Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
745422
to28-03 2024
12:00 Mosevej Kunstgræsbane
2
-
0
28. mar
12:00
Kolding B
2
Odder IGF
0
745424
to28-03 2024
12:30 Højlyngen
1
-
1
28. mar
12:30
Fuglebakken KFUM
1
Esbjerg fB
1
745423
31-03 2024
14:00 SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
1
-
3
31. mar
14:00
Give Fremad
1
ASA, Aarhus
3
745425
ti02-04 2024
19:00 Bredballe Kunstgræsbane
2
-
1
02. apr
19:00
Bredballe IF
2
Aarhus 1900
1
745429
fr05-04 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
5
-
3
05. apr
19:00
Esbjerg fB
5
Give Fremad
3
745426
06-04 2024
15:15 Koncenton Park (ASA kunstgræs)
2
-
2
06. apr
15:15
ASA, Aarhus
2
Kolding B
2
745428
06-04 2024
16:15 Spektrum Odder
1
-
1
06. apr
16:15
Odder IGF
1
Bredballe IF
1
745431
fr12-04 2024
18:30 Bredballe Kunstgræsbane
2
-
3
12. apr
18:30
Bredballe IF
2
ASA, Aarhus
3
745430
13-04 2024
12:00 Mosevej Kunstgræsbane
1
-
0
13. apr
12:00
Kolding B
1
Esbjerg fB
0
745432
13-04 2024
12:00 Højlyngen
2
-
0
13. apr
12:00
Fuglebakken KFUM
2
Give Fremad
0
745433
ti16-04 2024
18:30 Fort Langenæs
3
-
1
16. apr
18:30
Aarhus 1900
3
Odder IGF
1
745434
to18-04 2024
18:30 Give Stadion
2
-
1
18. apr
18:30
Give Fremad
2
Kolding B
1
745467
fr19-04 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
2
19. apr
19:00
Esbjerg fB
1
Bredballe IF
2
745435
20-04 2024
13:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
0
-
3
20. apr
13:00
ASA, Aarhus
0
Aarhus 1900
3
745436
21-04 2024
12:00 Spektrum Odder
0
-
1
21. apr
12:00
Odder IGF
0
Fuglebakken KFUM
1
745468
27-04 2024
12:00 Mosevej Sportsplads
1
-
1
27. apr
12:00
Kolding B
1
Fuglebakken KFUM
1
745470
27-04 2024
12:00 BAUHAUS Park - Hældager
3
-
0
27. apr
12:00
Bredballe IF
3
Give Fremad
0
745471
27-04 2024
13:30 Fort Langenæs
2
-
3
27. apr
13:30
Aarhus 1900
2
Esbjerg fB
3
745469
27-04 2024
15:15 Spektrum Odder
0
-
2
27. apr
15:15
Odder IGF
0
ASA, Aarhus
2
745473
to02-05 2024
19:00 Højlyngen
0
-
3
02. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
0
ASA, Aarhus
3
745474
fr03-05 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
6
-
1
03. maj
19:00
Esbjerg fB
6
Odder IGF
1
745472
04-05 2024
12:00 Mosevej Sportsplads
2
-
3
04. maj
12:00
Kolding B
2
Bredballe IF
3
745475
04-05 2024
13:00 Give Stadion
3
-
4
04. maj
13:00
Give Fremad
3
Aarhus 1900
4
745476
on08-05 2024
19:00 Fort Langenæs
2
-
1
08. maj
19:00
Aarhus 1900
2
Kolding B
1
745479
on08-05 2024
19:00 Spektrum Odder
4
-
6
08. maj
19:00
Odder IGF
4
Give Fremad
6
745478
to09-05 2024
12:00 BAUHAUS Park - Hældager
1
-
1
09. maj
12:00
Bredballe IF
1
Fuglebakken KFUM
1
745477
to09-05 2024
13:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
0
09. maj
13:00
ASA, Aarhus
4
Esbjerg fB
0
745481
11-05 2024
11:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
