U21 A, 2024 forår (2002 og yngre)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
914845
ma08-04 2024
18:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
HHT
08. apr
18:30
Glostrup
BK Avarta
HHT
914846
ma08-04 2024
19:45
KB
Frederiksberg IP, kunst
1
-
6
08. apr
19:45
KB
1
FA 2000
6
914816
ma08-04 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
1
08. apr
20:15
Snekkersten IF
0
Skjold
1
914847
ti16-04 2024
19:00
LSF
Vanløse Idrætspark
1
-
0
16. apr
19:00
Vanløse
1
LSF
0
914849
ma22-04 2024
18:30
KB
Espelundens Idrætsanlæg
22. apr
18:30
BK Avarta
KB
914851
ma22-04 2024
18:30
LSF
Smørum Idrætscenter
22. apr
18:30
LSF
Snekkersten IF
914850
ma22-04 2024
19:00 Jens Jessens Vej
22. apr
19:00
FA 2000
Glostrup
914848
on24-04 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
24. apr
20:00
Skjold
Vanløse
914853
ma29-04 2024
18:30
LSF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
29. apr
18:30
Glostrup
LSF
914852
ma29-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
29. apr
19:00
Snekkersten IF
BK Avarta
914854
ma29-04 2024
19:45
KB
Frederiksberg IP, kunst
29. apr
19:45
KB
Skjold
914855
on01-05 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
01. maj
19:00
Vanløse
FA 2000
914857
ma06-05 2024
17:15 Espelundens Idrætsanlæg
06. maj
17:15
BK Avarta
Vanløse
914859
ma06-05 2024
18:30
LSF
KB
Smørum Idrætscenter
06. maj
18:30
LSF
KB
914858
ma06-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
06. maj
19:00
FA 2000
Snekkersten IF
914856
on08-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
08. maj
20:00
Skjold
Glostrup
914860
ma27-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
27. maj
19:00
Snekkersten IF
Glostrup
914863
ma27-05 2024
19:00
LSF
Jens Jessens Vej
27. maj
19:00
FA 2000
LSF
914862
ma27-05 2024
20:15
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
27. maj
20:15
KB
Vanløse
914861
on29-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
29. maj
20:00
Skjold
BK Avarta
914864
ma03-06 2024
18:30
KB
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
03. jun
18:30
Glostrup
KB
914865
ma03-06 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
03. jun
19:00
BK Avarta
FA 2000
914867
ma03-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
03. jun
19:00
LSF
Skjold
914866
on05-06 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
05. jun
19:00
Vanløse
Snekkersten IF
914868
ma17-06 2024
19:00
LSF
Espelundens Idrætsanlæg
17. jun
19:00
BK Avarta
LSF
914869
ma17-06 2024
19:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. jun
19:00
KB
Snekkersten IF
914870
ma17-06 2024
19:00 Jens Jessens Vej
17. jun
19:00
FA 2000
Skjold
914871
on19-06 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
19. jun
19:00
Vanløse
Glostrup
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind