
11:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
4
07. apr
11:30
Aalborg Freja
2
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
627431
ma08-04 2024
17:30 Luksusbaby Arena (Vodskov)
0
-
2
08. apr
17:30
Vodskov IF
0
Nibe BK
2
627434
13-04 2024
13:00 Nibe B Kunstgræs
7
-
0
13. apr
13:00
Nibe BK
7
Aalborg Freja
0
627435
ma15-04 2024
18:00 Frejlev Stadion
1
-
3
15. apr
18:00
St. Restrup IF
1
Vodskov IF
3
627436
21-04 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
HHT
21. apr
14:00
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
HHT
627438
21-04 2024
14:00 Frejlev Stadion
2
-
3
21. apr
14:00
St. Restrup IF
2
Nibe BK
3
627437
ma22-04 2024
17:30 Luksusbaby Arena (Vodskov)
5
-
0
22. apr
17:30
Vodskov IF
5
Biersted/Nørhalne/Vadum
0
627441
ma29-04 2024
17:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
5
29. apr
17:30
Aalborg Freja
0
Vodskov IF
5
627440
ma29-04 2024
18:00 Vadum Hallen
1
-
2
29. apr
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
1
St. Restrup IF
2
627444
05-05 2024
14:00 Frejlev Stadion
UHT
05. maj
14:00
St. Restrup IF
Aalborg Freja
UHT
627443
05-05 2024
15:30 Nibe Stadion
3
-
0
05. maj
15:30
Nibe BK
3
Biersted/Nørhalne/Vadum
0
627442
ma06-05 2024
17:30 Luksusbaby Arena (Vodskov)
UHT
06. maj
17:30
Vodskov IF
Aalborg KFUM
UHT
627445
11-05 2024
12:30 Frejlev Stadion
UHT
11. maj
12:30
St. Restrup IF
Aalborg KFUM
UHT
627447
ma13-05 2024
18:00 Vadum Hallen
7
-
1
13. maj
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
7
Aalborg Freja
1
627446
ti14-05 2024
18:00 Nibe Stadion
2
-
1
14. maj
18:00
Nibe BK
2
Vodskov IF
1
627433
on22-05 2024
18:00 Vadum Hallen
UHT
22. maj
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Aalborg KFUM
UHT
627448
26-05 2024
16:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
HHT
26. maj
16:00
Aalborg KFUM
Biersted/Nørhalne/Vadum
HHT
627450
ma27-05 2024
17:30 Luksusbaby Arena (Vodskov)
5
-
2
27. maj
17:30
Vodskov IF
5
St. Restrup IF
2
627449
on29-05 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
12
29. maj
19:00
Aalborg Freja
0
Nibe BK
12
627451
02-06 2024
11:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
UHT
02. jun
11:30
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
UHT
627452
ma03-06 2024
17:30 Vadum Hallen
2
-
3
03. jun
17:30
Biersted/Nørhalne/Vadum
2
Vodskov IF
3
627453
ti04-06 2024
19:00 Nibe Stadion
2
-
3
04. jun
19:00
Nibe BK
2
St. Restrup IF
3
627455
08-06 2024
12:30 Frejlev Stadion
5
-
7
08. jun
12:30
St. Restrup IF
5
Biersted/Nørhalne/Vadum
7
627439
08-06 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
HHT
08. jun
13:00
Aalborg KFUM
Nibe BK
HHT
627454
09-06 2024
14:00 Nibe Stadion
UHT
09. jun
14:00
Nibe BK
Aalborg KFUM
UHT
627456
ma10-06 2024
17:30 Luksusbaby Arena (Vodskov)
12
-
1
10. jun
17:30
Vodskov IF
12
Aalborg Freja
1
627458
16-06 2024
11:00 Vadum Hallen
16. jun
11:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Nibe BK
627459
16-06 2024
11:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
16. jun
11:30
Aalborg Freja
St. Restrup IF
627457
16-06 2024
16:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
HHT
16. jun
16:00
Aalborg KFUM
Vodskov IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind