U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024, Pulje 313

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
225022
09-03 2024
13:00 Fredericia fF Kunstgræs
4
-
2
09. mar
13:00
FC Fredericia
4
SGI/SSK
2
225065
10-03 2024
16:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
1
10. mar
16:00
FC Kolding Nord
2
Haderslev FK
1
227491
on13-03 2024
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
4
13. mar
19:00
FC Kolding Nord
2
SGI/SSK
4
225019
17-03 2024
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
2
-
2
17. mar
12:30
Haderslev FK
2
FC Kolding Nord
2
225020
17-03 2024
15:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
5
17. mar
15:00
FC Skanderborg
1
Vinding SF
5
225021
17-03 2024
15:00
Oversidder
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
17. mar
15:00
Horsens FS
Oversidder
225025
on20-03 2024
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
4
20. mar
19:00
FC Kolding Nord
3
FC Fredericia
4
225024
23-03 2024
14:00 Guldager IC Kunstgræbane
0
-
3
23. mar
14:00
SGI/SSK
0
Horsens FS
3
225026
24-03 2024
14:00
Oversidder
24. mar
14:00
Oversidder
FC Skanderborg
225027
31-03 2024
12:30
Oversidder
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
31. mar
12:30
Haderslev FK
Oversidder
225029
31-03 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
1
31. mar
15:00
Horsens FS
3
FC Skanderborg
1
225028
ma01-04 2024
12:00 Fredericia fF Kunstgræs
1
-
2
01. apr
12:00
FC Fredericia
1
Vinding SF
2
225030
ma01-04 2024
16:15 Guldager IC Kunstgræbane
UHT
01. apr
16:15
SGI/SSK
FC Kolding Nord
UHT
225034
06-04 2024
14:00
Oversidder
06. apr
14:00
Oversidder
FC Fredericia
225032
07-04 2024
12:20 Vinding Kunstgræsbane
2
-
2
07. apr
12:20
Vinding SF
2
SGI/SSK
2
225031
07-04 2024
15:30 Normal Arena, 11-mands (kunst)
UHT
07. apr
15:30
FC Skanderborg
Haderslev FK
UHT
225033
ma08-04 2024
20:00 Fynske Bank Arena (kunst)
0
-
3
08. apr
20:00
FC Kolding Nord
0
Horsens FS
3
225056
13-04 2024
14:00
Oversidder
Guldager Idrætscenter
13. apr
14:00
SGI/SSK
Oversidder
225055
14-04 2024
12:00 Fredericia fF Kunstgræs
2
-
1
14. apr
12:00
FC Fredericia
2
FC Skanderborg
1
225053
14-04 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
3
14. apr
14:00
Haderslev FK
2
Horsens FS
3
225054
14-04 2024
16:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
7
14. apr
16:00
FC Kolding Nord
2
Vinding SF
7
225059
20-04 2024
14:00
Oversidder
20. apr
14:00
Oversidder
FC Kolding Nord
225057
21-04 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
3
21. apr
14:00
Haderslev FK
1
FC Fredericia
3
225058
21-04 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
0
21. apr
15:00
Horsens FS
1
Vinding SF
0
225060
21-04 2024
15:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
3
-
1
21. apr
15:00
FC Skanderborg
3
SGI/SSK
1
225063
fr26-04 2024
18:00 Fredericia fF Kunstgræs
1
-
3
26. apr
18:00
FC Fredericia
1
Horsens FS
3
225061
27-04 2024
14:00 Guldager IC Kunstgræbane
4
-
1
27. apr
14:00
SGI/SSK
4
Haderslev FK
1
225062
28-04 2024
12:30
Oversidder
Vinding Stadion
28. apr
12:30
Vinding SF
Oversidder
225067
04-05 2024
14:00
Oversidder
04. maj
14:00
Oversidder
Horsens FS
225068
05-05 2024
14:00 Guldager IC Kunstgræbane
1
-
2
05. maj
14:00
SGI/SSK
1
FC Fredericia
2
227486
fr10-05 2024
18:00 Madsby Enge
UHT
10. maj
18:00
FC Fredericia
FC Kolding Nord
UHT
225069
12-05 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
9
12. maj
14:00
Haderslev FK
1
Vinding SF
9
227487
12-05 2024
15:00
Oversidder
Normal Arena, 11-mands (kunst)
12. maj
15:00
FC Skanderborg
Oversidder
227489
ma20-05 2024
12:30 Vinding Stadion
2
-
1
20. maj
12:30
Vinding SF
2
FC Fredericia
1
227485
ma20-05 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
4
-
0
20. maj
15:00
Horsens FS
4
SGI/SSK
0
227490
on22-05 2024
19:00 team.blue arena
22. maj
19:00
FC Skanderborg
Horsens FS
227488
26-05 2024
14:00
Oversidder
26. maj
14:00
Oversidder
Haderslev FK
225064
on29-05 2024
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
29. maj
19:00
FC Kolding Nord
FC Skanderborg
225066
to30-05 2024
19:00 Vinding Stadion
30. maj
19:00
Vinding SF
FC Skanderborg
227493
01-06 2024
14:00 Guldager IC Kunstgræbane
01. jun
14:00
SGI/SSK
Vinding SF
227492
02-06 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
02. jun
14:00
Haderslev FK
FC Skanderborg
227494
ti04-06 2024
19:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
04. jun
19:30
Horsens FS
FC Kolding Nord
227495
on05-06 2024
18:30
Oversidder
Madsby Enge
05. jun
18:30
FC Fredericia
Oversidder
225023
to06-06 2024
19:00 Vinding Kunstgræsbane
06. jun
19:00
Vinding SF
Haderslev FK
227573
09-06 2024
12:30 Vinding Stadion
09. jun
12:30
Vinding SF
FC Kolding Nord
227575
09-06 2024
14:00
Oversidder
09. jun
14:00
Oversidder
SGI/SSK
227496
09-06 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
09. jun
15:00
Horsens FS
Haderslev FK
227574
09-06 2024
15:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
09. jun
15:00
FC Skanderborg
FC Fredericia
227577
to13-06 2024
19:00 Vinding Stadion
13. jun
19:00
Vinding SF
Horsens FS
227576
fr14-06 2024
18:00 Madsby Enge
14. jun
18:00
FC Fredericia
Haderslev FK
227579
15-06 2024
14:00 Guldager Idrætscenter
15. jun
14:00
SGI/SSK
FC Skanderborg
227578
16-06 2024
16:00
Oversidder
Fynske Bank Arena (kunst)
16. jun
16:00
FC Kolding Nord
Oversidder
227580
to20-06 2024
19:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
20. jun
19:00
Haderslev FK
SGI/SSK
227581
22-06 2024
14:00
Oversidder
22. jun
14:00
Oversidder
Vinding SF
227582
23-06 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
23. jun
15:00
Horsens FS
FC Fredericia
227583
23-06 2024
17:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
23. jun
17:00
FC Skanderborg
FC Kolding Nord
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind