U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår, Pulje B

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
955172
06-04 2024
11:00 Birkerød Stadion
3
-
4
06. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
3
Allerød Fodbold Klub
4
955174
06-04 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
06. apr
14:00
Østerbro IF
0
B.93 (2)
0
955173
07-04 2024
10:00
FFB
Lyngby Stadion
0
-
3
07. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
0
FFB
3
955176
07-04 2024
12:00
Oversidder
B1903
07. apr
12:00
B 1903
Oversidder
955180
13-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
13. apr
10:00
B.93 (2)
1
Lyngby Boldklub 1921 (2)
4
955178
13-04 2024
10:00 Allerød Idrætspark
6
-
1
13. apr
10:00
Allerød Fodbold Klub
6
Hillerød Fodbold
1
955179
13-04 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
4
-
1
13. apr
11:00
FFB
4
IF Skjold Birkerød
1
955177
13-04 2024
11:00 Stenløse Stadion
3
-
1
13. apr
11:00
Stenløse BK
3
B 1903
1
955181
14-04 2024
12:00
Oversidder
14. apr
12:00
Oversidder
Østerbro IF
955182
20-04 2024
11:30 Stenløse Stadion
4
-
1
20. apr
11:30
Stenløse BK
4
Allerød Fodbold Klub
1
955184
21-04 2024
10:00
Oversidder
Lyngby Stadion
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Oversidder
955185
21-04 2024
10:00
FFB
Hillerød Stadion
1
-
2
21. apr
10:00
Hillerød Fodbold
1
FFB
2
955183
21-04 2024
11:00 Birkerød Stadion
4
-
0
21. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
4
B.93 (2)
0
955186
21-04 2024
12:00 B1903
1
-
0
21. apr
12:00
B 1903
1
Østerbro IF
0
955187
ti23-04 2024
18:30 Allerød Idrætspark
0
-
1
23. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
0
B 1903
1
955189
on01-05 2024
16:45 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
01. maj
16:45
Østerbro IF
2
Lyngby Boldklub 1921 (2)
1
955190
04-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
04. maj
10:00
B.93 (2)
1
Hillerød Fodbold
3
955188
04-05 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
3
-
4
04. maj
11:00
FFB
3
Stenløse BK
4
955194
05-05 2024
10:00
FFB
Allerød Idrætspark
5
-
4
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
5
FFB
4
955191
05-05 2024
12:00
Oversidder
05. maj
12:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
955193
11-05 2024
13:00 Birkerød Stadion
0
-
0
11. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
0
Østerbro IF
0
955192
12-05 2024
11:00 Stenløse Stadion
4
-
0
12. maj
11:00
Stenløse BK
4
B.93 (2)
0
955195
12-05 2024
12:00
Oversidder
Hillerød Stadion
12. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
955196
12-05 2024
12:00 B1903
4
-
0
12. maj
12:00
B 1903
4
Lyngby Boldklub 1921 (2)
0
955175
ti14-05 2024
18:45 Hillerød Stadion
0
-
1
14. maj
18:45
Hillerød Fodbold
0
Stenløse BK
1
955200
25-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
25. maj
10:00
B.93 (2)
0
Allerød Fodbold Klub
3
955199
25-05 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
25. maj
14:00
Østerbro IF
3
Hillerød Fodbold
1
955197
26-05 2024
10:00 Lyngby Stadion
2
-
2
26. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
2
IF Skjold Birkerød
2
955198
26-05 2024
12:00
FFB
Frederikssund Stadion
6
-
1
26. maj
12:00
FFB
6
B 1903
1
955201
26-05 2024
12:00
Oversidder
26. maj
12:00
Oversidder
Stenløse BK
965397
01-06 2024
10:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
01. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
965398
01-06 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
3
-
2
01. jun
11:00
FFB
3
B.93 (2)
2
965399
01-06 2024
14:00 Hillerød Stadion
5
-
6
01. jun
14:00
Hillerød Fodbold
5
Lyngby Boldklub 1921 (2)
6
965426
02-06 2024
12:00 B1903
3
-
0
02. jun
12:00
B 1903
3
IF Skjold Birkerød
0
965429
08-06 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
08. jun
14:00
Østerbro IF
0
Allerød Fodbold Klub
1
965428
09-06 2024
10:00 Lyngby Stadion
1
-
4
09. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
1
Stenløse BK
4
965427
09-06 2024
11:00 Birkerød Stadion
1
-
5
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
1
Hillerød Fodbold
5
965430
09-06 2024
12:00 B1903
3
-
0
09. jun
12:00
B 1903
3
B.93 (2)
0
965431
09-06 2024
12:00
Oversidder
FFB
09. jun
12:00
Oversidder
FFB
955202
on12-06 2024
18:00 Stenløse Stadion Kunstgræs
6
-
1
12. jun
18:00
Stenløse BK
6
Østerbro IF
1
965435
16-06 2024
10:00 Hillerød Stadion
1
-
1
16. jun
10:00
Hillerød Fodbold
1
B 1903
1
965436
16-06 2024
14:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
16. jun
14:00
B.93 (2)
Oversidder
965432
16-06 2024
14:00 Stenløse Stadion
6
-
4
16. jun
14:00
Stenløse BK
6
IF Skjold Birkerød
4
965433
16-06 2024
14:00 Allerød Idrætspark
2
-
1
16. jun
14:00
Allerød Fodbold Klub
2
Lyngby Boldklub 1921 (2)
1
965434
16-06 2024
14:00
FFB
Frederikssund Stadion
2
-
0
16. jun
14:00
FFB
2
Østerbro IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind