VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
861989
ma13-11 2023
22:00
CIK
Oversidder
Holmens IA
13. nov 2023
22:00
CIK
Oversidder
861991
ma13-11 2023
22:00
Oversidder
Virum Stadion
13. nov 2023
22:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
861987
18-11 2023
10:00
SSB
Farum Park
18. nov 2023
10:00
Farum BK
SSB
861988
18-11 2023
13:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
18. nov 2023
13:00
IF Skjold Birkerød
Skjold
861990
18-11 2023
16:00
HIK
HIK
18. nov 2023
16:00
HIK
B. 1973, Herlev
861995
ma27-11 2023
22:00
Oversidder
27. nov 2023
22:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
861996
ma27-11 2023
22:00
Oversidder
CIK
27. nov 2023
22:00
Oversidder
CIK
861994
02-12 2023
15:00 Ryparken Idrætsanlæg
02. dec 2023
15:00
Skjold
Farum BK
861993
03-12 2023
11:15
SSB
HIK
Bavnehøj Idrætsanlæg
03. dec 2023
11:15
SSB
HIK
861992
03-12 2023
12:45 Elverroad Kunstgræs
03. dec 2023
12:45
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
862001
09-12 2023
09:00
CIK
Virumgård kunstgræsbane
09. dec 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK
CIK
861998
ma11-12 2023
22:00
Oversidder
Farum Park
11. dec 2023
22:00
Farum BK
Oversidder
861999
16-12 2023
16:00
Oversidder
Birkerød Stadion Kunstgræs
16. dec 2023
16:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
862000
17-12 2023
10:00
HIK
HIK
17. dec 2023
10:00
HIK
Skjold
861997
17-12 2023
11:30
SSB
Elverroad Kunstgræs
17. dec 2023
11:30
B. 1973, Herlev
SSB
862005
ma08-01 2024
22:00
Oversidder
HIK
08. jan
22:00
Oversidder
HIK
862006
ma08-01 2024
22:00
Oversidder
08. jan
22:00
Oversidder
Farum BK
862003
13-01 2024
13:30 Ryparken Idrætsanlæg
13. jan
13:30
Skjold
B. 1973, Herlev
862002
14-01 2024
11:15
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
14. jan
11:15
SSB
Virum-Sorgenfri BK
862004
14-01 2024
11:30
CIK
Holmens IA
14. jan
11:30
CIK
IF Skjold Birkerød
862011
21-01 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane
21. jan
09:00
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
862010
ma22-01 2024
22:00
HIK
Oversidder
HIK
22. jan
22:00
HIK
Oversidder
862008
27-01 2024
11:15
CIK
Farum Park
27. jan
11:15
Farum BK
CIK
862007
28-01 2024
11:15
Oversidder
Elverroad Kunstgræs
28. jan
11:15
B. 1973, Herlev
Oversidder
862009
28-01 2024
11:15
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
28. jan
11:15
SSB
Skjold
862016
ma29-01 2024
22:00
Oversidder
SSB
29. jan
22:00
Oversidder
SSB
862017
ma29-01 2024
22:00
Oversidder
29. jan
22:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
862015
03-02 2024
10:00
CIK
HIK
Holmens IA
03. feb
10:00
CIK
HIK
862014
03-02 2024
14:00
Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg
03. feb
14:00
Skjold
Virum-Sorgenfri BK
862013
03-02 2024
15:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
03. feb
15:00
IF Skjold Birkerød
Farum BK
862019
ma19-02 2024
22:00
SSB
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg
19. feb
22:00
SSB
Oversidder
862020
ma19-02 2024
22:00
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
19. feb
22:00
Skjold
Oversidder
862022
24-02 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane
24. feb
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
862018
25-02 2024
11:30
CIK
Elverroad Kunstgræs
25. feb
11:30
B. 1973, Herlev
CIK
862021
25-02 2024
12:00
HIK
HIK
25. feb
12:00
HIK
IF Skjold Birkerød
862023
02-03 2024
09:30
HIK
Farum Park
02. mar
09:30
Farum BK
HIK
862026
ma04-03 2024
22:00
Oversidder
Virum Stadion
04. mar
22:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
862027
ma04-03 2024
22:00
Oversidder
04. mar
22:00
Oversidder
Skjold
862024
09-03 2024
11:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
09. mar
11:00
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
862025
09-03 2024
11:50
CIK
SSB
Holmens IA
09. mar
11:50
CIK
SSB
862032
ma18-03 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
18. mar
22:00
Oversidder
Oversidder
862031
23-03 2024
10:00
HIK
HIK
23. mar
10:00
HIK
Virum-Sorgenfri BK
862030
24-03 2024
10:30
CIK
Ryparken Idrætsanlæg
24. mar
10:30
Skjold
CIK
862029
24-03 2024
11:15
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
24. mar
11:15
SSB
IF Skjold Birkerød
862028
24-03 2024
11:30 Elverroad Kunstgræs
24. mar
11:30
B. 1973, Herlev
Farum BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind