U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954949
06-04 2024
11:00
FB
Nykøbing FC
0
-
1
06. apr
11:00
Nykøbing FC
0
FB
1
954946
06-04 2024
11:00
AB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
2
06. apr
11:00
Næstved I.F.
2
AB
2
954947
06-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
0
06. apr
12:00
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
0
954945
06-04 2024
12:00
HIK
HIK
5
-
1
06. apr
12:00
HIK
5
AC Amager Academy
1
954944
07-04 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
2
07. apr
14:00
FC Helsingør
1
Hvidovre IF
2
954954
13-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
3
-
2
13. apr
10:00
Hvidovre IF
3
Nykøbing FC
2
954950
14-04 2024
10:00
FB
Jens Jessens Vej
2
-
1
14. apr
10:00
FB
2
Roskilde Boldklub
1
954951
14-04 2024
14:00 Sundby I P. Opvisn.
14. apr
14:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
954952
14-04 2024
14:00
HIK
Holbæk Sportsby
14. apr
14:00
Holbæk B&I
HIK
954953
14-04 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
14. apr
14:00
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold
954985
14-04 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
14. apr
14:00
AB
FC Helsingør
954986
fr19-04 2024
18:30
HIK
HIK
19. apr
18:30
HIK
KFUM BK, Roskilde
954987
20-04 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
20. apr
10:00
Næstved I.F.
FC Helsingør
954991
20-04 2024
11:00
AB
Nykøbing FC
20. apr
11:00
Nykøbing FC
AB
954989
20-04 2024
12:00
FB
Greve Idræts Center
20. apr
12:00
Greve Fodbold
FB
954990
21-04 2024
14:00 Roskilde Idrætspark
21. apr
14:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
954988
21-04 2024
16:00 Sundby I P. Opvisn.
21. apr
16:00
AC Amager Academy
Holbæk B&I
954996
27-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
27. apr
10:00
Hvidovre IF
Greve Fodbold
954997
27-04 2024
10:00
AB
Akademisk Boldklub
27. apr
10:00
AB
Roskilde Boldklub
954993
27-04 2024
11:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
27. apr
11:00
FC Helsingør
Nykøbing FC
954992
27-04 2024
12:00
FB
HIK
Jens Jessens Vej
27. apr
12:00
FB
HIK
954994
28-04 2024
14:00 Holbæk Sportsby
28. apr
14:00
Holbæk B&I
Næstved I.F.
954995
28-04 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
28. apr
14:00
KFUM BK, Roskilde
AC Amager Academy
954999
04-05 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
04. maj
10:00
Næstved I.F.
Nykøbing FC
954998
04-05 2024
12:00
HIK
HIK
04. maj
12:00
HIK
Hvidovre IF
955001
05-05 2024
12:00
AB
Greve Idræts Center
05. maj
12:00
Greve Fodbold
AB
955003
05-05 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
05. maj
12:00
Roskilde Boldklub
FC Helsingør
955002
05-05 2024
14:00 Holbæk Sportsby
05. maj
14:00
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
955000
05-05 2024
14:00
FB
Sundby I P. Opvisn.
05. maj
14:00
AC Amager Academy
FB
954948
on08-05 2024
18:00 Roskilde Idrætspark
08. maj
18:00
Roskilde Boldklub
KFUM BK, Roskilde
955008
11-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
11. maj
10:00
Hvidovre IF
AC Amager Academy
955004
12-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
12. maj
14:00
FB
Holbæk B&I
955005
12-05 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
12. maj
14:00
FC Helsingør
Greve Fodbold
955009
12-05 2024
14:00
AB
HIK
Akademisk Boldklub
12. maj
14:00
AB
HIK
955007
on15-05 2024
18:30 Nykøbing FC
15. maj
18:30
Nykøbing FC
Roskilde Boldklub
955006
19-05 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
19. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
Næstved I.F.
955013
fr24-05 2024
18:30 Greve Idræts Center
24. maj
18:30
Greve Fodbold
Nykøbing FC
955011
25-05 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
25. maj
10:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
955010
25-05 2024
12:00
HIK
HIK
25. maj
12:00
HIK
FC Helsingør
955012
26-05 2024
14:00
AB
Sundby I P. Opvisn.
26. maj
14:00
AC Amager Academy
AB
955014
26-05 2024
14:00 Holbæk Sportsby
26. maj
14:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
955015
26-05 2024
14:00
FB
Lillevang Idrætscenter
26. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
FB
955020
01-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
01. jun
10:00
Hvidovre IF
KFUM BK, Roskilde
955019
01-06 2024
11:00
HIK
Nykøbing FC
01. jun
11:00
Nykøbing FC
HIK
955018
02-06 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
02. jun
10:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
955021
02-06 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
02. jun
14:00
AB
Holbæk B&I
955017
02-06 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
02. jun
14:00
FC Helsingør
AC Amager Academy
955016
02-06 2024
16:00
FB
Jens Jessens Vej
02. jun
16:00
FB
Næstved I.F.
955024
08-06 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
08. jun
10:00
Næstved I.F.
Greve Fodbold
955025
08-06 2024
10:30 Sundby I P. Opvisn.
08. jun
10:30
AC Amager Academy
Nykøbing FC
955023
08-06 2024
12:00
HIK
HIK
08. jun
12:00
HIK
Roskilde Boldklub
955027
08-06 2024
13:30
AB
Lillevang Idrætscenter
08. jun
13:30
KFUM BK, Roskilde
AB
955022
09-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
09. jun
14:00
FB
Hvidovre IF
955026
09-06 2024
14:00 Holbæk Sportsby
09. jun
14:00
Holbæk B&I
FC Helsingør
955031
15-06 2024
11:00 Nykøbing FC
15. jun
11:00
Nykøbing FC
Holbæk B&I
955029
15-06 2024
12:00
HIK
Greve Idræts Center
15. jun
12:00
Greve Fodbold
HIK
955030
16-06 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
16. jun
12:00
Roskilde Boldklub
AC Amager Academy
955033
16-06 2024
12:00
AB
FB
Akademisk Boldklub
16. jun
12:00
AB
FB
955032
16-06 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
16. jun
14:00
Næstved I.F.
Hvidovre IF
955028
16-06 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
16. jun
14:00
FC Helsingør
KFUM BK, Roskilde
955036
23-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark
23. jun
10:00
AC Amager Academy
Greve Fodbold
955037
23-06 2024
14:00 Holbæk Sportsby
23. jun
14:00
Holbæk B&I
Roskilde Boldklub
955038
23-06 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
23. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
Nykøbing FC
955039
23-06 2024
14:00
AB
Hvidovre IF's baner
23. jun
14:00
Hvidovre IF
AB
955034
23-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
23. jun
14:00
FB
FC Helsingør
955035
23-06 2024
14:00
HIK
HIK
23. jun
14:00
HIK
Næstved I.F.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind