VinterBOLD 7/8-mands M+32 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
511009
on15-11 2023
20:30 Rødovre Stadion Kunst
8
-
1
15. nov 2023
20:30
BK Rødovre
8
Sundby Bk.
1
511010
to16-11 2023
19:35 Birkevang
2
-
0
16. nov 2023
19:35
Hareskov IF
2
Mosede BK
0
511008
to23-11 2023
20:30 Greve Idræts Center
1
-
2
23. nov 2023
20:30
Greve Fodbold
1
B. 1973, Herlev
2
511011
on29-11 2023
20:30 Tune Stadion
UHT
29. nov 2023
20:30
Mosede BK
Greve Fodbold
UHT
511012
03-12 2023
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
03. dec 2023
16:00
Sundby Bk.
Hareskov IF
UHT
511013
on06-12 2023
20:30 Elverroad Kunstgræs
6
-
2
06. dec 2023
20:30
B. 1973, Herlev
6
BK Rødovre
2
511080
to14-12 2023
20:30 Greve Idræts Center
UDS
14. dec 2023
20:30
Greve Fodbold
Hareskov IF
UDS
511082
16-12 2023
12:30 Elverroad Kunstgræs
11
-
0
16. dec 2023
12:30
B. 1973, Herlev
11
Sundby Bk.
0
511085
to11-01 2024
19:35 Birkevang
0
-
3
11. jan
19:35
Hareskov IF
0
BK Rødovre
3
511083
to11-01 2024
20:30 Greve Idræts Center
11. jan
20:30
Greve Fodbold
Sundby Bk.
511086
on24-01 2024
20:30 Rødovre Stadion Kunst
4
-
3
24. jan
20:30
BK Rødovre
4
Greve Fodbold
3
511087
fr26-01 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
8
26. jan
19:00
Sundby Bk.
1
Mosede BK
8
511088
27-01 2024
11:30 Elverroad Kunstgræs
UHT
27. jan
11:30
B. 1973, Herlev
Hareskov IF
UHT
511089
ma29-01 2024
20:30 Tune Stadion
5
-
0
29. jan
20:30
Mosede BK
5
Hareskov IF
0
511090
04-02 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
04. feb
16:00
Sundby Bk.
BK Rødovre
UHT
511084
on07-02 2024
19:15 Tune Stadion
5
-
1
07. feb
19:15
Mosede BK
5
B. 1973, Herlev
1
511091
11-02 2024
10:00 Elverroad Kunstgræs
UHT
11. feb
10:00
B. 1973, Herlev
Greve Fodbold
UHT
511095
to29-02 2024
19:35 Birkevang
UHT
29. feb
19:35
Hareskov IF
Sundby Bk.
UHT
511092
to29-02 2024
20:30 Greve Idræts Center
0
-
4
29. feb
20:30
Greve Fodbold
0
Mosede BK
4
511094
fr01-03 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
UHT
01. mar
20:00
BK Rødovre
B. 1973, Herlev
UHT
511096
on06-03 2024
20:30 Tune Stadion
9
-
0
06. mar
20:30
Mosede BK
9
BK Rødovre
0
511098
to07-03 2024
19:35 Birkevang
UHT
07. mar
19:35
Hareskov IF
Greve Fodbold
UHT
511097
10-03 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
10. mar
16:00
Sundby Bk.
B. 1973, Herlev
HHT
511099
on13-03 2024
20:30 Rødovre Stadion Kunst
6
-
2
13. mar
20:30
BK Rødovre
6
Hareskov IF
2
511100
17-03 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
23
17. mar
16:00
Sundby Bk.
0
Greve Fodbold
23
511215
on20-03 2024
19:00 Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT
20. mar
19:00
Mosede BK
Sundby Bk.
UHT
511220
to21-03 2024
19:35 Birkevang
UHT
21. mar
19:35
Hareskov IF
B. 1973, Herlev
UHT
511214
to21-03 2024
20:30 Greve Idræts Center
5
-
0
21. mar
20:30
Greve Fodbold
5
BK Rødovre
0
511081
on27-03 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
4
-
2
27. mar
20:00
BK Rødovre
4
Mosede BK
2
511110
fr05-04 2024
18:30 Elverroad Kunstgræs
3
-
4
05. apr
18:30
B. 1973, Herlev
3
Mosede BK
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind