U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Vinter, Pulje 45 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
800119
11-11 2023
11:30
AaB
Brønderslev Kunstgræsbane
4
-
5
11. nov 2023
11:30
Brønderslev IF
4
AaB
5
800128
12-11 2023
10:40 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
6
-
3
12. nov 2023
10:40
Frederikshavn fI
6
Team Østvendsyssel
3
800120
12-11 2023
13:00 Nørager IF's Anlæg
1
-
2
12. nov 2023
13:00
Rebild Syd
1
Vejgaard B
2
800131
25-11 2023
11:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
1
-
5
25. nov 2023
11:00
Gug B
1
Rebild Syd
5
800129
25-11 2023
16:00
AaB
AaB's Anlæg
HHT
25. nov 2023
16:00
AaB
Frederikshavn fI
HHT
800132
26-11 2023
10:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
1
-
3
26. nov 2023
10:00
Team Østvendsyssel
1
Brønderslev IF
3
800130
26-11 2023
13:00 B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
2
-
1
26. nov 2023
13:00
Vejgaard B
2
Støvring IF
1
800136
02-12 2023
12:15 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
ANN
02. dec 2023
12:15
Frederikshavn fI
Gug B
ANN
800140
28-01 2024
10:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
1
-
3
28. jan
10:00
Team Østvendsyssel
1
Støvring IF
3
800138
28-01 2024
11:00 B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
7
-
4
28. jan
11:00
Vejgaard B
7
Frederikshavn fI
4
800139
28-01 2024
14:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
6
28. jan
14:00
Gug B
0
Brønderslev IF
6
800135
04-02 2024
14:45
AaB
Støvring Kunstgræsbane
3
-
2
04. feb
14:45
Støvring IF
3
AaB
2
800133
10-02 2024
11:30 Brønderslev Kunstgræsbane
ANN
10. feb
11:30
Brønderslev IF
Vejgaard B
ANN
800127
11-02 2024
13:30 Støvring Kunstgræsbane
5
-
0
11. feb
13:30
Støvring IF
5
Gug B
0
800143
fr16-02 2024
18:45 Støvring Kunstgræsbane
2
-
2
16. feb
18:45
Støvring IF
2
Frederikshavn fI
2
800137
18-02 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
2
18. feb
13:00
AaB
4
Rebild Syd
2
800141
24-02 2024
11:30 Brønderslev Kunstgræsbane
HHT
24. feb
11:30
Brønderslev IF
Rebild Syd
HHT
800144
25-02 2024
14:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
6
25. feb
14:00
Gug B
0
Team Østvendsyssel
6
800134
on28-02 2024
18:45 VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
1
-
1
28. feb
18:45
Rebild Syd
1
Team Østvendsyssel
1
800145
fr01-03 2024
18:30 VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
1
-
1
01. mar
18:30
Rebild Syd
1
Støvring IF
1
800147
02-03 2024
12:15 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
1
-
1
02. mar
12:15
Frederikshavn fI
1
Brønderslev IF
1
800148
03-03 2024
10:00
AaB
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
1
-
4
03. mar
10:00
Team Østvendsyssel
1
AaB
4
800146
03-03 2024
15:00 B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
5
-
0
03. mar
15:00
Vejgaard B
5
Gug B
0
800142
23-03 2024
15:00
AaB
AaB Kunstgræsbane
23. mar
15:00
AaB
Vejgaard B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind