Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
746816
to28-03 2024
13:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
1
-
1
28. mar
13:00
Gug B
1
LKB/Gistrup
1
746818
to28-03 2024
13:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
0
28. mar
13:30
IF Skjold Sæby
3
Randers Freja
0
746817
30-03 2024
13:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
2
30. mar
13:30
Hornbæk SF
3
Aalborg Chang
2
746819
06-04 2024
12:00 Gistrup kunstgræsanlæg
0
-
7
06. apr
12:00
LKB/Gistrup
0
Aalborg KFUM
7
746820
06-04 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
4
06. apr
12:00
Randers Freja
1
Hornbæk SF
4
746821
06-04 2024
15:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
2
-
2
06. apr
15:00
Løgstør IF
2
IF Skjold Sæby
2
746822
07-04 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
0
07. apr
13:00
Aalborg Chang
1
Gug B
0
746825
13-04 2024
13:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
1
13. apr
13:30
Aalborg KFUM
0
Aalborg Chang
1
746827
13-04 2024
13:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
0
13. apr
13:30
Hornbæk SF
3
Gug B
0
746828
14-04 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
7
-
5
14. apr
12:00
Randers Freja
7
Løgstør IF
5
746830
to18-04 2024
19:00 Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
1
18. apr
19:00
LKB/Gistrup
1
Randers Freja
1
746829
20-04 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
6
-
1
20. apr
13:00
Gug B
6
Aalborg KFUM
1
746871
20-04 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
1
20. apr
13:00
Aalborg Chang
2
IF Skjold Sæby
1
746831
21-04 2024
14:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
2
-
1
21. apr
14:00
Løgstør IF
2
Hornbæk SF
1
746826
ti23-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
2
-
2
23. apr
19:00
IF Skjold Sæby
2
LKB/Gistrup
2
746872
fr26-04 2024
19:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
0
26. apr
19:00
Aalborg KFUM
4
Hornbæk SF
0
746876
27-04 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
27. apr
12:00
Randers Freja
1
Aalborg Chang
2
746874
27-04 2024
15:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
1
-
1
27. apr
15:00
Løgstør IF
1
LKB/Gistrup
1
746875
28-04 2024
13:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
0
-
4
28. apr
13:30
IF Skjold Sæby
0
Gug B
4
746878
to02-05 2024
19:20 Volkswagen Park Randers (kunst)
2
-
1
02. maj
19:20
Hornbæk SF
2
LKB/Gistrup
1
746880
04-05 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
3
-
0
04. maj
13:00
Gug B
3
Randers Freja
0
746877
04-05 2024
13:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
1
04. maj
13:30
Aalborg KFUM
4
IF Skjold Sæby
1
746879
04-05 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
3
-
4
04. maj
15:00
Aalborg Chang
3
Løgstør IF
4
746883
ti07-05 2024
19:00 Gistrup Idrætscenter
2
-
2
07. maj
19:00
LKB/Gistrup
2
Aalborg Chang
2
746885
ti07-05 2024
19:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
2
-
1
07. maj
19:00
Løgstør IF
2
Gug B
1
746881
on08-05 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
08. maj
19:00
Randers Freja
1
Aalborg KFUM
2
746884
to09-05 2024
13:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
0
-
0
09. maj
13:30
IF Skjold Sæby
0
Hornbæk SF
0
746890
11-05 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
11. maj
12:00
Randers Freja
2
IF Skjold Sæby
1
746887
11-05 2024
13:30 Gistrup Idrætscenter
0
-
0
11. maj
13:30
LKB/Gistrup
0
Gug B
0
746888
12-05 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
2
12. maj
13:00
Aalborg Chang
2
Hornbæk SF
2
746886
12-05 2024
16:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
1
-
3
12. maj
16:00
Løgstør IF
1
Aalborg KFUM
3
746937
to16-05 2024
19:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
2
16. maj
19:30
Hornbæk SF
0
Randers Freja
2
746935
to16-05 2024
19:45 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
16. maj
19:45
Aalborg KFUM
1
LKB/Gistrup
1
747484
ma20-05 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
1
-
1
20. maj
13:00
Gug B
1
Aalborg Chang
1
747483
ma20-05 2024
13:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
4
20. maj
13:30
IF Skjold Sæby
3
Løgstør IF
4
747487
to23-05 2024
19:00 Gistrup Idrætscenter
1
-
1
23. maj
19:00
LKB/Gistrup
1
IF Skjold Sæby
1
747485
fr24-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
0
24. maj
18:30
Aalborg Chang
1
Aalborg KFUM
0
747488
fr24-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
2
24. maj
19:00
Gug B
2
Hornbæk SF
2
753550
fr24-05 2024
19:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
2
-
0
24. maj
19:00
Løgstør IF
2
Randers Freja
0
753554
to30-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
30. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang
753553
to30-05 2024
19:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
30. maj
19:30
Hornbæk SF
Løgstør IF
753551
01-06 2024
13:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. jun
13:30
Aalborg KFUM
Gug B
753552
01-06 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
01. jun
14:00
Randers Freja
LKB/Gistrup
746815
ti04-06 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. jun
18:30
Aalborg KFUM
Løgstør IF
753558
fr07-06 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
07. jun
19:00
Aalborg Chang
Randers Freja
753557
08-06 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
08. jun
13:00
Gug B
IF Skjold Sæby
753555
08-06 2024
13:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
08. jun
13:30
Hornbæk SF
Aalborg KFUM
753556
08-06 2024
16:00 Gistrup Idrætscenter
08. jun
16:00
LKB/Gistrup
Løgstør IF
753562
15-06 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
15. jun
12:00
Randers Freja
Gug B
753560
15-06 2024
13:00 Gistrup Idrætscenter
15. jun
13:00
LKB/Gistrup
Hornbæk SF
753559
15-06 2024
13:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
15. jun
13:30
IF Skjold Sæby
Aalborg KFUM
753561
15-06 2024
15:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
15. jun
15:00
Løgstør IF
Aalborg Chang
753563
23-06 2024
14:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
23. jun
14:30
Aalborg KFUM
Randers Freja
753564
23-06 2024
14:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
23. jun
14:30
Aalborg Chang
LKB/Gistrup
753565
23-06 2024
14:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
23. jun
14:30
Hornbæk SF
IF Skjold Sæby
753566
23-06 2024
14:30 Skjøtt Arena (Gug B)
23. jun
14:30
Gug B
Løgstør IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind