Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2023
20:00
BK 96, Solrød
Hekla
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
19:30
FC Rudersdal
0
Aakanden GF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
19:45
Hellas
2
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
20:30
Rebæk IF
5
Køge Nord FC
4
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
20:45
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2023
20:30
Aakanden GF
Rebæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
19:30
Køge Nord FC
5
Sønderbro Fight
5
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Hekla
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
20:15
LSF
9
BK 96, Solrød
2
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
20:30
Oversidder
Hellas
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2023
20:30
Rebæk IF
2
Sønderbro Fight
5
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
19:45
Hellas
9
Køge Nord FC
4
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
20:45
Sønderbro Fight
Aakanden GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
20:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
20:00
BK 96, Solrød
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
02. jan
20:30
Rebæk IF
3
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
22. jan
20:30
Oversidder
BK 96, Solrød
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:30
Køge Nord FC
3
LSF
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan
20:30
FC Rudersdal
0
Rebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:00
Aakanden GF
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:30
Oversidder
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
30. jan
19:45
Hellas
3
Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
31. jan
20:00
LSF
3
Aakanden GF
0
|
|||||||||||||||||||
01. feb
20:45
Sønderbro Fight
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:00
Hekla
2
Sønderbro Fight
8
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Køge Nord FC
3
BK 96, Solrød
2
|
|||||||||||||||||||
08. feb
20:30
FC Rudersdal
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. feb
20:00
BK 96, Solrød
2
Rebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. feb
20:00
Aakanden GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Hekla
2
LSF
6
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:00
BK 96, Solrød
2
Sønderbro Fight
6
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:30
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
27. feb
19:45
Hellas
1
Rebæk IF
7
|
|||||||||||||||||||
28. feb
19:30
Køge Nord FC
Aakanden GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:00
LSF
6
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:00
BK 96, Solrød
2
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
05. mar
20:45
Sønderbro Fight
7
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar
20:30
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
Hekla
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. mar
20:00
Aakanden GF
4
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
11. mar
20:30
Oversidder
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Hellas
3
BK 96, Solrød
2
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:30
Køge Nord FC
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:00
LSF
4
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
19. mar
20:30
Rebæk IF
2
LSF
1
|