Indendørs U14 drenge (10) håndboldmål , Pulje 2 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
912355
04-11 2023
14:00 Strøby-hallen Hal 1
2
-
7
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:00
Gevninge IF
2
VG Fodbold
7
912356
04-11 2023
14:10 Strøby-hallen Hal 1
4
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:10
Karlslunde IF (2)
4
Tølløse BK (1)
2
912357
04-11 2023
14:20 Strøby-hallen Hal 1
9
-
0
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:20
Herlufsholm GF (1)
9
Gevninge IF
0
912358
04-11 2023
14:30 Strøby-hallen Hal 1
2
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:30
VG Fodbold
2
Karlslunde IF (2)
3
912359
04-11 2023
14:40 Strøby-hallen Hal 1
2
-
0
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:40
Tølløse BK (1)
2
Herlufsholm GF (1)
0
912360
04-11 2023
14:50 Strøby-hallen Hal 1
1
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
14:50
Gevninge IF
1
Karlslunde IF (2)
4
912361
04-11 2023
15:00 Strøby-hallen Hal 1
4
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
15:00
Herlufsholm GF (1)
4
VG Fodbold
4
912362
04-11 2023
15:10 Strøby-hallen Hal 1
6
-
0
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
15:10
Tølløse BK (1)
6
Gevninge IF
0
912363
04-11 2023
15:20 Strøby-hallen Hal 1
6
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
15:20
Karlslunde IF (2)
6
Herlufsholm GF (1)
3
915005
04-11 2023
15:30 Strøby-hallen Hal 1
6
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
15:30
VG Fodbold
6
Tølløse BK (1)
3
915006
25-11 2023
10:40 Benløsehallen Hallen
6
-
1
Benløse IF
25. nov 2023
10:40
VG Fodbold
6
Gevninge IF
1
915007
25-11 2023
10:50 Benløsehallen Hallen
4
-
7
Benløse IF
25. nov 2023
10:50
Tølløse BK (1)
4
Karlslunde IF (2)
7
915008
25-11 2023
11:00 Benløsehallen Hallen
0
-
6
Benløse IF
25. nov 2023
11:00
Gevninge IF
0
Herlufsholm GF (1)
6
915009
25-11 2023
11:10 Benløsehallen Hallen
5
-
2
Benløse IF
25. nov 2023
11:10
Karlslunde IF (2)
5
VG Fodbold
2
915010
25-11 2023
11:20 Benløsehallen Hallen
3
-
3
Benløse IF
25. nov 2023
11:20
Herlufsholm GF (1)
3
Tølløse BK (1)
3
915011
25-11 2023
11:30 Benløsehallen Hallen
4
-
1
Benløse IF
25. nov 2023
11:30
Karlslunde IF (2)
4
Gevninge IF
1
915012
25-11 2023
11:40 Benløsehallen Hallen
4
-
4
Benløse IF
25. nov 2023
11:40
VG Fodbold
4
Herlufsholm GF (1)
4
915013
25-11 2023
11:50 Benløsehallen Hallen
0
-
9
Benløse IF
25. nov 2023
11:50
Gevninge IF
0
Tølløse BK (1)
9
915014
25-11 2023
12:00 Benløsehallen Hallen
6
-
5
Benløse IF
25. nov 2023
12:00
Herlufsholm GF (1)
6
Karlslunde IF (2)
5
915015
25-11 2023
12:10 Benløsehallen Hallen
3
-
2
Benløse IF
25. nov 2023
12:10
Tølløse BK (1)
3
VG Fodbold
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Indledende: 15 hold.

Mellemrunden spilles 20 eller 21. januar 2024.

15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind