Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar
13:00
Bangsbo Freja
1
Hjørring IF (2)
7
|
|||||||||||||||||||
28. mar
13:30
Skibsby-Højene IF (1)
2
Sindal IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar
15:00
Frederikshavn fI (2)
1
IF Skjold Sæby (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:00
Skagen IK
4
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr
19:00
Hjørring IF (2)
2
Skagen IK
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr
19:00
Sindal IF
8
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
Frederikshavn fI (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
IF Skjold Sæby (1)
1
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
IF Skjold Sæby (1)
3
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Skagen IK
Sindal IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:30
Skibsby-Højene IF (1)
10
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Bangsbo Freja
2
Skagen IK
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Frederikshavn fI (2)
1
Hjørring IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
Strandby-Elling-Nielstrup IF
3
Skibsby-Højene IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Hjørring IF (2)
0
IF Skjold Sæby (1)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Frederikshavn fI (2)
0
Sindal IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
3
Hjørring IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
IF Skjold Sæby (1)
1
Sindal IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Frederikshavn fI (2)
3
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Skagen IK
3
Skibsby-Højene IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Skibsby-Højene IF (1)
1
Hjørring IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Sindal IF
2
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Skagen IK
1
Frederikshavn fI (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Bangsbo Freja
2
IF Skjold Sæby (1)
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Sindal IF
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
IF Skjold Sæby (1)
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Frederikshavn fI (2)
Skibsby-Højene IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
IF Skjold Sæby (1)
Frederikshavn fI (2)
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Hjørring IF (2)
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sindal IF
Skibsby-Højene IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Skagen IK
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:30
Skibsby-Højene IF (1)
IF Skjold Sæby (1)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Frederikshavn fI (2)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Bangsbo Freja
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Hjørring IF (2)
Frederikshavn fI (2)
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
IF Skjold Sæby (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Sindal IF
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Bangsbo Freja
Skibsby-Højene IF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Skagen IK
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Skibsby-Højene IF (1)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Sindal IF
Frederikshavn fI (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
IF Skjold Sæby (1)
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Hjørring IF (2)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Bangsbo Freja
Frederikshavn fI (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Sindal IF
IF Skjold Sæby (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Skibsby-Højene IF (1)
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
IF Skjold Sæby (1)
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Frederikshavn fI (2)
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hjørring IF (2)
Skibsby-Højene IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Skagen IK
IF Skjold Sæby (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Hjørring IF (2)
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Skibsby-Højene IF (1)
Frederikshavn fI (2)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Bangsbo Freja
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|