Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
14:00
Viborg B67
3
Hornum IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Team Viborg
2
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Farsø/Ullits IK
3
Roslev/Sallingsund
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Aars IK
2
Viborg B67
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Hornum IF
4
Roslev/Sallingsund
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Team Viborg
0
Farsø/Ullits IK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Aars IK
0
Hornum IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Roslev/Sallingsund
0
Team Viborg
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Viborg B67
2
Farsø/Ullits IK
10
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Viborg B67
2
Roslev/Sallingsund
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Farsø/Ullits IK
4
Aars IK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Hornum IF
2
Team Viborg
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Roslev/Sallingsund
1
Aars IK
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Farsø/Ullits IK
2
Hornum IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Aars IK
0
Team Viborg
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Roslev/Sallingsund
0
Farsø/Ullits IK
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hornum IF
10
Viborg B67
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Farsø/Ullits IK
1
Team Viborg
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Viborg B67
0
Aars IK
6
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Team Viborg
12
Viborg B67
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Roslev/Sallingsund
3
Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Team Viborg
2
Roslev/Sallingsund
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Hornum IF
1
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Farsø/Ullits IK
Viborg B67
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Roslev/Sallingsund
Viborg B67
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Team Viborg
2
Hornum IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Aars IK
1
Farsø/Ullits IK
4
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
Hornum IF
0
Farsø/Ullits IK
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
Viborg B67
Team Viborg
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
15:00
Aars IK
2
Roslev/Sallingsund
3
|
Der suspenderes nedrykning for 5 hold på 5. pladsen: Aalborg Freja (258), Aars IK (259), Tjørring IF (260), Christiansbjerg IF (261) og Hjerting IF (264).