VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
927937
11-11 2023
13:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
2
11. nov 2023
13:00
Bagsværd BK
3
Vanløse
2
927940
on15-11 2023
23:59
Oversidder
Islev Skole kunst
15. nov 2023
23:59
Orient GI
Oversidder
927936
19-11 2023
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
1
19. nov 2023
10:30
LSF
1
BK Avarta
1
927939
19-11 2023
14:30 Tingbjerg Idrætspark
3
-
5
19. nov 2023
14:30
Brønshøj/Fix
3
Glostrup
5
927935
25-11 2023
14:00 Ølstykke Stadion
2
-
5
25. nov 2023
14:00
Ølstykke FC
2
Albertslund IF
5
927943
02-12 2023
10:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
02. dec 2023
10:00
BK Avarta
Ølstykke FC
UHT
927941
02-12 2023
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
2
02. dec 2023
11:00
Glostrup
6
Orient GI
2
927942
03-12 2023
12:00 Albertslund Stadion
UHT
03. dec 2023
12:00
Albertslund IF
Brønshøj/Fix
UHT
927944
03-12 2023
13:00
LSF
Vanløse Idrætspark
1
-
1
03. dec 2023
13:00
Vanløse
1
LSF
1
927945
03-12 2023
23:59
Oversidder
03. dec 2023
23:59
Oversidder
Bagsværd BK
927956
16-12 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
8
16. dec 2023
10:00
Orient GI
4
Bagsværd BK
8
927951
16-12 2023
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
11
16. dec 2023
11:00
Glostrup
1
Albertslund IF
11
927954
17-12 2023
10:30
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
17. dec 2023
10:30
LSF
Oversidder
927955
17-12 2023
13:30 Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
17. dec 2023
13:30
Brønshøj/Fix
3
BK Avarta
2
927953
14-01 2024
11:30 Ølstykke Stadion
HHT
14. jan
11:30
Ølstykke FC
Vanløse
HHT
927959
21-01 2024
11:15
LSF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
3
21. jan
11:15
Bagsværd BK
2
LSF
3
927958
28-01 2024
10:00 Espelunden Kunstgræs
2
-
5
28. jan
10:00
BK Avarta
2
Glostrup
5
927961
28-01 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
12
-
4
28. jan
11:00
Vanløse
12
Brønshøj/Fix
4
927957
28-01 2024
12:00 Albertslund Stadion
3
-
6
28. jan
12:00
Albertslund IF
3
Orient GI
6
927964
28-01 2024
23:59
Oversidder
28. jan
23:59
Oversidder
Ølstykke FC
927968
03-02 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
03. feb
11:00
Glostrup
1
Vanløse
4
927978
03-02 2024
12:00
LSF
Islev Skole kunst
2
-
8
03. feb
12:00
Orient GI
2
LSF
8
927973
04-02 2024
10:00 Albertslund Stadion
10
-
1
04. feb
10:00
Albertslund IF
10
BK Avarta
1
927974
04-02 2024
10:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
04. feb
10:00
Brønshøj/Fix
Oversidder
927999
10-02 2024
10:00 Espelunden Kunstgræs
UDS
10. feb
10:00
BK Avarta
Orient GI
UDS
927979
11-02 2024
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
11. feb
10:30
LSF
Ølstykke FC
UHT
928000
11-02 2024
11:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
UHT
11. feb
11:15
Bagsværd BK
Brønshøj/Fix
UHT
928001
11-02 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
3
-
5
11. feb
13:00
Vanløse
3
Albertslund IF
5
928002
11-02 2024
23:59
Oversidder
11. feb
23:59
Oversidder
Glostrup
927972
24-02 2024
11:15 Ølstykke Stadion
2
-
7
24. feb
11:15
Ølstykke FC
2
Bagsværd BK
7
952031
02-03 2024
10:15 Espelunden Kunstgræs
2
-
3
02. mar
10:15
BK Avarta
2
Vanløse
3
928003
02-03 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
02. mar
11:00
Glostrup
3
Bagsværd BK
3
952034
02-03 2024
12:00 Islev Skole kunst
UHT
02. mar
12:00
Orient GI
Ølstykke FC
UHT
952032
03-03 2024
09:30
LSF
Tingbjerg Idrætspark
7
-
8
03. mar
09:30
Brønshøj/Fix
7
LSF
8
928004
03-03 2024
12:00
Oversidder
Albertslund Stadion
03. mar
12:00
Albertslund IF
Oversidder
104220
on06-03 2024
23:59
Oversidder
06. mar
23:59
Oversidder
BK Avarta
952042
09-03 2024
10:00 Ølstykke Stadion
0
-
3
09. mar
10:00
Ølstykke FC
0
Brønshøj/Fix
3
952048
09-03 2024
11:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
09. mar
11:45
Bagsværd BK
Albertslund IF
952047
10-03 2024
10:30
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
1
10. mar
10:30
LSF
3
Glostrup
1
104219
10-03 2024
14:00 Islev Skole kunst
0
-
6
10. mar
14:00
Orient GI
0
Vanløse
6
104221
16-03 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
21
-
3
16. mar
11:00
Glostrup
21
Ølstykke FC
3
104223
16-03 2024
14:30 Espelunden Kunstgræs
0
-
2
16. mar
14:30
BK Avarta
0
Bagsværd BK
2
104222
17-03 2024
10:00
LSF
Albertslund Stadion
7
-
6
17. mar
10:00
Albertslund IF
7
LSF
6
104224
17-03 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
8
-
2
17. mar
10:00
Brønshøj/Fix
8
Orient GI
2
104225
17-03 2024
13:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
17. mar
13:00
Vanløse
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind