Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
12:00
FC Rudersdal
2
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:45
B 1903
1
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:30
Lyngby Boldklub 1921
1
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
16:00
Virum-Sorgenfri BK
7
Helsinge Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
23:59
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
GVI
1
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
23:59
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:30
Allerød Fodbold Klub
0
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
14:00
Ølstykke FC
4
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
07. jan
11:00
Hillerød Fodbold
3
FC Rudersdal
10
|
|||||||||||||||||||
10. jan
23:59
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:45
B 1903
1
Virum-Sorgenfri BK
7
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:00
Helsinge Fodbold
1
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Allerød Fodbold Klub
0
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:00
FC Rudersdal
2
Helsinge Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
GVI
1
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
GVI
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Ølstykke FC
1
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:30
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:15
Helsinge Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Hillerød Fodbold
0
GVI
6
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:45
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. feb
23:59
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:15
Helsinge Fodbold
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:45
B 1903
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. mar
23:59
GVI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
3
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
FC Rudersdal
0
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
Helsinge Fodbold
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Ølstykke FC
3
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:30
Virum-Sorgenfri BK
8
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
B 1903
GVI
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Lyngby Boldklub 1921
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Ølstykke FC
Hillerød Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. mar
23:59
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. mar
23:59
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
GVI
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:15
Helsinge Fodbold
4
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:15
Allerød Fodbold Klub
0
Lyngby Boldklub 1921
1
|