Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
18:00
GVL Løkken
Brønderslev IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Saltum IF
0
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
17:00
Øster Brønderslev IF
3
Ingstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
Ingstrup SF
1
Thise IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
Moseby B
3
Øster Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Birkelse IF
GVL Løkken
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
Saltum IF
5
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Ingstrup SF
1
Moseby B
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Øster Brønderslev IF
3
Brønderslev IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Thise IF
6
GVL Løkken
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Birkelse IF
1
Øster Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Moseby B
0
Thise IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
GVL Løkken
Saltum IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Brønderslev IF (2)
2
Ingstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Ingstrup SF
1
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Øster Brønderslev IF
6
GVL Løkken
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Moseby B
Brønderslev IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Saltum IF
0
Thise IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
GVL Løkken
1
Ingstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Birkelse IF
3
Moseby B
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Thise IF
5
Brønderslev IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
17:00
Saltum IF
2
Øster Brønderslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Moseby B
5
GVL Løkken
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
2
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Ingstrup SF
2
Saltum IF
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Øster Brønderslev IF
2
Thise IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Birkelse IF
0
Thise IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Moseby B
0
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
17:00
Øster Brønderslev IF
2
Ingstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
GVL Løkken
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
GVL Løkken
1
Birkelse IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Thise IF
0
Ingstrup SF
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Øster Brønderslev IF
2
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Saltum IF
Brønderslev IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Saltum IF
Brønderslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Birkelse IF
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
GVL Løkken
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Moseby B
Ingstrup SF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Øster Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Ingstrup SF
Brønderslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Øster Brønderslev IF
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Saltum IF
GVL Løkken
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Thise IF
Moseby B
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Thise IF
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
GVL Løkken
Øster Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Birkelse IF
Ingstrup SF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Thise IF
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Moseby B
Brønderslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Øster Brønderslev IF
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Ingstrup SF
GVL Løkken
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Moseby B
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Brønderslev IF (2)
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Saltum IF
Ingstrup SF
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Birkelse IF
Brønderslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Thise IF
Øster Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
GVL Løkken
Moseby B
|