VinterBOLD U-14 piger Liga

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
584677
18-11 2023
10:00 Sundby Idrætspark
1
-
4
18. nov 2023
10:00
B 1908
1
Amager Pigefodbold
4
584681
18-11 2023
14:00
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
18. nov 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
584679
19-11 2023
11:00
Oversidder
Blovstrød idrætsanlæg
19. nov 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
584680
19-11 2023
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
4
19. nov 2023
12:00
FA 2000
1
Roskilde Pigefodbold
4
584678
26-11 2023
14:30 Tingbjerg Idrætspark
6
-
0
26. nov 2023
14:30
Brønshøj/Fix
6
Herlufsholm GF
0
584686
on29-11 2023
23:59
Oversidder
29. nov 2023
23:59
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
584683
02-12 2023
10:00 Dragør Bk
6
-
0
02. dec 2023
10:00
Amager Pigefodbold
6
FA 2000
0
584685
02-12 2023
14:00
Oversidder
02. dec 2023
14:00
Oversidder
Brønshøj/Fix
584687
10-12 2023
13:00 Himmelev Idrætspark
1
-
1
10. dec 2023
13:00
Roskilde Pigefodbold
1
Amager Pigefodbold
1
584688
16-12 2023
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
16. dec 2023
10:00
B 1908
Oversidder
584690
16-12 2023
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
16. dec 2023
12:00
FA 2000
2
Herlufsholm GF
4
584689
16-12 2023
14:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
16. dec 2023
14:00
Brønshøj/Fix
Oversidder
584696
on10-01 2024
23:59
Oversidder
10. jan
23:59
Oversidder
B 1908
584695
13-01 2024
10:00
Oversidder
13. jan
10:00
Oversidder
FA 2000
584694
13-01 2024
12:00 Allerød Idrætspark
2
-
4
13. jan
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Brønshøj/Fix
4
584691
fr19-01 2024
17:15 Allerød Idrætspark
2
-
5
19. jan
17:15
Virum-Sorgenfri BK
2
Allerød Fodbold Klub
5
584692
20-01 2024
12:00 Hekla Park
0
-
1
20. jan
12:00
Amager Pigefodbold
0
Virum-Sorgenfri BK
1
584684
21-01 2024
13:00 Fladsåhallen
1
-
2
21. jan
13:00
Herlufsholm GF
1
B 1908
2
584697
21-01 2024
13:00
Oversidder
Himmelev Idrætspark
21. jan
13:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
584713
21-01 2024
13:00 Himmelev Idrætspark
0
-
5
21. jan
13:00
Roskilde Pigefodbold
0
Allerød Fodbold Klub
5
584698
27-01 2024
10:00 Sundby Idrætspark
1
-
4
27. jan
10:00
B 1908
1
Allerød Fodbold Klub
4
584701
27-01 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
3
27. jan
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Brønshøj/Fix
3
584700
28-01 2024
12:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
28. jan
12:00
FA 2000
Oversidder
586075
11-02 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
6
11. feb
12:00
Herlufsholm GF
3
Allerød Fodbold Klub
6
584850
ti13-02 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
6
-
0
13. feb
18:00
Brønshøj/Fix
6
Roskilde Pigefodbold
0
584851
24-02 2024
12:00 Dragør Bk
5
-
2
24. feb
12:00
Amager Pigefodbold
5
Allerød Fodbold Klub
2
584693
25-02 2024
14:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
4
25. feb
14:30
Herlufsholm GF
2
Roskilde Pigefodbold
4
584712
on28-02 2024
23:59
Oversidder
28. feb
23:59
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
584702
02-03 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
6
-
0
02. mar
14:00
Brønshøj/Fix
6
B 1908
0
584703
02-03 2024
14:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
4
02. mar
14:00
Herlufsholm GF
1
Virum-Sorgenfri BK
4
584710
03-03 2024
10:00
Oversidder
03. mar
10:00
Oversidder
Amager Pigefodbold
584848
03-03 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
UHT
03. mar
12:00
Virum-Sorgenfri BK
B 1908
UHT
584704
03-03 2024
15:30 Lynge Idrætsanlæg
5
-
2
03. mar
15:30
Allerød Fodbold Klub
5
FA 2000
2
584714
09-03 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk
09. mar
10:00
Amager Pigefodbold
Oversidder
584719
09-03 2024
14:00
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
09. mar
14:00
Herlufsholm GF
Oversidder
584720
10-03 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
10. mar
12:00
FA 2000
2
Brønshøj/Fix
4
584853
on13-03 2024
23:59
Oversidder
13. mar
23:59
Oversidder
Herlufsholm GF
584849
16-03 2024
10:00 Sundby Idrætspark
HHT
16. mar
10:00
B 1908
FA 2000
HHT
584852
16-03 2024
14:00
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
16. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
584699
16-03 2024
14:30 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
1
16. mar
14:30
Amager Pigefodbold
0
Herlufsholm GF
1
584682
17-03 2024
13:00 Himmelev Idrætspark
2
-
1
17. mar
13:00
Roskilde Pigefodbold
2
Virum-Sorgenfri BK
1
586073
17-03 2024
13:00 Himmelev Idrætspark
UHT
17. mar
13:00
Roskilde Pigefodbold
B 1908
UHT
586121
fr22-03 2024
19:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
22. mar
19:00
FA 2000
2
Virum-Sorgenfri BK
4
586122
23-03 2024
14:00
Oversidder
Oversidder
23. mar
14:00
Oversidder
Oversidder
586074
24-03 2024
12:00 Dragør Bk
ANN
24. mar
12:00
Amager Pigefodbold
Brønshøj/Fix
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind