Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 41

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
845744
to28-03 2024
13:30 JPI Park (Freja)
2
-
7
28. mar
13:30
Horsens Freja
2
Østbirk IF
7
845743
ma01-04 2024
15:30 Stensballe Kunstgræs Arena
5
-
0
01. apr
15:30
Stensballe IK
5
Lund IF
0
845739
ti02-04 2024
19:00 Saxild Skole
5
-
1
02. apr
19:00
Saxild IF
5
FC Skanderborg
1
845740
ti02-04 2024
19:15 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
2
-
5
02. apr
19:15
FC Århus Syd
2
Hørning IF
5
845752
06-04 2024
10:30 Lund Stadion
0
-
1
06. apr
10:30
Lund IF
0
FC Århus Syd
1
845749
06-04 2024
13:00 Højbo Stadion
3
-
0
06. apr
13:00
Hørning IF
3
Saxild IF
0
845751
06-04 2024
16:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
4
06. apr
16:00
FC Skanderborg
4
Horsens Freja
4
845750
07-04 2024
13:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
1
-
1
07. apr
13:00
Østbirk IF
1
Stensballe IK
1
845754
13-04 2024
13:30 JPI Park (Freja)
2
-
2
13. apr
13:30
Horsens Freja
2
Hørning IF
2
845755
13-04 2024
15:30 Stensballe Kunstgræs Arena
1
-
1
13. apr
15:30
Stensballe IK
1
FC Århus Syd
1
845756
14-04 2024
13:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
2
-
0
14. apr
13:00
Østbirk IF
2
FC Skanderborg
0
845753
ma15-04 2024
19:00 Saxild Skole
3
-
3
15. apr
19:00
Saxild IF
3
Lund IF
3
845757
20-04 2024
11:00 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
2
-
0
20. apr
11:00
FC Århus Syd
2
Saxild IF
0
845758
20-04 2024
13:00 Højbo Stadion
3
-
2
20. apr
13:00
Hørning IF
3
Østbirk IF
2
845760
20-04 2024
14:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
0
-
1
20. apr
14:00
Lund IF
0
Horsens Freja
1
845759
20-04 2024
16:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
2
20. apr
16:00
FC Skanderborg
4
Stensballe IK
2
845894
fr26-04 2024
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
7
-
0
26. apr
19:00
Østbirk IF
7
Lund IF
0
845893
27-04 2024
13:30 JPI Park (Freja)
3
-
2
27. apr
13:30
Horsens Freja
3
FC Århus Syd
2
845762
27-04 2024
16:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
2
27. apr
16:00
FC Skanderborg
4
Hørning IF
2
845761
28-04 2024
14:00 Saxild Skole
2
-
2
28. apr
14:00
Saxild IF
2
Stensballe IK
2
845898
04-05 2024
11:00 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
4
-
6
04. maj
11:00
FC Århus Syd
4
Østbirk IF
6
845895
04-05 2024
14:00 Saxild Skole
0
-
3
04. maj
14:00
Saxild IF
0
Horsens Freja
3
845897
04-05 2024
14:00 Lund Stadion
0
-
0
04. maj
14:00
Lund IF
0
FC Skanderborg
0
845896
04-05 2024
15:30 Stensballe Hallen
2
-
0
04. maj
15:30
Stensballe IK
2
Hørning IF
0
845899
ti07-05 2024
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
4
-
2
07. maj
19:00
Østbirk IF
4
Saxild IF
2
845900
on08-05 2024
19:00 Højbo Stadion
3
-
0
08. maj
19:00
Hørning IF
3
Lund IF
0
845902
on08-05 2024
19:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
1
08. maj
19:00
FC Skanderborg
4
FC Århus Syd
1
845905
11-05 2024
14:00 Lund Stadion
1
-
6
11. maj
14:00
Lund IF
1
Stensballe IK
6
845904
12-05 2024
13:00 Højbo Stadion
2
-
0
12. maj
13:00
Hørning IF
2
FC Århus Syd
0
845906
12-05 2024
13:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
10
-
1
12. maj
13:00
Østbirk IF
10
Horsens Freja
1
845903
ma13-05 2024
19:00 team.blue arena
3
-
0
13. maj
19:00
FC Skanderborg
3
Saxild IF
0
845901
on15-05 2024
19:00 JPI Park (Freja)
2
-
1
15. maj
19:00
Horsens Freja
2
Stensballe IK
1
845910
18-05 2024
11:00 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
5
-
1
18. maj
11:00
FC Århus Syd
5
Lund IF
1
845909
18-05 2024
13:30 JPI Park (Freja)
0
-
1
18. maj
13:30
Horsens Freja
0
FC Skanderborg
1
845907
ma20-05 2024
15:00 Saxild Skole
1
-
3
20. maj
15:00
Saxild IF
1
Hørning IF
3
845908
ma20-05 2024
15:30 Stensballe Hallen
1
-
8
20. maj
15:30
Stensballe IK
1
Østbirk IF
8
845912
fr24-05 2024
18:30 Højbo Stadion
1
-
1
24. maj
18:30
Hørning IF
1
Horsens Freja
1
845913
25-05 2024
11:00 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
1
-
0
25. maj
11:00
FC Århus Syd
1
Stensballe IK
0
845914
25-05 2024
16:00 team.blue arena
0
-
1
25. maj
16:00
FC Skanderborg
0
Østbirk IF
1
845911
ti28-05 2024
19:00 Lund Stadion
3
-
2
28. maj
19:00
Lund IF
3
Saxild IF
2
845918
01-06 2024
13:30 JPI Park (Freja)
UHT
01. jun
13:30
Horsens Freja
Lund IF
UHT
845916
01-06 2024
15:30 Trailergaarden-Gantrup Arena
2
-
1
01. jun
15:30
Østbirk IF
2
Hørning IF
1
845917
01-06 2024
15:30 Stensballe Hallen
3
-
1
01. jun
15:30
Stensballe IK
3
FC Skanderborg
1
845915
02-06 2024
14:00 Saxild Skole
2
-
8
02. jun
14:00
Saxild IF
2
FC Århus Syd
8
845921
08-06 2024
11:00 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
2
08. jun
11:00
FC Århus Syd
2
Horsens Freja
2
845920
08-06 2024
13:00 Højbo Stadion
2
-
5
08. jun
13:00
Hørning IF
2
FC Skanderborg
5
845922
08-06 2024
14:00 Lund Stadion
0
-
11
08. jun
14:00
Lund IF
0
Østbirk IF
11
845919
08-06 2024
15:30 Stensballe Hallen
3
-
2
08. jun
15:30
Stensballe IK
3
Saxild IF
2
845924
fr14-06 2024
19:00 Højbo Stadion
3
-
2
14. jun
19:00
Hørning IF
3
Stensballe IK
2
845926
fr14-06 2024
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
3
-
2
14. jun
19:00
Østbirk IF
3
FC Århus Syd
2
845925
15-06 2024
13:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
1
15. jun
13:00
FC Skanderborg
4
Lund IF
1
845923
15-06 2024
13:30 JPI Park (Freja)
UHT
15. jun
13:30
Horsens Freja
Saxild IF
UHT
845927
22-06 2024
13:30 Saxild Skole
22. jun
13:30
Saxild IF
Østbirk IF
845929
22-06 2024
14:30 Lund Stadion
22. jun
14:30
Lund IF
Hørning IF
845930
22-06 2024
14:30 Stensballe Hallen
22. jun
14:30
Stensballe IK
Horsens Freja
845931
22-06 2024
14:30 Mårslet Stadion
22. jun
14:30
FC Århus Syd
FC Skanderborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind