VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
882474
18-11 2023
09:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
4
18. nov 2023
09:00
Brede IF
3
Måløv BK
4
882473
18-11 2023
10:00 Gryden kunstgræs
18. nov 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Rudersdal
882472
18-11 2023
11:00 Gentofte Sportspark Vest
4
-
3
18. nov 2023
11:00
Jægersborg BK
4
Lundtofte Boldklub
3
882470
18-11 2023
14:30 B1903
UHT
18. nov 2023
14:30
B 1903
B. 1973, Herlev
UHT
882469
19-11 2023
10:00 Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
19. nov 2023
10:00
Brønshøj/Fix
3
FC Holte
0
882475
02-12 2023
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
3
-
1
02. dec 2023
12:00
FC Rudersdal
3
Brede IF
1
882476
03-12 2023
09:45 Rudegård Stadion
UHT
03. dec 2023
09:45
FC Holte
Slagslunde-Ganløse IF
UHT
882477
03-12 2023
11:15 Elverroad Kunstgræs
0
-
3
03. dec 2023
11:15
B. 1973, Herlev
0
Brønshøj/Fix
3
882479
03-12 2023
11:30 Måløv Idrætspark
1
-
6
03. dec 2023
11:30
Måløv BK
1
Jægersborg BK
6
882478
03-12 2023
12:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
03. dec 2023
12:00
Lundtofte Boldklub
1
B 1903
3
883027
16-12 2023
09:00 Lundtofte Idrætsplads
16. dec 2023
09:00
Brede IF
Jægersborg BK
883026
16-12 2023
10:00 Gryden kunstgræs
ANN
16. dec 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
B. 1973, Herlev
ANN
882480
16-12 2023
10:30 Rundforbi Stadion Kunst
11
-
2
16. dec 2023
10:30
FC Rudersdal
11
FC Holte
2
883025
16-12 2023
11:00 B1903
UHHT
16. dec 2023
11:00
B 1903
Måløv BK
UHHT
883024
17-12 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
3
-
3
17. dec 2023
12:00
Brønshøj/Fix
3
Lundtofte Boldklub
3
883028
27-01 2024
09:45 Rudegård Stadion
5
-
4
27. jan
09:45
FC Holte
5
Brede IF
4
883032
27-01 2024
11:30 Måløv Idrætspark
4
-
3
27. jan
11:30
Måløv BK
4
Brønshøj/Fix
3
883029
27-01 2024
14:30 Elverroad Kunstgræs
3
-
7
27. jan
14:30
B. 1973, Herlev
3
FC Rudersdal
7
883031
28-01 2024
10:30 Lundtofte Idrætsplads
4
-
2
28. jan
10:30
Lundtofte Boldklub
4
Slagslunde-Ganløse IF
2
883030
28-01 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
28. jan
12:00
Jægersborg BK
3
B 1903
2
883037
03-02 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
4
-
0
03. feb
11:00
Brede IF
4
B 1903
0
883036
03-02 2024
11:15 Gryden kunstgræs
12
-
3
03. feb
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
12
Måløv BK
3
883033
03-02 2024
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
4
-
1
03. feb
12:00
FC Rudersdal
4
Lundtofte Boldklub
1
883035
04-02 2024
12:45 Rudegård Stadion
3
-
4
04. feb
12:45
FC Holte
3
B. 1973, Herlev
4
883034
04-02 2024
13:30 Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
04. feb
13:30
Brønshøj/Fix
2
Jægersborg BK
2
883668
ti06-02 2024
16:45 Lundtofte Idrætsplads
2
-
0
06. feb
16:45
Lundtofte Boldklub
2
FC Holte
0
883665
on07-02 2024
18:20 B1903
4
-
1
07. feb
18:20
B 1903
4
Brønshøj/Fix
1
883666
18-02 2024
09:45 Elverroad Kunstgræs
1
-
13
18. feb
09:45
B. 1973, Herlev
1
Brede IF
13
883667
24-02 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
24. feb
11:00
Jægersborg BK
1
Slagslunde-Ganløse IF
1
883669
25-02 2024
11:30 Måløv Idrætspark
4
-
2
25. feb
11:30
Måløv BK
4
FC Rudersdal
2
883672
02-03 2024
10:00 Elverroad Kunstgræs
8
-
4
02. mar
10:00
B. 1973, Herlev
8
Lundtofte Boldklub
4
883674
02-03 2024
10:00 Gryden kunstgræs
3
-
3
02. mar
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
B 1903
3
883670
02-03 2024
10:30 Vedbæk Stadion Kunst
1
-
4
02. mar
10:30
FC Rudersdal
1
Jægersborg BK
4
883675
03-03 2024
09:00 Lundtofte Idrætsplads
5
-
0
03. mar
09:00
Brede IF
5
Brønshøj/Fix
0
883671
03-03 2024
12:00 Rudegård Stadion
10
-
3
03. mar
12:00
FC Holte
10
Måløv BK
3
883679
09-03 2024
09:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
6
09. mar
09:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
6
883677
10-03 2024
09:45 B1903
5
-
2
10. mar
09:45
B 1903
5
FC Rudersdal
2
883676
10-03 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
10. mar
10:00
Brønshøj/Fix
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
883680
10-03 2024
11:30 Måløv Idrætspark
2
-
3
10. mar
11:30
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
3
883678
10-03 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
10. mar
12:00
Jægersborg BK
3
FC Holte
1
883682
16-03 2024
10:00 Rudegård Stadion
1
-
6
16. mar
10:00
FC Holte
1
B 1903
6
883683
16-03 2024
10:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
4
16. mar
10:00
B. 1973, Herlev
2
Jægersborg BK
4
883684
16-03 2024
10:00 Gryden kunstgræs
UHT
16. mar
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Brede IF
UHT
883681
16-03 2024
12:00 Vedbæk Stadion Kunst
7
-
1
16. mar
12:00
FC Rudersdal
7
Brønshøj/Fix
1
883685
17-03 2024
09:00 Lundtofte Idrætsplads
4
-
8
17. mar
09:00
Lundtofte Boldklub
4
Måløv BK
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind