VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
618052
18-11 2023
11:15 Lynge Idrætsanlæg
3
-
2
18. nov 2023
11:15
Lynge-Uggeløse IF
3
FC Damsø
2
618054
18-11 2023
11:30 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
1
18. nov 2023
11:30
Allerød Fodbold Klub
2
Ålholm IF
1
618053
18-11 2023
12:30 Stavnsholt
5
-
1
18. nov 2023
12:30
Farum BK
5
Virum-Sorgenfri BK
1
618055
26-11 2023
12:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
0
26. nov 2023
12:00
Ålholm IF
2
Lynge-Uggeløse IF
0
618056
02-12 2023
09:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
2
02. dec 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Allerød Fodbold Klub
2
618057
02-12 2023
11:00 Vanløse Idrætspark
1
-
2
02. dec 2023
11:00
FC Damsø
1
Farum BK
2
618078
09-12 2023
12:00 Vanløse Idrætspark
1
-
4
09. dec 2023
12:00
FC Damsø
1
Ålholm IF
4
618060
16-12 2023
11:00 Vanløse Idrætspark
1
-
1
16. dec 2023
11:00
FC Damsø
1
Virum-Sorgenfri BK
1
618058
16-12 2023
11:15 Lynge Idrætsanlæg
2
-
1
16. dec 2023
11:15
Lynge-Uggeløse IF
2
Allerød Fodbold Klub
1
618059
16-12 2023
11:30 Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
2
16. dec 2023
11:30
Ålholm IF
2
Farum BK
2
618063
13-01 2024
10:00 Allerød Idrætspark
5
-
0
13. jan
10:00
Allerød Fodbold Klub
5
Farum BK
0
618061
13-01 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
0
-
2
13. jan
11:15
Lynge-Uggeløse IF
0
Virum-Sorgenfri BK
2
618062
13-01 2024
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
13. jan
13:00
Ålholm IF
1
FC Damsø
1
618065
21-01 2024
10:30 Virumgård kunstgræsbane
0
-
1
21. jan
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Ålholm IF
1
618066
21-01 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
1
-
2
21. jan
11:00
FC Damsø
1
Allerød Fodbold Klub
2
618064
fr26-01 2024
16:45 Stavnsholt
0
-
2
26. jan
16:45
Farum BK
0
Lynge-Uggeløse IF
2
618067
28-01 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
0
-
1
28. jan
11:00
Ålholm IF
0
Allerød Fodbold Klub
1
618068
03-02 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane
03. feb
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
618069
03-02 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
3
-
0
03. feb
11:00
FC Damsø
3
Lynge-Uggeløse IF
0
618071
10-02 2024
10:00 Stavnsholt
4
-
0
10. feb
10:00
Farum BK
4
FC Damsø
0
618072
02-03 2024
10:00 Blovstrød idrætsanlæg
1
-
0
02. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
1
Virum-Sorgenfri BK
0
618070
02-03 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
3
-
1
02. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
3
Ålholm IF
1
618074
09-03 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane
0
-
5
09. mar
09:00
Virum-Sorgenfri BK
0
FC Damsø
5
618075
09-03 2024
10:00 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
1
09. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
0
Lynge-Uggeløse IF
1
618073
09-03 2024
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
0
-
0
09. mar
13:00
Ålholm IF
0
Farum BK
0
618077
10-03 2024
10:30 Virumgård kunstgræsbane
HHT
10. mar
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Lynge-Uggeløse IF
HHT
618076
16-03 2024
12:30 Stavnsholt
2
-
2
16. mar
12:30
Farum BK
2
Allerød Fodbold Klub
2
618080
17-03 2024
12:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
4
17. mar
12:00
Ålholm IF
3
Virum-Sorgenfri BK
4
618079
23-03 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
1
-
1
23. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
1
Farum BK
1
618081
23-03 2024
11:30 Allerød Idrætspark
2
-
0
23. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
2
FC Damsø
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind