Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024, Pulje 256

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374056
23-03 2024
16:00
BMI
Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
0
23. mar
16:00
Sønderborg Q
2
BMI
0
374055
ma01-04 2024
16:00
Oversidder
01. apr
16:00
Oversidder
Stensballe IK
374057
on03-04 2024
19:30 JPI Park Kunstgræs (Freja)
1
-
3
03. apr
19:30
Horsens Freja
1
Bramming B
3
374054
to04-04 2024
19:00 Seest Idrætspark
5
-
2
04. apr
19:00
Seest B
5
CAF IF
2
374059
06-04 2024
13:00 Skjern Bank Arena, Bramming
2
-
2
06. apr
13:00
Bramming B
2
Sønderborg Q
2
374061
07-04 2024
13:00
BMI
Oversidder
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
07. apr
13:00
BMI
Oversidder
374058
07-04 2024
15:00 Stensballe Kunstgræs Arena
1
-
2
07. apr
15:00
Stensballe IK
1
Seest B
2
374060
ma08-04 2024
18:15 Holme Skole
1
-
2
08. apr
18:15
CAF IF
1
Horsens Freja
2
374132
to11-04 2024
19:15
BMI
Seest Idrætspark
2
-
1
11. apr
19:15
Seest B
2
BMI
1
374133
13-04 2024
12:30 JPI Park (Freja)
8
-
2
13. apr
12:30
Horsens Freja
8
Stensballe IK
2
374134
13-04 2024
13:00
Oversidder
Bygma Park
13. apr
13:00
Sønderborg Q
Oversidder
374136
ti16-04 2024
18:30 Skjern Bank Arena, Bramming
3
-
2
16. apr
18:30
Bramming B
3
CAF IF
2
375414
21-04 2024
12:00 Stensballe Kunstgræs Arena
1
-
4
21. apr
12:00
Stensballe IK
1
Bramming B
4
375416
21-04 2024
13:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
1
21. apr
13:00
BMI
0
Horsens Freja
1
375415
21-04 2024
14:00 Holme Skole
0
-
4
21. apr
14:00
CAF IF
0
Sønderborg Q
4
374143
21-04 2024
15:00
Oversidder
21. apr
15:00
Oversidder
Seest B
375417
to25-04 2024
19:00 Seest Idrætspark
0
-
1
25. apr
19:00
Seest B
0
Sønderborg Q
1
387452
27-04 2024
11:00 JPI Park (Freja)
UHT
27. apr
11:00
Horsens Freja
CAF IF
UHT
375419
27-04 2024
12:30
Oversidder
JPI Park (Freja)
27. apr
12:30
Horsens Freja
Oversidder
375418
ma29-04 2024
18:00 Holme Skole
1
-
2
29. apr
18:00
CAF IF
1
Stensballe IK
2
375421
ti30-04 2024
19:00 Seest Idrætspark
1
-
1
30. apr
19:00
Seest B
1
Horsens Freja
1
375453
to02-05 2024
19:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
UHT
02. maj
19:00
BMI
CAF IF
UHT
375452
05-05 2024
16:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
UHT
05. maj
16:00
Sønderborg Q
Stensballe IK
UHT
375454
05-05 2024
18:00
Oversidder
05. maj
18:00
Oversidder
Bramming B
375456
ti07-05 2024
18:30
BMI
Stensballe Hallen
0
-
0
07. maj
18:30
Stensballe IK
0
BMI
0
375457
on08-05 2024
19:00 JPI Park (Freja)
1
-
1
08. maj
19:00
Horsens Freja
1
Sønderborg Q
1
375458
to09-05 2024
16:00
Oversidder
Holme Skole
09. maj
16:00
CAF IF
Oversidder
387443
11-05 2024
13:30 Skjern Bank Arena, Bramming
0
-
3
11. maj
13:30
Bramming B
0
Horsens Freja
3
375461
12-05 2024
12:00
Oversidder
Stensballe Hallen
12. maj
12:00
Stensballe IK
Oversidder
375462
12-05 2024
13:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
2
12. maj
13:00
BMI
1
Sønderborg Q
2
375460
ma13-05 2024
19:00 Holme Skole
1
-
2
13. maj
19:00
CAF IF
1
Seest B
2
375455
on15-05 2024
19:00 Skjern Bank Arena, Bramming
2
-
3
15. maj
19:00
Bramming B
2
Seest B
3
387451
18-05 2024
13:00 Bygma Park
4
-
3
18. maj
13:00
Sønderborg Q
4
Bramming B
3
387453
ma20-05 2024
15:00
Oversidder
BMI
20. maj
15:00
Oversidder
BMI
375420
ti21-05 2024
19:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
1
21. maj
19:00
BMI
1
Bramming B
1
387445
to23-05 2024
19:00 Seest Idrætspark
3
-
1
23. maj
19:00
Seest B
3
Stensballe IK
1
387454
26-05 2024
13:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
1
26. maj
13:00
BMI
2
Seest B
1
387456
26-05 2024
15:00
Oversidder
26. maj
15:00
Oversidder
Sønderborg Q
387457
ma27-05 2024
19:00 Holme Skole
2
-
4
27. maj
19:00
CAF IF
2
Bramming B
4
387455
ti28-05 2024
18:30 Stensballe Hallen
1
-
3
28. maj
18:30
Stensballe IK
1
Horsens Freja
3
387458
01-06 2024
11:00
Oversidder
Seest Idrætspark
01. jun
11:00
Seest B
Oversidder
387460
01-06 2024
13:00 Bygma Park
UHT
01. jun
13:00
Sønderborg Q
CAF IF
UHT
387459
02-06 2024
12:00 Skjern Bank Arena, Bramming
02. jun
12:00
Bramming B
Stensballe IK
387468
on05-06 2024
19:15 Bygma Park
05. jun
19:15
Sønderborg Q
Seest B
387471
to06-06 2024
19:00
BMI
Skjern Bank Arena, Bramming
06. jun
19:00
Bramming B
BMI
387469
09-06 2024
12:00 Stensballe Hallen
09. jun
12:00
Stensballe IK
CAF IF
387470
09-06 2024
14:00
Oversidder
09. jun
14:00
Oversidder
Horsens Freja
387467
ti11-06 2024
19:00
BMI
JPI Park (Freja)
11. jun
19:00
Horsens Freja
BMI
387484
to13-06 2024
19:00
Oversidder
Skjern Bank Arena, Bramming
13. jun
19:00
Bramming B
Oversidder
387480
15-06 2024
12:30 JPI Park (Freja)
15. jun
12:30
Horsens Freja
Seest B
387481
16-06 2024
12:00 Bygma Park
16. jun
12:00
Sønderborg Q
Stensballe IK
387482
ma17-06 2024
19:00
BMI
Holme Skole
17. jun
19:00
CAF IF
BMI
387485
fr21-06 2024
19:00 Seest Idrætspark
21. jun
19:00
Seest B
Bramming B
387486
23-06 2024
13:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
23. jun
13:00
BMI
Stensballe IK
387487
23-06 2024
14:30 Bygma Park
23. jun
14:30
Sønderborg Q
Horsens Freja
387488
23-06 2024
14:30
Oversidder
23. jun
14:30
Oversidder
CAF IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind