U16 Piger Øst 1 (08) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881275
06-04 2024
12:00 Dragør Bk
0
-
2
06. apr
12:00
Amager Pigefodbold
0
Sundby Bk.
2
881274
07-04 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
07. apr
12:00
Herlufsholm GF
2
Allerød Fodbold Klub
2
881276
14-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
14. apr
12:00
Sundby Bk.
4
Roskilde Pigefodbold
2
881277
14-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
2
-
1
14. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Amager Pigefodbold
1
881278
14-04 2024
12:00 Nykøbing FC
2
-
5
14. apr
12:00
Nykøbing FC
2
Herlufsholm GF
5
881273
to18-04 2024
19:15 Himmelev Idrætspark
18. apr
19:15
Roskilde Pigefodbold
Nykøbing FC
881280
21-04 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
21. apr
12:00
Herlufsholm GF
Sundby Bk.
881279
21-04 2024
14:45 Himmelev Idrætspark
21. apr
14:45
Roskilde Pigefodbold
Amager Pigefodbold
881281
ma22-04 2024
19:00 Nykøbing FC
22. apr
19:00
Nykøbing FC
Allerød Fodbold Klub
893352
to25-04 2024
18:30 Maglemølle Storhallen
25. apr
18:30
Herlufsholm GF
Amager Pigefodbold
881282
28-04 2024
14:00 Himmelev Idrætspark
28. apr
14:00
Roskilde Pigefodbold
Allerød Fodbold Klub
881283
28-04 2024
15:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. apr
15:30
Sundby Bk.
Nykøbing FC
881285
05-05 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
05. maj
12:00
Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold
881286
05-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
05. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Sundby Bk.
881289
12-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
12. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Herlufsholm GF
881290
12-05 2024
12:00 Nykøbing FC
12. maj
12:00
Nykøbing FC
Roskilde Pigefodbold
881288
on15-05 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. maj
19:30
Sundby Bk.
Amager Pigefodbold
881293
25-05 2024
14:00 Hekla Park
25. maj
14:00
Amager Pigefodbold
Allerød Fodbold Klub
881292
26-05 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26. maj
12:00
Herlufsholm GF
Nykøbing FC
881291
26-05 2024
14:00 Himmelev Idrætspark
26. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Sundby Bk.
881294
01-06 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Sundby Bk.
Herlufsholm GF
893351
01-06 2024
12:00 Vestamager Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
881295
02-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
02. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Nykøbing FC
881287
on05-06 2024
18:45 Nykøbing FC
05. jun
18:45
Nykøbing FC
Amager Pigefodbold
893353
09-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
09. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold
893354
09-06 2024
12:00 Nykøbing FC
09. jun
12:00
Nykøbing FC
Sundby Bk.
881284
09-06 2024
14:00 Hekla Park
09. jun
14:00
Amager Pigefodbold
Herlufsholm GF
893355
16-06 2024
14:00 Himmelev Idrætspark
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
893356
16-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. jun
14:00
Sundby Bk.
Allerød Fodbold Klub
893365
16-06 2024
14:00 Hekla Park
16. jun
14:00
Amager Pigefodbold
Nykøbing FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind