VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900876
18-11 2023
10:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
4
-
3
18. nov 2023
10:30
FC Storebælt
4
Store Heddinge BK
3
900784
18-11 2023
12:00 Solrød Idrætscenter
UDS
18. nov 2023
12:00
Solrød FC
B. 73, Slagelse
UDS
900878
18-11 2023
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
2
18. nov 2023
12:30
Team AS Fodbold
3
AIK 65 Strøby Fodbold
2
900877
19-11 2023
11:00 Frederiksberg Skole
0
-
4
19. nov 2023
11:00
Lynge-Broby IF
0
Vordingborg IF
4
900875
19-11 2023
11:30 Herlufsholm Stadion
1
-
2
19. nov 2023
11:30
Herlufsholm GF
1
Ørslev GIF (V)
2
900882
02-12 2023
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
0
-
4
02. dec 2023
10:30
Store Heddinge BK
0
Herlufsholm GF
4
900879
02-12 2023
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
UDS
02. dec 2023
12:00
Vordingborg IF
Team AS Fodbold
UDS
900880
02-12 2023
12:00 Stadion Vest
3
-
2
02. dec 2023
12:00
B. 73, Slagelse
3
Lynge-Broby IF
2
900881
02-12 2023
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
UDS
02. dec 2023
16:00
Ørslev GIF (V)
Solrød FC
UDS
900883
03-12 2023
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
8
-
1
03. dec 2023
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
8
FC Storebælt
1
900885
10-12 2023
12:00 Solrød Idrætscenter
UDS
10. dec 2023
12:00
Solrød FC
Store Heddinge BK
UDS
900884
16-12 2023
11:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
4
-
3
16. dec 2023
11:15
Vordingborg IF
4
B. 73, Slagelse
3
900888
16-12 2023
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
6
-
3
16. dec 2023
12:30
Team AS Fodbold
6
FC Storebælt
3
900887
17-12 2023
11:00 Frederiksberg Skole
0
-
5
17. dec 2023
11:00
Lynge-Broby IF
0
Ørslev GIF (V)
5
900886
20-01 2024
11:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
5
20. jan
11:30
Herlufsholm GF
1
AIK 65 Strøby Fodbold
5
900891
27-01 2024
10:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
1
27. jan
10:00
FC Storebælt
2
Herlufsholm GF
1
900892
27-01 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
3
-
2
27. jan
10:30
Store Heddinge BK
3
Lynge-Broby IF
2
900889
27-01 2024
13:15 Stadion Vest
1
-
4
27. jan
13:15
B. 73, Slagelse
1
Team AS Fodbold
4
900893
28-01 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
2
28. jan
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Solrød FC
2
902448
fr02-02 2024
17:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
3
-
3
02. feb
17:30
Vordingborg IF
3
Store Heddinge BK
3
902449
03-02 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
5
-
4
03. feb
12:00
Solrød FC
5
FC Storebælt
4
902493
03-02 2024
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
4
-
2
03. feb
12:30
Team AS Fodbold
4
Herlufsholm GF
2
902492
04-02 2024
11:00 Frederiksberg Skole
1
-
4
04. feb
11:00
Lynge-Broby IF
1
AIK 65 Strøby Fodbold
4
902494
10-02 2024
10:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT
10. feb
10:00
Herlufsholm GF
Solrød FC
UHT
902497
10-02 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
10. feb
10:30
Store Heddinge BK
B. 73, Slagelse
902495
10-02 2024
14:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
5
-
2
10. feb
14:30
Ørslev GIF (V)
5
Team AS Fodbold
2
902498
11-02 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
5
-
1
11. feb
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Vordingborg IF
1
900890
fr23-02 2024
17:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
UDS
23. feb
17:00
Ørslev GIF (V)
Vordingborg IF
UDS
902491
25-02 2024
12:00 Stadion Vest
1
-
7
25. feb
12:00
B. 73, Slagelse
1
Ørslev GIF (V)
7
902499
fr01-03 2024
17:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
2
01. mar
17:30
Vordingborg IF
1
FC Storebælt
2
905238
fr01-03 2024
18:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
2
-
2
01. mar
18:30
Team AS Fodbold
2
Solrød FC
2
902500
02-03 2024
10:30 Stadion Vest
2
-
2
02. mar
10:30
B. 73, Slagelse
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
902501
02-03 2024
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
0
02. mar
16:00
Ørslev GIF (V)
1
Store Heddinge BK
0
905237
03-03 2024
11:00 Frederiksberg Skole
2
-
8
03. mar
11:00
Lynge-Broby IF
2
Herlufsholm GF
8
902496
ti05-03 2024
18:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
1
05. mar
18:00
FC Storebælt
3
Lynge-Broby IF
1
905241
09-03 2024
11:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
5
-
1
09. mar
11:30
FC Storebælt
5
B. 73, Slagelse
1
905242
09-03 2024
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
0
09. mar
12:30
Team AS Fodbold
3
Store Heddinge BK
0
905243
10-03 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
UDS
10. mar
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Ørslev GIF (V)
UDS
905239
10-03 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
UHT
10. mar
12:00
Solrød FC
Lynge-Broby IF
UHT
905240
10-03 2024
13:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
10. mar
13:00
Herlufsholm GF
2
Vordingborg IF
2
905244
fr15-03 2024
17:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
UHT
15. mar
17:30
Vordingborg IF
Solrød FC
UHT
905248
16-03 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
0
-
2
16. mar
10:30
Store Heddinge BK
0
AIK 65 Strøby Fodbold
2
905245
16-03 2024
12:00 Stadion Vest
0
-
0
16. mar
12:00
B. 73, Slagelse
0
Herlufsholm GF
0
905246
16-03 2024
14:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
HHT
16. mar
14:30
Ørslev GIF (V)
FC Storebælt
HHT
905247
17-03 2024
11:00 Frederiksberg Skole
4
-
4
17. mar
11:00
Lynge-Broby IF
4
Team AS Fodbold
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind