VinterBOLD 7/8-mands U-14 drenge, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
318662
05-11 2023
16:00 Sundby Idrætspark
1
-
8
05. nov 2023
16:00
Fremad Amager
1
BK Vest, Rødovre
8
318658
25-11 2023
11:00 Humlebæk Stadion
0
-
1
25. nov 2023
11:00
Humlebæk BK
0
Fremad Amager
1
318661
02-12 2023
13:30 Espelunden Kunstgræs
8
-
1
02. dec 2023
13:30
BK Vest, Rødovre
8
Melby-Liseleje IF
1
318660
03-12 2023
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
4
03. dec 2023
10:30
LSF
1
Lynge-Uggeløse IF
4
318663
16-12 2023
13:00
LSF
Allerød Idrætspark
HHT
16. dec 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
HHT
318665
17-12 2023
12:00 Hundested Stadion Kunstgræs
8
-
1
17. dec 2023
12:00
Melby-Liseleje IF
8
Humlebæk BK
1
318902
07-01 2024
16:00 Sundby Idrætspark
0
-
4
07. jan
16:00
Fremad Amager
0
Allerød Fodbold Klub
4
318664
13-01 2024
13:00
KB
Lynge Idrætsanlæg
5
-
5
13. jan
13:00
Lynge-Uggeløse IF
5
KB
5
318666
20-01 2024
11:00 Humlebæk Stadion
UHT
20. jan
11:00
Humlebæk BK
Allerød Fodbold Klub
UHT
318669
27-01 2024
13:30 Espelunden Kunstgræs
2
-
5
27. jan
13:30
BK Vest, Rødovre
2
Lynge-Uggeløse IF
5
318659
27-01 2024
14:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT
27. jan
14:00
KB
Allerød Fodbold Klub
UHT
318667
28-01 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
11
-
3
28. jan
10:00
KB
11
Melby-Liseleje IF
3
318668
28-01 2024
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
3
28. jan
10:30
LSF
4
Fremad Amager
3
318671
03-02 2024
10:00 Blovstrød idrætsanlæg
HHT
03. feb
10:00
Allerød Fodbold Klub
BK Vest, Rødovre
HHT
318672
03-02 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
8
-
0
03. feb
10:00
Lynge-Uggeløse IF
8
Humlebæk BK
0
318749
03-02 2024
10:00
LSF
Hundested Stadion Kunstgræs
HHT
03. feb
10:00
Melby-Liseleje IF
LSF
HHT
318670
04-02 2024
16:00
KB
Sundby Idrætspark
2
-
4
04. feb
16:00
Fremad Amager
2
KB
4
318908
17-02 2024
10:00 Hundested Stadion Kunstgræs
17. feb
10:00
Melby-Liseleje IF
Fremad Amager
318901
25-02 2024
11:30
KB
Humlebæk Stadion
UHT
25. feb
11:30
Humlebæk BK
KB
UHT
318904
02-03 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
7
-
0
02. mar
10:00
Lynge-Uggeløse IF
7
Melby-Liseleje IF
0
318903
03-03 2024
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
03. mar
10:30
LSF
BK Vest, Rødovre
UHT
318905
fr08-03 2024
18:00
KB
LSF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
5
08. mar
18:00
KB
6
LSF
5
318906
10-03 2024
10:00 Allerød Idrætspark
HHT
10. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
HHT
318907
10-03 2024
14:45 Espelunden Kunstgræs
UHT
10. mar
14:45
BK Vest, Rødovre
Humlebæk BK
UHT
318911
16-03 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
2
16. mar
10:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Fremad Amager
2
318912
16-03 2024
10:00
KB
Espelunden Kunstgræs
HHT
16. mar
10:00
BK Vest, Rødovre
KB
HHT
318909
16-03 2024
11:30 Blovstrød idrætsanlæg
HHT
16. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
HHT
318910
17-03 2024
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
12
-
1
17. mar
10:30
LSF
12
Humlebæk BK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind