Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
19:00
Oversidder
Velling UIF
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Sdr. Felding GIF
2
Tarm IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Snejbjerg SG&I (2)
0
Ringkøbing IF (U16-17)
11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ringkøbing IF (U16-17)
6
Sdr. Felding GIF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Velling UIF
3
Snejbjerg SG&I (2)
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Tarm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
Sdr. Felding GIF
9
Velling UIF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Ringkøbing IF (U16-17)
3
Tarm IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Snejbjerg SG&I (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:45
Sdr. Felding GIF
1
Snejbjerg SG&I (2)
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Velling UIF
Ringkøbing IF (U16-17)
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Oversidder
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Snejbjerg SG&I (2)
6
Tarm IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Tarm IF
7
Velling UIF
9
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Ringkøbing IF (U16-17)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Ringkøbing IF (U16-17)
6
Snejbjerg SG&I (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Tarm IF
2
Sdr. Felding GIF
6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Ringkøbing IF (U16-17)
Velling UIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Velling UIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Snejbjerg SG&I (2)
Velling UIF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Oversidder
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Sdr. Felding GIF
Ringkøbing IF (U16-17)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Velling UIF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Oversidder
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Tarm IF
Ringkøbing IF (U16-17)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Sdr. Felding GIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Tarm IF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Velling UIF
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Snejbjerg SG&I (2)
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Oversidder
Ringkøbing IF (U16-17)
|
Regler for Kortbanefodbold
Regionsfinaler søndag 23. juni
Fleksibel spilleform
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften deles 50/50.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.