0
11. maj
11:00
ASA, Aarhus
4
Give Fremad
0
745480
11-05 2024
15:15 Spektrum Odder
2
-
2
11. maj
15:15
Odder IGF
2
Kolding B
2
745483
12-05 2024
13:30 Fort Langenæs
0
-
2
12. maj
13:30
Aarhus 1900
0
Bredballe IF
2
745482
12-05 2024
14:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
0
12. maj
14:15
Esbjerg fB
1
Fuglebakken KFUM
0
745485
fr17-05 2024
18:00 Højlyngen
0
-
1
17. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
0
Aarhus 1900
1
745487
fr17-05 2024
19:00 Give Stadion
1
-
3
17. maj
19:00
Give Fremad
1
Esbjerg fB
3
745484
ma20-05 2024
12:00 Mosevej Sportsplads
0
-
1
20. maj
12:00
Kolding B
0
ASA, Aarhus
1
745486
ma20-05 2024
15:00 BAUHAUS Park - Hældager
2
-
2
20. maj
15:00
Bredballe IF
2
Odder IGF
2
745490
on22-05 2024
19:00 Give Stadion
0
-
4
22. maj
19:00
Give Fremad
0
Fuglebakken KFUM
4
745488
fr24-05 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
0
24. maj
19:00
Esbjerg fB
2
Kolding B
0
745489
25-05 2024
13:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
6
-
0
25. maj
13:00
ASA, Aarhus
6
Bredballe IF
0
745491
ma27-05 2024
19:00 Spektrum Odder
2
-
3
27. maj
19:00
Odder IGF
2
Aarhus 1900
3
745494
to30-05 2024
19:00 Højlyngen
2
-
0
30. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
2
Odder IGF
0
745492
01-06 2024
12:00 Mosevej Sportsplads
2
-
1
01. jun
12:00
Kolding B
2
Give Fremad
1
745495
01-06 2024
12:00 BAUHAUS Park - Hældager
0
-
4
01. jun
12:00
Bredballe IF
0
Esbjerg fB
4
745493
01-06 2024
13:30 Fort Langenæs
0
-
1
01. jun
13:30
Aarhus 1900
0
ASA, Aarhus
1
745496
ti04-06 2024
18:30 Højlyngen
1
-
1
04. jun
18:30
Fuglebakken KFUM
1
Kolding B
1
745499
to06-06 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
6
-
2
06. jun
19:00
Esbjerg fB
6
Aarhus 1900
2
745498
fr07-06 2024
19:00 Give Stadion
0
-
2
07. jun
19:00
Give Fremad
0
Bredballe IF
2
745497
08-06 2024
13:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
1
08. jun
13:00
ASA, Aarhus
4
Odder IGF
1
745501
to13-06 2024
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
1
13. jun
19:00
ASA, Aarhus
4
Fuglebakken KFUM
1
745503
to13-06 2024
19:00 Fort Langenæs
2
-
1
13. jun
19:00
Aarhus 1900
2
Give Fremad
1
745500
15-06 2024
12:00 BAUHAUS Park - Hældager
1
-
1
15. jun
12:00
Bredballe IF
1
Kolding B
1
745502
15-06 2024
15:15 Spektrum Odder
2
-
6
15. jun
15:15
Odder IGF
2
Esbjerg fB
6
745427
fr21-06 2024
19:00 Fort Langenæs
21. jun
19:00
Aarhus 1900
Fuglebakken KFUM
745505
23-06 2024
14:00 Blue Water Arena
23. jun
14:00
Esbjerg fB
ASA, Aarhus
745506
23-06 2024
14:30 Højlyngen
23. jun
14:30
Fuglebakken KFUM
Bredballe IF
745507
23-06 2024
14:30 Give Stadion
23. jun
14:30
Give Fremad
Odder IGF
745504
23-06 2024
14:30 Mosevej Sportsplads
23. jun
14:30
Kolding B
Aarhus 1900
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind