VinterBOLD 7/8-mands M+45 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
307478
on15-11 2023
20:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
4
15. nov 2023
20:00
LSF
0
Ejby IF 1968
4
307476
on15-11 2023
20:15 Sundby Idrætspark
2
-
2
15. nov 2023
20:15
B 1908
2
Frem
2
307479
on15-11 2023
23:59
Oversidder
Dragør Bk
15. nov 2023
23:59
Dragør BK
Oversidder
307477
on22-11 2023
19:45 Brøndby Stadion
1
-
6
22. nov 2023
19:45
Brøndbyernes IF
1
Høsterkøb HF 2000
6
307481
ma27-11 2023
20:30
LSF
Greve Idræts Center
4
-
2
27. nov 2023
20:30
Greve Fodbold
4
LSF
2
307480
ti28-11 2023
20:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT
28. nov 2023
20:00
Ejby IF 1968
Dragør BK
UHT
307483
ti28-11 2023
20:15 Rudegård Stadion
8
-
2
28. nov 2023
20:15
Høsterkøb HF 2000
8
B 1908
2
307484
on29-11 2023
23:59
Oversidder
29. nov 2023
23:59
Oversidder
Brøndbyernes IF
307482
to30-11 2023
19:00 Valby Idrætspark
6
-
4
30. nov 2023
19:00
Frem
6
FC Rudersdal
4
307489
on13-12 2023
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
8
13. dec 2023
19:00
LSF
1
Frem
8
307487
on13-12 2023
23:59
Oversidder
Sundby Idrætspark
13. dec 2023
23:59
B 1908
Oversidder
307486
to21-12 2023
19:15 Vedbæk Stadion Kunst
0
-
6
21. dec 2023
19:15
FC Rudersdal
0
Høsterkøb HF 2000
6
307490
ti09-01 2024
19:30 Dragør Bk
3
-
0
09. jan
19:30
Dragør BK
3
Brøndbyernes IF
0
307475
to11-01 2024
19:15 Vedbæk Stadion Kunst
UHT
11. jan
19:15
FC Rudersdal
Greve Fodbold
UHT
307491
ma22-01 2024
20:30 Greve Idræts Center
UHT
22. jan
20:30
Greve Fodbold
Dragør BK
UHT
307494
ti23-01 2024
20:15
LSF
Rudegård Stadion
7
-
2
23. jan
20:15
Høsterkøb HF 2000
7
LSF
2
307493
on24-01 2024
19:45 Brøndby Stadion
1
-
5
24. jan
19:45
Brøndbyernes IF
1
B 1908
5
307495
on24-01 2024
23:59
Oversidder
24. jan
23:59
Oversidder
FC Rudersdal
307492
to25-01 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
3
25. jan
19:00
Frem
2
Ejby IF 1968
3
307498
ma29-01 2024
20:30 Greve Idræts Center
UHT
29. jan
20:30
Greve Fodbold
Frem
UHT
307499
on31-01 2024
23:59
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
31. jan
23:59
LSF
Oversidder
307497
to01-02 2024
20:30 Vedbæk Stadion Kunst
6
-
1
01. feb
20:30
FC Rudersdal
6
Brøndbyernes IF
1
307500
03-02 2024
15:00 Dragør Bk
HHT
03. feb
15:00
Dragør BK
B 1908
HHT
307504
ti06-02 2024
20:15 Rudegård Stadion
UHT
06. feb
20:15
Høsterkøb HF 2000
Greve Fodbold
UHT
307503
on07-02 2024
19:45
LSF
Brøndby Stadion
0
-
4
07. feb
19:45
Brøndbyernes IF
0
LSF
4
307501
on07-02 2024
20:15 Sundby Idrætspark
07. feb
20:15
B 1908
FC Rudersdal
307505
on07-02 2024
23:59
Oversidder
07. feb
23:59
Oversidder
Ejby IF 1968
307502
to08-02 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
5
08. feb
19:00
Frem
0
Dragør BK
5
307485
ti13-02 2024
20:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT
13. feb
20:00
Ejby IF 1968
Greve Fodbold
UHT
307506
ti27-02 2024
20:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
1
27. feb
20:00
Ejby IF 1968
6
Brøndbyernes IF
1
307509
on28-02 2024
20:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
28. feb
20:00
LSF
2
B 1908
2
307507
on28-02 2024
23:59
Oversidder
Greve Idræts Center
28. feb
23:59
Greve Fodbold
Oversidder
307508
to29-02 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
4
29. feb
19:00
Frem
1
Høsterkøb HF 2000
4
307510
02-03 2024
11:15 Dragør Bk
10
-
2
02. mar
11:15
Dragør BK
10
FC Rudersdal
2
307511
ti05-03 2024
19:30
LSF
Vedbæk Stadion Kunst
3
-
2
05. mar
19:30
FC Rudersdal
3
LSF
2
307513
on06-03 2024
19:45 Brøndby Stadion
1
-
1
06. mar
19:45
Brøndbyernes IF
1
Greve Fodbold
1
307512
on06-03 2024
20:15 Sundby Idrætspark
1
-
3
06. mar
20:15
B 1908
1
Ejby IF 1968
3
307605
on06-03 2024
23:59
Oversidder
06. mar
23:59
Oversidder
Frem
307514
09-03 2024
15:00 Dragør Bk
0
-
1
09. mar
15:00
Dragør BK
0
Høsterkøb HF 2000
1
307607
ma11-03 2024
20:30 Greve Idræts Center
4
-
2
11. mar
20:30
Greve Fodbold
4
B 1908
2
307606
ti12-03 2024
20:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
12. mar
20:00
Ejby IF 1968
4
FC Rudersdal
2
307610
ti12-03 2024
20:15
Oversidder
Rudegård Stadion
12. mar
20:15
Høsterkøb HF 2000
Oversidder
307609
on13-03 2024
20:00
LSF
Smørum Idrætscenter
5
-
4
13. mar
20:00
LSF
5
Dragør BK
4
307608
to14-03 2024
19:00 Valby Idrætspark
3
-
6
14. mar
19:00
Frem
3
Brøndbyernes IF
6
307496
ti19-03 2024
20:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
0
19. mar
20:00
Ejby IF 1968
6
Høsterkøb HF 2000
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind