Indendørs U14 drenge (10) håndboldmål , Pulje 3 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
915016
05-11 2023
14:00 Strøby-hallen Hal 1
3
-
1
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:00
Herlufsholm GF (2)
3
IF Svend Gønge
1
915017
05-11 2023
14:10 Strøby-hallen Hal 1
2
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:10
Rønnede IF
2
Karlslunde IF (1)
3
915018
05-11 2023
14:20 Strøby-hallen Hal 1
1
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:20
Bårse IF
1
Herlufsholm GF (2)
4
915019
05-11 2023
14:30 Strøby-hallen Hal 1
2
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:30
IF Svend Gønge
2
Rønnede IF
2
915020
05-11 2023
14:40 Strøby-hallen Hal 1
3
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:40
Karlslunde IF (1)
3
Bårse IF
3
915021
05-11 2023
14:50 Strøby-hallen Hal 1
7
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
14:50
Herlufsholm GF (2)
7
Rønnede IF
2
915022
05-11 2023
15:00 Strøby-hallen Hal 1
4
-
1
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
15:00
Bårse IF
4
IF Svend Gønge
1
915023
05-11 2023
15:10 Strøby-hallen Hal 1
5
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
15:10
Karlslunde IF (1)
5
Herlufsholm GF (2)
4
915024
05-11 2023
15:20 Strøby-hallen Hal 1
3
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
15:20
Rønnede IF
3
Bårse IF
4
915025
05-11 2023
15:30 Strøby-hallen Hal 1
1
-
7
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
15:30
IF Svend Gønge
1
Karlslunde IF (1)
7
915026
25-11 2023
12:20 Benløsehallen Hallen
0
-
6
Benløse IF
25. nov 2023
12:20
IF Svend Gønge
0
Herlufsholm GF (2)
6
915027
25-11 2023
12:30 Benløsehallen Hallen
5
-
0
Benløse IF
25. nov 2023
12:30
Karlslunde IF (1)
5
Rønnede IF
0
915028
25-11 2023
12:40 Benløsehallen Hallen
6
-
2
Benløse IF
25. nov 2023
12:40
Herlufsholm GF (2)
6
Bårse IF
2
915029
25-11 2023
12:50 Benløsehallen Hallen
2
-
1
Benløse IF
25. nov 2023
12:50
Rønnede IF
2
IF Svend Gønge
1
915030
25-11 2023
13:00 Benløsehallen Hallen
4
-
1
Benløse IF
25. nov 2023
13:00
Bårse IF
4
Karlslunde IF (1)
1
915031
25-11 2023
13:10 Benløsehallen Hallen
1
-
3
Benløse IF
25. nov 2023
13:10
Rønnede IF
1
Herlufsholm GF (2)
3
915032
25-11 2023
13:20 Benløsehallen Hallen
2
-
6
Benløse IF
25. nov 2023
13:20
IF Svend Gønge
2
Bårse IF
6
915033
25-11 2023
13:30 Benløsehallen Hallen
1
-
5
Benløse IF
25. nov 2023
13:30
Herlufsholm GF (2)
1
Karlslunde IF (1)
5
915034
25-11 2023
13:40 Benløsehallen Hallen
2
-
2
Benløse IF
25. nov 2023
13:40
Bårse IF
2
Rønnede IF
2
915035
25-11 2023
13:50 Benløsehallen Hallen
9
-
0
Benløse IF
25. nov 2023
13:50
Karlslunde IF (1)
9
IF Svend Gønge
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Indledende: 15 hold.

Mellemrunden spilles 20 eller 21. januar 2024.

15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind