U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024, Pulje 401

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
234296
16-03 2024
11:00 NFB Kunstgræs Lindholm
0
-
3
16. mar
11:00
Nørresundby FB
0
FC Salling
3
234283
16-03 2024
14:00 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
1
-
1
16. mar
14:00
Frederikshavn fI
1
Randers Freja
1
234289
17-03 2024
11:20 Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
1
-
2
17. mar
11:20
Grenaa IF
1
Thisted FC
2
234297
17-03 2024
13:00 Hjørring Kunstgræsbane
1
-
1
17. mar
13:00
Hjørring FK
1
Ikast FC
1
234313
23-03 2024
12:10 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
1
23. mar
12:10
Randers Freja
1
Hjørring FK
1
234644
24-03 2024
13:00 Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
2
-
2
24. mar
13:00
FC Salling
2
Grenaa IF
2
234312
24-03 2024
16:00 Ikast FC Stadion Allé
7
-
1
24. mar
16:00
Ikast FC
7
Nørresundby FB
1
234648
ma01-04 2024
11:00 NFB Kunstgræs Lindholm
3
-
3
01. apr
11:00
Nørresundby FB
3
Grenaa IF
3
234646
ma01-04 2024
12:00 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
1
-
0
01. apr
12:00
Frederikshavn fI
1
FC Salling
0
234647
ma01-04 2024
13:30 Hjørring Kunstgræsbane
3
-
4
01. apr
13:30
Hjørring FK
3
Thisted FC
4
234649
ma01-04 2024
16:00 Ikast FC Stadion Allé
5
-
1
01. apr
16:00
Ikast FC
5
Randers Freja
1
234653
06-04 2024
13:00 Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
0
-
1
06. apr
13:00
FC Salling
0
Hjørring FK
1
234650
06-04 2024
14:00 HSM Arena Grenå
2
-
3
06. apr
14:00
Grenaa IF
2
Frederikshavn fI
3
234652
06-04 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
6
-
2
06. apr
14:00
Randers Freja
6
Nørresundby FB
2
234654
13-04 2024
12:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
0
-
0
13. apr
12:00
Frederikshavn fI
0
Nørresundby FB
0
234655
14-04 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
2
14. apr
12:00
Randers Freja
2
Thisted FC
2
234656
14-04 2024
12:00 Hjørring Kunstgræsbane
6
-
2
14. apr
12:00
Hjørring FK
6
Grenaa IF
2
234657
14-04 2024
16:00 Ikast FC Stadion Allé
6
-
0
14. apr
16:00
Ikast FC
6
FC Salling
0
234659
20-04 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
1
-
1
20. apr
11:00
Nørresundby FB
1
Thisted FC
1
234660
20-04 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
13:00
FC Salling
1
Randers Freja
2
234661
20-04 2024
14:00 HSM Arena Grenå
2
-
3
20. apr
14:00
Grenaa IF
2
Ikast FC
3
234658
21-04 2024
15:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
2
-
2
21. apr
15:00
Frederikshavn fI
2
Hjørring FK
2
234664
27-04 2024
12:00 Hjørring IF's Anlæg
0
-
2
27. apr
12:00
Hjørring FK
0
Nørresundby FB
2
234663
27-04 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
4
-
1
27. apr
13:00
Thisted FC
4
FC Salling
1
234662
28-04 2024
12:00 Ikast FC Stadion Allé
3
-
1
28. apr
12:00
Ikast FC
3
Frederikshavn fI
1
234665
28-04 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
5
-
2
28. apr
14:00
Randers Freja
5
Grenaa IF
2
234668
04-05 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
1
-
0
04. maj
13:00
FC Salling
1
Nørresundby FB
0
234667
05-05 2024
11:00 Thisted Kunstgræsbane
2
-
1
05. maj
11:00
Thisted FC
2
Grenaa IF
1
234666
05-05 2024
12:10 Randers Stadion, kunstgræs
4
-
1
05. maj
12:10
Randers Freja
4
Frederikshavn fI
1
234669
05-05 2024
13:30 Ikast FC Stadion Allé
3
-
0
05. maj
13:30
Ikast FC
3
Hjørring FK
0
234671
11-05 2024
11:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
1
-
1
11. maj
11:00
Nørresundby FB
1
Ikast FC
1
234670
11-05 2024
12:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
0
-
2
11. maj
12:00
Frederikshavn fI
0
Thisted FC
2
234673
11-05 2024
14:00 HSM Arena Grenå
1
-
0
11. maj
14:00
Grenaa IF
1
FC Salling
0
234672
on15-05 2024
19:00 Hjørring IF's Anlæg
4
-
1
15. maj
19:00
Hjørring FK
4
Randers Freja
1
234311
18-05 2024
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
1
18. maj
13:00
Thisted FC
0
Frederikshavn fI
1
236745
19-05 2024
13:00 Hjørring IF's Anlæg
5
-
1
19. maj
13:00
Hjørring FK
5
FC Salling
1
234676
to23-05 2024
19:00 HSM Arena Grenå
1
-
4
23. maj
19:00
Grenaa IF
1
Nørresundby FB
4
234674
25-05 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
3
-
3
25. maj
13:00
FC Salling
3
Frederikshavn fI
3
234675
25-05 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
1
-
1
25. maj
13:00
Thisted FC
1
Hjørring FK
1
234677
on29-05 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
29. maj
19:00
Randers Freja
Ikast FC
234681
01-06 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
01. jun
11:00
Nørresundby FB
Randers Freja
234678
01-06 2024
12:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
01. jun
12:00
Frederikshavn fI
Grenaa IF
234679
ti04-06 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
04. jun
19:00
Ikast FC
Thisted FC
236746
08-06 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
08. jun
11:00
Nørresundby FB
Frederikshavn fI
236757
08-06 2024
14:00 HSM Arena Grenå
08. jun
14:00
Grenaa IF
Hjørring FK
236747
09-06 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
09. jun
13:00
Thisted FC
Randers Freja
236758
to13-06 2024
19:00 Højslev Stadion
13. jun
19:00
FC Salling
Ikast FC
236784
15-06 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
15. jun
13:00
Thisted FC
Nørresundby FB
236783
15-06 2024
14:00 Hjørring IF's Anlæg
15. jun
14:00
Hjørring FK
Frederikshavn fI
236786
16-06 2024
12:00 Ikast FC Stadion Allé
16. jun
12:00
Ikast FC
Grenaa IF
236785
16-06 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
16. jun
14:00
Randers Freja
FC Salling
234651
on19-06 2024
18:30 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
19. jun
18:30
Thisted FC
Ikast FC
236789
22-06 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
22. jun
11:00
Nørresundby FB
Hjørring FK
236787
22-06 2024
12:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
22. jun
12:00
Frederikshavn fI
Ikast FC
236788
22-06 2024
13:00 Egeris Idrætsanlæg
22. jun
13:00
FC Salling
Thisted FC
236790
22-06 2024
14:00 HSM Arena Grenå
22. jun
14:00
Grenaa IF
Randers Freja
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind