U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954241
06-04 2024
10:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
10
-
2
06. apr
10:00
Hvidovre IF
10
FC Helsingør
2
954245
06-04 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
0
-
5
06. apr
11:00
FFB
0
Holbæk B&I
5
954244
07-04 2024
12:00
BSF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
07. apr
12:00
Roskilde Boldklub
2
BSF
1
954240
07-04 2024
14:00
HIK
HIK
4
-
1
07. apr
14:00
HIK
4
Slagelse B&I
1
954242
07-04 2024
14:00
Oversidder
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
07. apr
14:00
Næstved I.F.
Oversidder
954246
13-04 2024
10:00 Holbæk Sportsby
1
-
3
13. apr
10:00
Holbæk B&I
1
Roskilde Boldklub
3
954256
13-04 2024
12:00
FFB
Slagelse Stadion Kunst
2
-
2
13. apr
12:00
Slagelse B&I
2
FFB
2
954255
13-04 2024
14:00
BSF
AB
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
4
13. apr
14:00
BSF
2
AB
4
954254
14-04 2024
12:00 Sundby I P. Opvisn.
14. apr
12:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
954247
14-04 2024
12:30 Helsingør "Ny Stadion" OPV
14. apr
12:30
FC Helsingør
Næstved I.F.
954257
14-04 2024
14:00
Oversidder
HIK
14. apr
14:00
Oversidder
HIK
954258
20-04 2024
10:00
BSF
Hvidovre IF's baner
20. apr
10:00
Hvidovre IF
BSF
954264
20-04 2024
11:00
FFB
Oversidder
Frederikssund Stadion
20. apr
11:00
FFB
Oversidder
954259
20-04 2024
11:30
HIK
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
20. apr
11:30
Næstved I.F.
HIK
954263
21-04 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
21. apr
12:00
Roskilde Boldklub
Slagelse B&I
954261
21-04 2024
12:45 Helsingør Idrætspark
21. apr
12:45
FC Helsingør
AC Amager Academy
954262
21-04 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
21. apr
14:00
AB
Holbæk B&I
954266
on24-04 2024
18:30
HIK
FFB
Gentofte Sportspark Vest
24. apr
18:30
HIK
FFB
954268
27-04 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
27. apr
13:00
BSF
FC Helsingør
954271
27-04 2024
14:00
AB
Slagelse Stadion Kunst
27. apr
14:00
Slagelse B&I
AB
954265
28-04 2024
12:00 Holbæk Sportsby
28. apr
12:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
954267
28-04 2024
14:00 Sundby I P. Opvisn.
28. apr
14:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
954272
28-04 2024
14:00
Oversidder
28. apr
14:00
Oversidder
Roskilde Boldklub
954274
04-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
04. maj
10:00
Hvidovre IF
Slagelse B&I
954275
04-05 2024
11:30
FFB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
04. maj
11:30
Næstved I.F.
FFB
954279
05-05 2024
12:00
BSF
Sundby I P. Opvisn.
05. maj
12:00
AC Amager Academy
BSF
954276
05-05 2024
12:30 Helsingør "Ny Stadion" OPV
05. maj
12:30
FC Helsingør
Holbæk B&I
954277
05-05 2024
14:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
05. maj
14:00
AB
Oversidder
954280
05-05 2024
14:00
HIK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
05. maj
14:00
Roskilde Boldklub
HIK
954300
11-05 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
11. maj
11:00
FFB
Roskilde Boldklub
954299
11-05 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
11. maj
13:00
BSF
Næstved I.F.
954301
12-05 2024
14:00 Slagelse Stadion Kunst
12. maj
14:00
Slagelse B&I
FC Helsingør
954302
12-05 2024
14:00
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Hvidovre IF
954288
ti14-05 2024
18:45
HIK
AB
Gentofte Sportspark Vest
14. maj
18:45
HIK
AB
954243
fr17-05 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
17. maj
18:00
AB
AC Amager Academy
954285
on22-05 2024
18:30 Holbæk Sportsby
22. maj
18:30
Holbæk B&I
AC Amager Academy
954303
25-05 2024
10:00
HIK
Hvidovre IF's baner
25. maj
10:00
Hvidovre IF
HIK
954308
25-05 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
25. maj
13:00
BSF
Holbæk B&I
954306
26-05 2024
10:00
FFB
AB
Frederikssund Stadion
26. maj
10:00
FFB
AB
954305
26-05 2024
12:30
Oversidder
Helsingør "Ny Stadion" OPV
26. maj
12:30
FC Helsingør
Oversidder
954304
26-05 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
26. maj
14:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
954307
on29-05 2024
18:30 Sundby Idrætspark
29. maj
18:30
AC Amager Academy
Slagelse B&I
954309
01-06 2024
10:00 Holbæk Sportsby
01. jun
10:00
Holbæk B&I
Næstved I.F.
954312
01-06 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
01. jun
11:00
FFB
Hvidovre IF
954310
02-06 2024
14:00
HIK
HIK
02. jun
14:00
HIK
FC Helsingør
954311
02-06 2024
14:00
AB
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
02. jun
14:00
Roskilde Boldklub
AB
954314
02-06 2024
14:00
BSF
Slagelse Stadion Kunst
02. jun
14:00
Slagelse B&I
BSF
954320
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
AC Amager Academy
954323
08-06 2024
10:00 Holbæk Sportsby
08. jun
10:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
954324
08-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
08. jun
10:00
Hvidovre IF
Roskilde Boldklub
954328
08-06 2024
13:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
08. jun
13:00
BSF
Oversidder
954327
09-06 2024
12:00
HIK
Sundby I P. Opvisn.
09. jun
12:00
AC Amager Academy
HIK
954326
09-06 2024
12:30
FFB
Helsingør "Ny Stadion" OPV
09. jun
12:30
FC Helsingør
FFB
954325
09-06 2024
14:00
AB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
09. jun
14:00
Næstved I.F.
AB
954332
fr14-06 2024
18:30
FFB
Frederikssund Stadion
14. jun
18:30
FFB
AC Amager Academy
954329
16-06 2024
12:00
HIK
BSF
HIK
16. jun
12:00
HIK
BSF
954330
16-06 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
16. jun
14:00
AB
Hvidovre IF
954331
16-06 2024
14:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
16. jun
14:00
Roskilde Boldklub
FC Helsingør
954333
16-06 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
16. jun
14:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
954334
16-06 2024
14:00
Oversidder
16. jun
14:00
Oversidder
Holbæk B&I
954335
23-06 2024
14:00
HIK
Holbæk Sportsby
23. jun
14:00
Holbæk B&I
HIK
954336
23-06 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
23. jun
14:00
Hvidovre IF
Næstved I.F.
954337
23-06 2024
14:00
AB
Helsingør "Ny Stadion" OPV
23. jun
14:00
FC Helsingør
AB
954338
23-06 2024
14:00 Sundby Idrætspark
23. jun
14:00
AC Amager Academy
Roskilde Boldklub
954339
23-06 2024
14:00
BSF
FFB
Ballerup Idrætspark
23. jun
14:00
BSF
FFB
954340
23-06 2024
14:00
Oversidder
Slagelse Stadion Kunst
23. jun
14:00
Slagelse B&I
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind