Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
18:30
Nr. Kongerslev IF
1
Aalborg FF á 1337
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
16:30
Aalborgstudenternes IF
0
LKB/Gistrup (1)
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Mou IF
3
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. apr
20:00
AaB
4
Nr. Kongerslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
LKB/Gistrup (1)
7
Mou IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Storvorde/Sejlflod B
2
KB81 Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:30
Aalborg FF á 1337
2
Aalborgstudenternes IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:15
Aalborg FF á 1337
0
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
LKB/Gistrup (1)
2
KB81 Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Nr. Kongerslev IF
4
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Aalborgstudenternes IF
0
Mou IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
AaB
6
Aalborgstudenternes IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
LKB/Gistrup (1)
2
Nr. Kongerslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Mou IF
3
KB81 Aalborg
6
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Storvorde/Sejlflod B
6
Aalborg FF á 1337
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
KB81 Aalborg
6
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Nr. Kongerslev IF
2
Mou IF
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
KB81 Aalborg
8
Aalborgstudenternes IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Aalborg FF á 1337
2
LKB/Gistrup (1)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
AaB
2
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
LKB/Gistrup (1)
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Mou IF
6
Aalborg FF á 1337
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Aalborgstudenternes IF
0
Storvorde/Sejlflod B
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
2
LKB/Gistrup (1)
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Mou IF
0
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Nr. Kongerslev IF
4
Aalborgstudenternes IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:15
Aalborg FF á 1337
1
KB81 Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
LKB/Gistrup (1)
4
Aalborgstudenternes IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AaB
2
KB81 Aalborg
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Aalborg FF á 1337
2
Nr. Kongerslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Mou IF
0
LKB/Gistrup (1)
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
KB81 Aalborg
0
Storvorde/Sejlflod B
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Aalborgstudenternes IF
2
Aalborg FF á 1337
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Nr. Kongerslev IF
4
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
KB81 Aalborg
5
LKB/Gistrup (1)
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Mou IF
3
Aalborgstudenternes IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
2
Nr. Kongerslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
AaB
1
Aalborg FF á 1337
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Nr. Kongerslev IF
1
LKB/Gistrup (1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
KB81 Aalborg
3
Mou IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aalborg FF á 1337
3
Storvorde/Sejlflod B
8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Aalborgstudenternes IF
0
AaB
10
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Mou IF
3
Nr. Kongerslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Storvorde/Sejlflod B
1
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
LKB/Gistrup (1)
Aalborg FF á 1337
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Aalborgstudenternes IF
1
KB81 Aalborg
12
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Storvorde/Sejlflod B
2
Mou IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
AaB
1
LKB/Gistrup (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Nr. Kongerslev IF
1
KB81 Aalborg
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Storvorde/Sejlflod B
4
Aalborgstudenternes IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Aalborg FF á 1337
1
Mou IF
6
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
KB81 Aalborg
2
Nr. Kongerslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
KB81 Aalborg
Aalborg FF á 1337
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
LKB/Gistrup (1)
Storvorde/Sejlflod B
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Aalborgstudenternes IF
3
Nr. Kongerslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
AaB
3
Mou IF
3
|
Særlige forhold omkring nedrykning i serie 4:
Der suspenderes nedrykning for fiem hold på 7. pladsen.
De fem bedste hold på 7. pladsen, der slipper for nedrykning er: IVF Aarhus (pulje 78), Frederikshavn fI 2 (pulje 48), Feldborg/Haderup IF (pulje 65), SHIF (pulje 81), Jels IF (pulje 92).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.