VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
309332
on15-11 2023
19:00 Vejby Idrætsplads
5
-
2
15. nov 2023
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
Brødeskov IF (U19)
2
309334
on15-11 2023
19:00 Islev Skole kunst
1
-
0
15. nov 2023
19:00
Orient GI
1
Glostrup
0
309331
19-11 2023
15:00
Oversidder
19. nov 2023
15:00
Oversidder
IF Bytoften
309333
ti21-11 2023
19:00 Helsingør Idrætspark Kunst
1
-
5
21. nov 2023
19:00
Helsingør IF Fodbold (U19)
1
Ølstykke FC
5
309330
on22-11 2023
20:30 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
22. nov 2023
20:30
Espergærde IF
1
Jyllinge FC
2
309335
to30-11 2023
20:45 Ølstykke Stadion
5
-
1
30. nov 2023
20:45
Ølstykke FC
5
Orient GI
1
309336
fr01-12 2023
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
01. dec 2023
18:30
Jyllinge FC
Helsingør IF Fodbold (U19)
UHT
309337
fr01-12 2023
19:00 Gladsaxe skole
UDS
01. dec 2023
19:00
IF Bytoften
Espergærde IF
UDS
309339
fr01-12 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
5
01. dec 2023
19:00
Glostrup
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
309338
ma04-12 2023
19:15
Oversidder
Brødeskov Stadion Kunst
04. dec 2023
19:15
Brødeskov IF (U19)
Oversidder
309340
to07-12 2023
20:45 Ølstykke Stadion
2
-
2
07. dec 2023
20:45
Ølstykke FC
2
Jyllinge FC
2
309341
on13-12 2023
20:30 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
13. dec 2023
20:30
Espergærde IF
4
Brødeskov IF (U19)
2
309343
16-12 2023
17:00 Helsingør Idrætspark Kunst
UHT
16. dec 2023
17:00
Helsingør IF Fodbold (U19)
IF Bytoften
UHT
309344
17-12 2023
12:00 Islev Skole kunst
2
-
1
17. dec 2023
12:00
Orient GI
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
309342
17-12 2023
15:00
Oversidder
17. dec 2023
15:00
Oversidder
Glostrup
309347
on24-01 2024
19:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
24. jan
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
309350
to25-01 2024
20:45 Ølstykke Stadion
5
-
0
25. jan
20:45
Ølstykke FC
5
Brødeskov IF (U19)
0
309349
fr26-01 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
26. jan
19:00
Glostrup
2
Espergærde IF
1
309351
on31-01 2024
20:30 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
31. jan
20:30
Espergærde IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
309352
fr02-02 2024
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
1
02. feb
18:30
Jyllinge FC
4
IF Bytoften
1
309353
03-02 2024
17:00 Helsingør Idrætspark Kunst
HHT
03. feb
17:00
Helsingør IF Fodbold (U19)
Glostrup
HHT
309354
04-02 2024
14:00
Oversidder
Islev Skole kunst
04. feb
14:00
Orient GI
Oversidder
309358
ma05-02 2024
19:15 Brødeskov Stadion Kunst
0
-
8
05. feb
19:15
Brødeskov IF (U19)
0
Jyllinge FC
8
309357
on07-02 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
UHT
07. feb
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Helsingør IF Fodbold (U19)
UHT
309356
fr09-02 2024
19:00 Gladsaxe skole
UDS
09. feb
19:00
IF Bytoften
Orient GI
UDS
309355
11-02 2024
15:00
Oversidder
11. feb
15:00
Oversidder
Espergærde IF
309345
fr16-02 2024
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
1
16. feb
18:30
Jyllinge FC
4
Orient GI
1
309348
ma19-02 2024
18:30 Brødeskov Stadion Kunst
UHT
19. feb
18:30
Brødeskov IF (U19)
Helsingør IF Fodbold (U19)
UHT
309408
to22-02 2024
20:45 Ølstykke Stadion
5
-
0
22. feb
20:45
Ølstykke FC
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
309412
on28-02 2024
19:00 Islev Skole kunst
UHT
28. feb
19:00
Orient GI
Espergærde IF
UHT
309410
on28-02 2024
19:15 Gladsaxe skole
12
-
1
28. feb
19:15
IF Bytoften
12
Brødeskov IF (U19)
1
309409
fr01-03 2024
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
5
01. mar
18:30
Jyllinge FC
4
Glostrup
5
309411
02-03 2024
17:00
Oversidder
Helsingør Idrætspark Kunst
02. mar
17:00
Helsingør IF Fodbold (U19)
Oversidder
309413
on06-03 2024
20:30 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
06. mar
20:30
Espergærde IF
Helsingør IF Fodbold (U19)
UHT
309417
fr08-03 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
3
08. mar
19:00
Glostrup
5
IF Bytoften
3
309414
10-03 2024
16:30
Oversidder
10. mar
16:30
Oversidder
Ølstykke FC
309416
on13-03 2024
19:00 Islev Skole kunst
UHT
13. mar
19:00
Orient GI
Brødeskov IF (U19)
UHT
309418
to14-03 2024
20:45 Ølstykke Stadion
UHT
14. mar
20:45
Ølstykke FC
Espergærde IF
UHT
309419
fr15-03 2024
18:30
Oversidder
Spraglehøj Idrætsanlæg
15. mar
18:30
Jyllinge FC
Oversidder
309420
fr15-03 2024
19:15 Gladsaxe skole
4
-
6
15. mar
19:15
IF Bytoften
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
6
309421
16-03 2024
17:00 Helsingør Idrætspark Kunst
UHT
16. mar
17:00
Helsingør IF Fodbold (U19)
Orient GI
UHT
309422
ma18-03 2024
19:15 Brødeskov Stadion Kunst
1
-
2
18. mar
19:15
Brødeskov IF (U19)
1
Glostrup
2
309346
ti19-03 2024
19:25 Gladsaxe skole
0
-
7
19. mar
19:25
IF Bytoften
0
Ølstykke FC
7
309415
on20-03 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
4
-
4
20. mar
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Jyllinge FC
4
309407
ti26-03 2024
20:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
1
26. mar
20:30
Glostrup
1
Ølstykke FC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind